Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morao bih prvo da čujem tvoje mišljenje da bih znao da li ga delimo ili ne.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Eto opet Opusti se. Mislio sam da ne bih ulazio u rasprave posebno ove glupe tipa da me var gura ka tituli i sl.

      Sva poenta je bila u tome da vama smeta drugačije mišljenje tj da se lako palite na sve i svašta ovdje i to je to, nisam to ni mislio skroz ozbiljno već kroz zajebanciju ali ajde

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Eto opet Opusti se. Mislio sam da ne bih ulazio u rasprave posebno ove glupe tipa da me var gura ka tituli i sl.

        Sva poenta je bila u tome da vama smeta drugačije mišljenje tj da se lako palite na sve i svašta ovdje i to je to, nisam to ni mislio skroz ozbiljno već kroz zajebanciju ali ajde
        Znam, ali ovde to nije slučaj. Diskutovao sam sa Mihom oko uticaja Bobi Firmina na igru Liverpoola i niko nikoga nije vredjao, mesjutim opet si se javio sa tom pricom.

        Ne ulazim u rasprave da li VAR gura Liverpool do titule, čak i uživam u takvim komentarima.

        I, ako neśto možeš da mi veruješ i da budeš siguran, to je da sam opušten.

        A, ako imaš nešto da kažeš u vezi Firmina ili Himeneza, rado ću diskutovati i sa tobom, iako možda nemamo slično mišljenje.


        edit: možda bacim foru kad Sova počne da priča o VARu ali to je sve šaljivog karaktera u poslednje vreme.
        Last edited by mark !t zer0; 24-01-20, 19:05.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Janik Karasko bi ladno mogao na pozajmicu u Kristal Palas.

          https://www.skysports.com/transfer/n...-dalian-yifang
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by jozef k. View Post
            Znam, ali ovde to nije slučaj. Diskutovao sam sa Mihom oko uticaja Bobi Firmina na igru Liverpoola i niko nikoga nije vredjao, mesjutim opet si se javio sa tom pricom.

            Ne ulazim u rasprave da li VAR gura Liverpool do titule, čak i uživam u takvim komentarima.

            I, ako neśto možeš da mi veruješ i da budeš siguran, to je da sam opušten.

            A, ako imaš nešto da kžeš u vezi Firmina ili Himeneza, rado ću diskutovati i sa tobom, iako možda nemamo slično mišljenje.
            Ma na stranu što si ti diskutovao to je ok nego vas 3-4 tu koji se utrkujete da mu odgovorite na taj stav oko Himeneza, tako mi to izgleda, bez ljutnje

            Nemam puno oko Firmina i Himeneza, ovih par posljednjih sezona moje praćenje PL se prije svega svodi na gledanje Junajtedovih utakmica jer nemam više Sport Klub, kad se sjetim da odgledam MotD onda vidim i ostale, ili neki derbi trazim strim. Tako da i Liverpul i Vulvse slabo gledam, Himenezova statistika mi je fascinantnija jer je ipak u slabijem timu, a za Firmina znam da se vodi kao najznačajniji u napadu Liverpula iako su Mane i Salah jači po statistici.

            Comment


            • Brentford

              Comment


              • Evo sad gledam neke analize, izgleda da ce najverovatnije KDB uzeti nagradu za PL player of the year. Prosle dve sezone je Siti osvajao titulu a tu nagradu su uzimali Salah i Virgil.
                KDB je zasluzio ovu nagradu i pre dve sezone, kada je uzeo Salah ali Salahu su najvise dali zbog rekorda te sezone.
                Sto se mene tice Virgil ili KDB ko god da dobije zasluzeno je.


                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Mane mi je kapiten na Fantasy-ju pa mi ne bi išlo u korist duže odsustvo.
                    Na šta mi je United spao kada sam ubitačnog Redsa stavio kao vođu tima.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Mane mi je kapiten na Fantasy-ju pa mi ne bi išlo u korist duže odsustvo.
                      Na šta mi je United spao kada sam ubitačnog Redsa stavio kao vođu tima.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                      U fantaziju ne sme biti puno emocija

                      Klop odmah posle meca rekao da ga ne ocekuje do Sotona.. videcemo da l se sta izmenilo od tad.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by NSG View Post
                        U fantaziju ne sme biti puno emocija

                        Klop odmah posle meca rekao da ga ne ocekuje do Sotona.. videcemo da l se sta izmenilo od tad.
                        A kad je Soton?
                        Ako je duže odsustvo nemam vremena za čekanje pošto ide smiraj sezone.
                        Prodaja je jedini lek.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Sledeca subota. Ali cekaj jos koji dan, dok ne izadju sa vise informacija.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Koga bi birali?

                            Meni ne izgleda kao laksa povreda, ako se radi o povredi misica kao sto pricaju, moze to da se oduzi. Samo da bude spreman bar za revans protiv Atletika.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Sledeca subota. Ali cekaj jos koji dan, dok ne izadju sa vise informacija.
                              Moram se strpiti.
                              Trio VVD-TA-Mane donosi mi dosta poena.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • KDB, naveo sam tad razloge zasto sam vise za njega.

                                Steta bi bila da je nesto ozbiljnije. A taman je imao vremena do 1/8 LS da vrati dobru formu.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X