Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj VAR je takva sprdacina da rijeci nemam, kakvi debili gledaju milimetre, kako uzasno pogresno koriscenje tehnologije, nema preko Engleza, najnesposobnija nacija sto se fudbaal tice, mada i sporta generalno.
    sigpic

    Comment


    • Griliš dominira prvo poluvreme na Tuf Muru.

      Asistencija i gol za sigurnih dva gola viška.

      Comment


      • Auu kakva golcina

        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Dzahanbash upalio masinu. Top igrac

          Comment


          • Auuuu, Džahanbaš!

            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • U slučaju ne uzimanja sva tri boda, na dobrom je putu, Čelsi daje konkurenciji ogroman vetar u leđa ne bi li se zakuvala borba za poziciju br 4 koja zadnja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

              Comment


              • United uzima zadnje mjesto za LP lagano. Mi cemo zavrsiti negdje 6-7

                Comment


                • Originally posted by Whiskey View Post
                  United uzima zadnje mjesto za LP lagano. Mi cemo zavrsiti negdje 6-7
                  Ja bih pre rekao Wolves-i, cak mislim da ce oni biti i ispred Lestera do kraja sezone.

                  Nema napred Celsi igraca koji moze da stvori gol, Odoi i Pulisic jos nisu na tom nivou a Willian nije konstantan. Danas je Celsi mogao da dobije ovo lagano, da su samo imali taj zavrsni pas.
                  Zuma je kriminalan, meni je neverovatno da je taj Zuma uvek imao prednost u odnosu na Akea, a Ake je za Zumu Franc Beckenbauer licno. A ovo sve je povezano sa onom pricom kako Celsi odlicno fudbalski posluje, meni se ovo prkosi sa zdravim razumom.


                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  Last edited by Brian McShtull; 01-01-20, 14:56.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ako cetvrto mjesto bude na 65 bodova Karlo ce biti cetvrti, najbolji strucnjak lige.
                    sigpic

                    Comment


                    • Za Junajted bi bila katastrofa da bude u top 4 iako im je tu mjesto po kadru, Celsi ne mora da bude cetvrti, oni imaju sistem iako jako los i neizbalansiran sastav i dalje, bice bolji ali sistem igre je tu, cetvrto mejsto za Junajted bi znacilo ostanak Solskjaera, samim tim propast na duze staze. Propustila bi se prilika da se uzme pravi menadzer tokom ljeta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pobeda bi nam ovde mnogo donela, ali naravno nije za očekivati. Bod puna kapa.

                        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Kako smo krenuli sa centra kao da smo ga primili u 90om i moramo do izjednačenja[emoji23]

                          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • A ko je očekivao da ćete slaviti na Stamford Bridžu? U vrlo dobroj ste formi pa je sve moguće.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                              Kako smo krenuli sa centra kao da smo ga primili u 90om i moramo do izjednačenja[emoji23]

                              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                              Ralph je ozbiljan ludak, kakav bi samo kriminal bio da se panicno doveo neki Fat Sam ili tako neki menadzer koji bi vam obezbedio opstanak.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ovo je penal, izbacio ga driblingom, sklonio loptu i onda kontakt.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X