Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaki meč za prolaz je težak, pa bio i protiv ekipe koja nije u nekoj od jačih liga, nije baš svejedno tu. Naviknut je Liverpul na teške mečeve, dok je Salcburg mlada ekipa. Pritisak je na Salcburgu u većoj mjeri. Imaju domaći teren, ali ne znam baš koliko im može pomoći. Iskreno, ja opet ne vidim kako neko Liverpula može izbaciti u dvomeču i ove godine, pod uslovom da prođu grupu. A i situacija u ligi im dozvoljava da se opet mogu fokusirati na ovajanje LŠ.

    Mislim da je njima najteži meč sezone prošao pobjedom protiv Sitija. Nema šanse da propuste ovu situaciju. Ovakav kolektiv je baš teško zaustaviti.
    sigpic

    Comment


    • Nikad ne otpisujem motivisane ekipe koje igraju za prolaz u svojoj kuci. Bez obzira na kvalitet. Lose po njih je to sto vijaju pobedu pa se moraju otvoriti. Mada ne znam kako bi cuvali rezultat, vise su napadacka ekipa.

      Nekako i posle Sitija ima popravne, a ne ulazis u taj mec kao apsolutni favorit. Ovde vise mislim na mec sezone kao prekretnicu. Prolazak ti donosi preko potrebni mir, a poraz moguce negativne posledice.

      Adame, da se nadovezem na povrede. Ne pratim rad Pepa, ocigledno je da nesto korisno radi. Mada proslu sezonu su samo Henderson i TAA dosli kasnije na pripreme. 90% tima prosao skoro cele pripreme sa timom. Dok je npr Totenhemu minimum 10 igraca doslo poslednje nedelje priprema i secas se koliko su povreda imali. Ima i to uticaj na broj povreda
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Neće biti lako protiv Salcburga, to svakako. Ne treba ih otpisati. Ali ono što me raduje je što je ova ekipa toliko mentalno ojačala, zajedno kao kolektiv...da nemam neko cimanje. Nama i X ovde nosi prolaz.

        Oni ako uđu haotično i previše napadački u utakmicu sa nama, neće se dobro provesti. Očekujem svakako presing na našu poslednju liniju, ali i pametniji Salcburg.

        Ali fokus je na danas. Konačno imam ceo dan za praćenje PL-a, a i utakmice danas su odlične. Rezervisao sam fotelju u narednih 6-7 sati.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Amaterska odbrana, vrlo jednostavno

          Comment


          • Kovacic man possessed. Lopta u sef, bukvalno.

            Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

            Comment


            • Steta za gol. Dobro se brani Everton, preporodjen ali moramo ovo okrenuti.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Ma kakav preokret, tacno znas da gubimo mec cim prvi primimo gol. Vjerujem da smo sto se toga tice ubjedljivo najgori od tzv top 6 ekipa

                Comment


                • Sumnjam da cemo izgubiti, jedino imaju vise zelje za pokazivanjem od nas. Imamo vise snage (bar mi deluje jer posledniih 10ak min nisu centar presli kako treba) i kvaliteta, mora se to materijalizovati.

                  Dinje kao opcija levog beka u januaru?
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • I Digne je mnogo bolji od trenutnih LB, ali se nadam da cemo cekati i pokusati Chilwella na ljeto dovesti

                    Comment


                    • Ahahahahahhahaha kakvi majstori

                      Comment


                      • Ne jednog, dva stopera odmah 01.01.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ovo je tuzno na sta smo mi spali. Sa velicina tipa Terry, Ivanovic, Ashley Cole mi smo spali na to da nam u odbrani igraju Zouma i Christensen

                          Comment


                          • Bravo Kovacicu, motorcicu ekipe.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Ne jednog, dva stopera odmah 01.01.
                              Mislim da Chelsea nema pravo da dovodi igraci ni ovaj prelazni rok, nisam 100% siguran.

                              Comment


                              • Pre neki dan rekose da moze
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X