Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ludnica. Odlican derbi

    Comment


    • E ako su

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Leno unisti Arsenal

        Comment


        • Nije loše, a?

          Comment


          • Pogresna taktika Lamparda ali onda fenomenalno prilagodjavanje. Svaka cast

            Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ako ništa drugo svaka čast Lampsu zbog odluke da na negativnom rezultatu uvede golobradog dečkića.
              Kapa dole...

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Jorginho morao da dobije crveni. Ostecen Arsenal.

                Comment


                • Mislim da je bio i faul kod gola Jorginha, u ovakvoj slicnoj situaciji je ponisten gol nekome protiv Liverpula. A isto tako je morao biti i drugi zuti za Jorginha. Sve u svemu Celsi nije zasluzio pobedu, iks bi nekako bio pravi rezultat na ovoj utakmici.
                  Ali dobro Celsi je imao nekoliko utakmica ove sezone kada su igrali super, a gubili su bodove.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  Last edited by Brian McShtull; 29-12-19, 16:01.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Da su svirali penal nad Abrahamom u prvom onda bih i razumio da sviraju Jorginhu faul kod prvog gola. Identicne situacije

                    Comment


                    • Originally posted by Whiskey View Post
                      Da su svirali penal nad Abrahamom u prvom onda bih i razumio da sviraju Jorginhu faul kod prvog gola. Identicne situacije
                      Moguce, stvar je u tome sto nekad sviraju a nekad ne. Nisam iskreno video tu situaciju, verujem da je bilo slicno kao i ovo a ako jeste onda je morao svirati. Kod gola je Jorginho sa obe ruke odgurnuo Toreiru cini mi se.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Whiskey View Post
                        Da su svirali penal nad Abrahamom u prvom onda bih i razumio da sviraju Jorginhu faul kod prvog gola. Identicne situacije
                        Video sam to nad Abrahamom i zacudio sam se da nisu svirali, bilo je povlacenja.

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Moguce, stvar je u tome sto nekad sviraju a nekad ne. Nisam iskreno video tu situaciju, verujem da je bilo slicno kao i ovo a ako jeste onda je morao svirati. Kod gola je Jorginho sa obe ruke odgurnuo Toreiru cini mi se.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          Vukli su se obostrano, nema tu faula.

                          Druga prica je sto nad Abrahamom nisu svirali penal, Genduzi ga povukao sa ledja dok utrcava u 16m a Genduzi tad ima zuti vec

                          Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Svuda u Svetuje ovo crveni karton osim u Engleskoj... kriminalan start i kriminalna odluka sudije. Nadam se ce se Palmer brrzo oporaviti, morao je zbog povrede da napusti teren.

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Vukli su se obostrano, nema tu faula.

                              Druga prica je sto nad Abrahamom nisu svirali penal, Genduzi ga povukao sa ledja dok utrcava u 16m a Genduzi tad ima zuti vec

                              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                              Znaci ako se vuku obostrano, dozvoljeno je da neko od njih dvojice baci nekoga na zemlju. Postoji valjda neka granica, nije svako guranje faul, ali kad nekoga oboris na pod sa obe ruke, to je po meni faul.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Neshvatljiva odluka da najbolji dosadašnji igrač Vulvsa Himenez ostane na klupi.
                                Jedino rešenje da Nuno Espirito Santos nema velikih očekivanja od gostovanja pa odmara sjajnog napadača za naredne okršaje.

                                Comment

                                Working...
                                X