Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E i za to me zabole,ko ne vidi kakva je igracina Himenez je slepac za fudbal.

    Comment


    • Šta reči tek za slepca koji Firmina osporava
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Firmino je za Himeneza Firmino.

        Comment


        • Ko osporava Firmina,on je majstor fudbala ali nije spic igrac kao Himenez,vise je golova dao Himenez u Vulfsima nego Firmino u Liverpulu,nisu uopste za poredjenje,Himenez je centarfor koji zna fudbala,a Firmino je poluspic,vise plejmejker nego centarfor,ne znam statistiku ali sam ubedjen da je Himenez ucestvovao u vise golova svog tima nego Firmino,naravno u premijer ligi.

          Comment


          • Napisao si da niko od špiceva nema uticaj na svoju ekipu kao Kun i Himenez.....
            A ja tvrdim da u zadnjih godinu dana Firmino > Kun + Himenez, a ti kako 'oćeš
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Evo sad sam pogledao statistiku,Himenez na 24 meca 11 golova i 6 asistencija a Firmino na 23 meca 8 golova 4 asistencije,kad pogledas klubove u kojima igraju logicno bi bilo da Firmino ima bolju statistiku. Gledao sam mnogo utakmica Liverpula i Vulfsa i tvrdim da je Himenez vazniji igrac za Vulfse nego sto je Firmino za Liverpul,e sad kakav bi Himenez bio u Liverpulu a Firmino u Vulfsima to ne znam,verovatno necu ni saznati jer je Himenez blizu tridesete i ne verujem da ce ga zbog godina uzeti neki jaci klub.

              Comment


              • Firmino je najbolja "lažna devetka" koju sam ja ikada gledao. Glupo bi bilo pričati koliki je uticaj Bobija na ovaj Liverpool jer je toliko veliki da se oko njega gradio napadački sistem igre tima. To će naravno promaći statističarima, ali sve brojke koje su postiźali Mane i Salah debelo su zavisile upravo od Bobija i njegovog otvaranja prostora i kretanja. Trenutno na svetu ne postoji igrač kao Bobi Firmino. Možda nije najbolji napadač na svetu, ali je unikat i tačno ono što ovoj ekipi treba. Lakše zamišljam ekipu bez Salaha ili Mane-a nego bez Bobija.
                Last edited by mark !t zer0; 24-01-20, 16:43.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ja to ni ne sporim,Firmino je igracina na toj poziciji lazne devetke,ali isti ako ne i veci uticaj ima Himenez na igru Vulfsa,on me najvise podseca na Firmina smislom za igru,kretanjem,steta je sto ne igra ligu sampiona u nekom jacem klubu.

                  Comment


                  • Pa ne bih se baš složio. Himenez je klasičan napadač sa skokom i završnicom kao glavnim vrlinama. Ja ga dosta poštujem ali je besmisleno porediti ga sa Firminom.

                    Pogrešno je, i to na milion načina, gledati Firminov uticaj kroz statistiku. Baš to je i velika prednost Firmina, jer je spreman da stavi sa strane lična dostignuća zarad ekipe. Pa ga tako često možeš videti i kao zadnjeg veznog kako iznosi loptu u polje napada.

                    Kada se bude analizirala ova dominacija Liverpoola i način na koji je do nje došlo, posebna pažnja i fokus biće na igri Firmina i bekova. Firmino čini Salaha i Mane-a duplo boljima, toliko je bitan. Nije baš idealno za poredjenje ali Firmino je klasa iznad Himeneza sigurno, a o uticaju na ekipu ne bih pricao jer sam rekao da je Firmino mozda i najuticajni u ofanzivnom delu ekipe. Jedan od razloga je jer niko nije igrao bas tako na toj poziciji do sada, pa je protivnicima tesko da nadju nacin kako da zaustave Liverpool. Naravno, sada trenutno je to sve dovedeno do savršenstva i možda ne može odmah da se vidi uticaj Bobija, jer ekipa funcioniśe perfektno, kao jedan.
                    Last edited by mark !t zer0; 24-01-20, 17:06.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ne znam koliko gledas Vulverhempton,ali gotovo na svakoj utakmici Himenez stvori sansu saigracima loptom u prostor,bas razume fudbal a uz to je odlican kao centarfor,leva,desna glava. Jedino sto je velika razlika izmedju njih dvojice je sto Himenez ne zapocinje akcije kao Firmino sto radi i sto je Firmino mnogo brzi od Himeneza. U svakom slucaju volim da gledam obojicu jer imaju smisla za igru,nisu indijanci koji jure statistiku,igraju lepo za oko.

                      Comment


                      • Liverpulovci baš ste postali teški i nadmeni ponekada. Ne sme čovek iskazati stav a da se ne kosi sa vašim. Ne znam gde je uvreda i takva reakcija na pominjanje Himeneza.

                        Ne možete sa sigurnošću tvrditi kakav bi Himenez bio igrač da igra poput Firmina u TOP klubu. Tim bolje za fantastičnog Meksikanca, nije okružen hrpom vanserijskih pojedinaca te njegov kvalitet i klasa još više dobijaju na težini.

                        Stavimo npr. Firmina u njegovu kožu pa da vidimo kako se Karioka snalazi u Vulvsima bez pomoći Manea, Salaha i ostalih vedeta.

                        Comment


                        • Mnogo su osjetljivi, da je moj tim uzeo sve osim 2 boda od početka sezone pa nema šanse da bih ulazio ni u kakve rasprave, njima kad napišeš nešto drugačije od zeljenog krenu ko psi da te rastrgnu

                          Inače baš me zanima hoćemo li dobiti još jednog neporazenog šampiona, činilo mi se da će to ostati jedino Vengerovo dostignuće ali ovaj Liverpul djeluje kao ekipa koja će to ponoviti.

                          Comment


                          • Niko nije nadmen, iznosim svoje mišljenje isto kao i ti. Nikoga ne vredjam, samo pričam o konkretnoj temi, dok ti ubacuješ odmah navijačku obojenost i napadaš grupu ljudi sa foruma. Kakva konkretno reakcija? Ako hoćeš da gledaš Firmina bez Salaha i Manea, uvek možeš da se vratiš na period iz Hofenhajma i da pogledaš igre koje su ga i preporučile Liverpoolu.
                            Last edited by mark !t zer0; 24-01-20, 17:52.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Mnogo su osjetljivi, da je moj tim uzeo sve osim 2 boda od početka sezone pa nema šanse da bih ulazio ni u kakve rasprave, njima kad napišeš nešto drugačije od zeljenog krenu ko psi da te rastrgnu

                              Inače baš me zanima hoćemo li dobiti još jednog neporazenog šampiona, činilo mi se da će to ostati jedino Vengerovo dostignuće ali ovaj Liverpul djeluje kao ekipa koja će to ponoviti.
                              Pa ne znam šta ces na forumu ako ne bi ulazio u diskusije. Na primer sada si usao a nista nisi rekao vezano za temu. Ko koga hoce kao pas da rastrgne? Cime sam ja uvredio bilo koga?


                              Ako vam smeta drugacije misljenje, onda ne znam, jbg, ne mogu da mislim kao ti da bih bio 'korektan' za tebe. Ili da ne budem pas.
                              Last edited by mark !t zer0; 24-01-20, 17:53.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Samo kad ja ili pripadnik nekog drugog kluba napadamo grupu ljudi tj. vas navijača Liverpula. Oprostite što ne delim mišljenje ko vi.

                                Spustite malo loptu i nadmenost jer kolo sreće već sutra može se okrenuti na drugu stranu.

                                Ako si prika gledao sinoć dvoboj video si pravu klasu na delu.

                                Comment

                                Working...
                                X