Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrš bree Mustafi

    Comment


    • Pobjeda Šefilda u završnici nad Vulvsima, prilika za Junajted sutra da se odlijepi na petom mjestu. Prejaka je borba za mjesta u LŠ i LE, moglo bi se odlučivati u zadnjem kolu.

      Poraz Vest Hema od Barnlija, uzdaju se u Junajted protiv Vile. Barnli s druge strane ušao u borbu za 6. i 7. mjesto

      Šampionski Liverpul, već je 2:0 u Brajtonu
      Last edited by BorisUnited99; 08-07-20, 21:28.

      Comment


      • Uz malo srece do vodjstva, Preston se ispromasivao u prvom, a i mi smo pogodili precku.

        Comment


        • Nama poniste gol, Preston u istom napadu ode na drugu stranu i da gol... uzas.

          Comment


          • Verovatno do kraja sezone necemo dobiti nijedan mec, nece biti ni iznenadjenje ukoliko nas Warnock u poslednjem kolu posalje u League One.

            Monk je definitivno veliki promasaj, nadam se da mu nece dati nov ugovor na kraju sezone covek ima samo 3 pobede na poslednjih 19 meceva.

            Preston pre ovog gostovanja nije pobedio na sedam, moglo se i ocekivati.
            Last edited by belgrade_owl; 08-07-20, 22:45.

            Comment


            • Ma kakva league one, opstajete, ne zezaj boga ti

              Comment


              • Sad ce smrdljivi Rick Parry da nam uzme bar 12 bodova ... ziv bio pa video.

                Comment


                • https://mobile.twitter.com/FabrizioR...243295232?s=09

                  Kai Havertz agents told to Bayer Leverkusen he wants to leave the club if an “important bid” will arrive on next weeks. Chelsea board have contacted Havertz agents and Kai “would like” Chelsea as next step because of the project - also Werner would push him to join. #CFC

                  Havertz will consider talks about personal terms (until 2025) if Chelsea will make an official bid to Leverkusen soon. Bayern Münich out of the race for this summer after signing Sané. Bayer asked today again €90M as price tag and have not received any official bid yet #CFC
                  Last edited by Whiskey; 09-07-20, 01:44.

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Kakav štoper, milina ga gledati! Sa kojom lakoćom igra, koliko njegova mirnoća utiče na saigrače..top klasa!
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Koja je glupost slati dugu loptu kad je pored tebe neko ko je za glavu visi? Ovo je kao da ja cuvam sestrica koji je za glavu nizi od mene a neko ga gadja dugom loptom... i onda sam ja vrhunski stoper.

                        Za par godina mozda i bude upola dobar kao Ramos.

                        Ne znam za vas, ali ja kad sam trenirao prvo sto su nas ucili je da ne forsiramo dugu loptu jer tako centarhalf postaje igrac utakmice.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Koja je glupost slati dugu loptu kad je pored tebe neko ko je za glavu visi? Ovo je kao da ja cuvam sestrica koji je za glavu nizi od mene a neko ga gadja dugom loptom... i onda sam ja vrhunski stoper.

                          Za par godina mozda i bude upola dobar kao Ramos.

                          Ne znam za vas, ali ja kad sam trenirao prvo sto su nas ucili je da ne forsiramo dugu loptu jer tako centarhalf postaje igrac utakmice.
                          Pa ajde da ti neko odgovori na poruku, posto si toliko dosadan i mailiciozan.

                          Nije on najbolji stoper svih vremena zbog ovoga, ovo je samo pokazatelj kakav je gospodin.

                          Svaki ljubitelj fudbala, pravi ljubitelj fudbala Ramosa ne stavlja u istu recenicu sa ovim gospodinom. To je zlocin.

                          Nadam se da ces dobro podneti jos koju godinu dominacije Liverpula, zabrinut sam za tvoje zdravlje.





                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Jesi ti pametan da porediš stvarno Ramosa i Van Dajka. Van Dajka koji pride igra u PL? Da li si pametan?

                            Comment


                            • Sad da ne mogu u istu rečenicu je preterano. Obojica vrhunski stoperi, Ramosov mentalitet za divljenje ali opet i za osudu.

                              Glas za pobedom ga dovodi do toga da često prelazi granice fer pleja.

                              Zato ga neki tj većina ne voli. Meni se isto tako ne svidja ali poštujem ga i traje već deceniju bez problema.

                              Van Dijk isto gromada od igrača, mentalno znatno stabilniji od Ramosa i posteniji.

                              Ali Ramosu se zato ne može osporiti broj titula... kao ni Van Dijku, ali daleko je još on od Ramosa po tom pitanju.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • CV Ramosa je zastrasujuci, sta je covjek sve osvojio ali svakako da je i VVD bruka stoper, jedan od najboljih danasnjice. Sad treba da odrzi taj nivo narednih nekoliko godina kao i veliki stoperi prije njega
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X