Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je to Jozef ostavio samo za mene pre izvesnog vremena pa obrisano?

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Sta je to Jozef ostavio samo za mene pre izvesnog vremena pa obrisano?
      Okacio sam pogresan twit, i onda me je mrzelo da idem sve ispočetka. Uglavnom, naleteo sam na twiteru na sliku koliko su odluke VARa donele golova po timovima, i kome je najvise "islo na ruku". Tacnije, analaza VAR sistema, radili su i neke ankete, Sky Sports je u valjda pitanju.

      Jel to imas notifikaciju kad neko napise Sova na forumu?
      Last edited by mark !t zer0; 04-02-20, 21:14.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ne, nego taptalk u listi poruka prikazuje i obrisane poruke, ali kad zelis da vidis poruku ona nepostoji. Pogledaj spoiler.

        Spoiler

        Comment


        • insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Izgleda da ce biti puno promena nakon brexita, negde sam citao da bi mogli da ogranice broj stranaca po ekipi na 13. Pritom igrace ispod 18 nece moci da dovode iz drugih zemalja, zbog radne dozvole.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Bolje neka gledaju kako sudije da dovedu u red. Zadnjih godina su dno dna, a VAR ne valjda ni za k.... Ne znaju kako da ga koriste, a i kada ga koriste sumnjive odluke donose.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Evo sledece sezone PL pocinje 7/8/9 avgusta. Mjesec dana posle finala EP i Kope. Malo su ga zbrzali, mogli su pustit jos malo odmora tu.

                Pametna odluka i vracanje na stari datum kraja prelaznog roka, meni se ta ideja svidjela, al nema vajde kad niko drugi u fudbal to nece da isprati.

                Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Oni su ocekivali da ce i ostatak Evrope da zatvori prelazni rok pre pocetka sezone, ali posto se to nije desilo pametan potez!

                  Originally posted by Baka View Post
                  Evo sledece sezone PL pocinje 7/8/9 avgusta. Mjesec dana posle finala EP i Kope. Malo su ga zbrzali, mogli su pustit jos malo odmora tu.

                  Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
                  Ne zanima njih puno to sto se reprezentativna takmicenja zavrsavaju samo mesec dana pre prvog kola. SP 2018. je zavrseno 15.07. a oni su 10.08. igrali prvenstvo.

                  U svakom slucaju dali su izgovor menadzerima koji slabije pocnu sezonu, ali i nekima da izvedu juniore posto je raspored gust
                  i igraci ne provode dovoljno vremena sa porodicama, ali ce zato sa zadovljstvom za $$$$$$ otici na turneje po Aziji i USA... bez porodica.

                  Salu na stranu, vreme je da odstrani Carabao Cup, cak ni Championship timovi u prve runde ne ulaze ozbiljno, samim tim bi se otvorila mogucnost da FA Cup pocne ranije. Eno Francuzi ukinuse Liga Kup, mogu i Englezi da slede primer.

                  Comment


                  • Ukidanje liga kupa bi bila dobra stvar, otarasiš se manje vaznog kupa dok ovaj drugi staviš da krene u prvom dijelu sezone i traje do maja.

                    Comment


                    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                      Bolje neka gledaju kako sudije da dovedu u red. Zadnjih godina su dno dna, a VAR ne valjda ni za k.... Ne znaju kako da ga koriste, a i kada ga koriste sumnjive odluke donose.

                      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                      Najjace je kad krene geometrija. Komedija.

                      Comment


                      • Comment


                        • Blago onom ko gleda taj balkan info a jos vise onom koji ide tamo da daje intervju.
                          Vlada je gotivan lik, ne zna sta ce mu u zivotu to da ide kod ovih pajsera.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Baka View Post
                            Evo sledece sezone PL pocinje 7/8/9 avgusta. Mjesec dana posle finala EP i Kope. Malo su ga zbrzali, mogli su pustit jos malo odmora tu.

                            Pametna odluka i vracanje na stari datum kraja prelaznog roka, meni se ta ideja svidjela, al nema vajde kad niko drugi u fudbal to nece da isprati.

                            Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
                            A u toku sezone je Africki Kup Nacija. U januaru mislim. Ostace mnogo klubova bez bitnih igraca.

                            A necu o Klopovim recima vezanim za AKN da ne bih bio pogresno shvacen.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Blago onom ko gleda taj balkan info a jos vise onom koji ide tamo da daje intervju.
                              Vlada je gotivan lik, ne zna sta ce mu u zivotu to da ide kod ovih pajsera.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              Ja ne kontam taj stav, većina ljudi koji dolaze na na Balkan info jesu pacijenti, pa i onaj voditelj Tesha.. Ali tu i tamo bude ok gostiju i zašto da ne gostuje i Vlada, prilika za sve nas da slušamo par sati o stvarima koje nas zanimaju

                              Comment


                              • Što ima samo 4 utakmice za vikend?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X