Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O Vidiću najbolje govori što ga je matori stavio za kapitena. Onakav se jedan radja. On i Ferdinand, van der Sar trio fantastiko.

    To se ne može ponoviti takva odbrana. Sećam se nekih nizova bez primljenog gola.

    Vidić, Hipija, Teri, Ferdinand, Desai.... to je cement to nema dalje. Kakvi su to igrači bili pff.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      O Vidiću najbolje govori što ga je matori stavio za kapitena. Onakav se jedan radja. On i Vidić, van der Sar trio fantastiko.

      To se ne može ponoviti takva odbrana. Sećam se nekih nizova bez primljenog gola.

      Vidić, Hipija, Teri, Ferdinand, Desai.... to je cement to nema dalje. Kakvi su to igrači bili pff.
      Bravo za Desaija.
      Taj kada te mrko pogleda nije ti dobro, ne da uđeš u duel i konflikt sa njim.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Njih dvojica su idealan par stopera. Pravi model za danasnje menadzere, jos uklopljeni u pravo vreme, slicnih godina. Iza iskusniji van der Sar.

        Mnogo tu ima sta bi bilo kbb. Drugaciji se i fudbal igrao. Nisu svi oni toliko daleko od nekih danasnjih ma koliko mi mislili tako
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Jedini razlog zasto se moze ovde izostaviti Virgil je zato sto nema PL, tako da to mogu da razumem.
          Ovako igracki, fizicki, tehnicki, takticki, psihicki ma u svakom segmentu bije sve navedene stopere bez problema. On im glavu kao Rio, a ficizki je dominantan kao Vidic samo sto je jos visi i jaci i dominantniji u aerial duelu. Sa druge strane Kompani ima maltene iste karakteristike kao Van Dajk, plus je osvojio 4 titule, jedino sto su ga povrede mucile kroz celu karijeru ali je uvek bio top klasa. Tako da za mene su tri stopera bila u igri Teri/Kompani i Van Dajk, po nekom mom misljenju Teri je tu najtanji.
          Rio i Vidic su mi vise za proslu deceniju.
          Last edited by Brian McShtull; 20-12-19, 16:09.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Kao kada bih poredio Kasiusa Kleja sa Tajsonom. Pa protiv koga igra taj jebeni Van Dajk a protiv kojih ala su igrali ovi? Od Anrija, Van Persija, Drogbe, Toresa(onog Toresa)... Da ne nabrajam više glupavo je porediti zaista. Van Dajk igra u eri sa najmanje kvalitetnih špiceva. Pa nema ni Suareza ni Dijega Koste. Nema Ronalda, Teveza, Runija, Ševčenka.

            Pa Anelka je bolji igrač od Kejna. Pa Milan Baroš je veće ime od ovih danas cirkuzanata.

            Tad su prvih 4-5 ekipa bile brutalne i bile konstantne u završnicama LŠ a sada ih usere jednom u 10 godina.

            Dobar je Van Dajk ali video bin ga u ono vreme. Jedan vikend Drogba, drugi vikend ti legne neugodni Adebajor, pa te malo uhvati Tevez, malo Van Persi...

            Šta danas imaš Aguera i nikoga više a da je ta klasa.

            Comment


            • Pa odakle znas, mozda bi i njih izdominirao? Kako tako sudis nekome, a nisi ga ni video u tom scenariju?

              Da li se ti secas neke ekipe, iz tog doba, koja je igrala ista slicno ovoj ekipi Liverpula, ae daj mi 1 tim. Prosto ne mozes porediti Hipiju i Van Dajka, Hipija je ispred sebe imao Xabija i Mascherana najbolje defanzivne veznjake u to doba, pritom je Benitez dosta konzervativan menadzer ciji su timovi kompaktni i pre svega defanzivno orjentisani.
              A to da je tada bilo mnogo boljih napadaca jeste, ali fudbal je bio 442 striktno, gde su bekovi uvek bili defanzivci bez prevelikog izleta napred. Prosto nije moguce porediti.

              Jel se secas nekog stopera da je imao ovakav pas?

              Last edited by Brian McShtull; 20-12-19, 16:34.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Bukvalno nikad nije postojao stoper sa boljim tehnickim karakteristikama od VVD.

                Comment


                • Ja mislim da se nije ni fudbal igrao. Tek sad je ovo fudbal. Do sada smo gledali neku simulaciju.

                  Comment


                  • Ne, nego je Hipija bolji stoper od Van Dajka, ne brukaj se. Ja sam Hipiju kroz celu karijeru gledao, prosto je neuporedivo.
                    Lupetas gluposti, bez ikakvog argumenta.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Najjace mi je kad napisu lupetas gluposti. Pa nismo cuvali ovce zajedno da se tako nekom obracas u pm...

                      Imaj postovanja prema sagovorniku bar u startu dok ne postane bezobrazan

                      Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Najjace mi je kad napisu lupetas gluposti. Pa nismo cuvali ovce zajedno da se tako nekom obracas u pm...

                        Imaj postovanja prema sagovorniku bar u startu dok ne postane bezobrazan

                        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                        Hvala na primedbi kolega, u pravu ste, moja je greska izvinjavam se.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • I kako to nema dobrih napadaca u PL sem Aguera..
                          Tu su Mane, Salah, Firmino (koji ima ulogu kakvu ni jedan napadac nije imao), Kane, Vardy, Aubameyang, Lacazette, Jimenez, Richarlison.. Sve su to rasni napadaci top klase, evo dolazi i onaj Haland, taj je ubica isto.


                          Posle malog zatisja PL se vraca i ponovo je najjaca liga na svetu sa sve Liverpulom na vrhu.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Hvala na primedbi kolega, u pravu ste, moja je greska izvinjavam se.
                            Ja se prvi zalacim sa Ukijem ali nakon xy postova a ne odmah u startu takav stav. Jbg tebi je VVD najbolji, meni Vidic ali da su klase to jesu

                            Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Ja mislim da se nije ni fudbal igrao. Tek sad je ovo fudbal. Do sada smo gledali neku simulaciju.
                              Urose nauci vec jednom, ko izgubi Pavkova 2 puta taj je najbolji... milslim, PAVKOVA!!!

                              Comment


                              • DDG
                                Zabaleta, Kompany, Van Dijk, Azpilicueta
                                Kante, Yaya, David Silva
                                Rooney, Aguero, Hazard
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X