Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAR kostao coveka posla....

    Last edited by belgrade_owl; 05-12-19, 19:19.

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      Koja sprdnja jbt, LiVARpul. Jednostavno moraju da uzmu titulu i to je to.
      sigpic

      Comment


      • Bas je VAR kostao posla Silvu, samo ne znam kako ranije nije fasovao otkaz.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • @Reise

          Uh, tezak izbor.

          KDB igra na poziciji koja vise utice na igru tima. Kompletniji je. Bolji kod "izmisljanja" golova svojim dodavanjima u 16m i sutem sa distance. Cini mi se da mu je slabija noga bolja nego Maneova.

          Duze je na visokom nivou u PL. Konstantniji je. Ima "bolju" glavu i neki trofej vise.

          Maneova je prednost sto mu jos limit nismo videli. Verujem da je gladniji dokazivanja. A nije imao ozbiljnijih povreda (cini mi se da KDB ima neku hronicnu povredu).

          Maneova mana je nekad bila njegova glava, secam se da mu nije bilo lako one polusezone kad je i Kutinjo bio tu pa se sa njim i Salahom borio za minute.
          Sad ide sve glatko pa dugo ga nisam video u situaciji da ne ide njemu ili timu.

          Sve u svemu, vise sam za KDBa.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Maneu je konstantnost uvijek falila, ali ovu 2019. je mašinerijski odradio. Oslonio se Liverpul na njega, a ovaj im vraće sa najboljom formom u životu.

            Arsenal se drži nekako van zone za ispadanje. Ko je sastavljao ovaj tim jbt, niđe balansa.
            sigpic

            Comment


            • Evo sta se desi kad Steve naleti na navijaca Wednesday-a u Sheffield-u pred mec protiv ovih sa Bramall Lane-a

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Maneu je konstantnost uvijek falila, ali ovu 2019. je mašinerijski odradio. Oslonio se Liverpul na njega, a ovaj im vraće sa najboljom formom u životu.

                Arsenal se drži nekako van zone za ispadanje. Ko je sastavljao ovaj tim jbt, niđe balansa.
                Otkako ih je Siti preskocio sve im ide u zeljenom smeru. Skoro godinu dana nisu bili u nepovoljnoj situaciji. Sad ne znam sta je tu uzrok a sta posledica Maneove igre. Zato jedva cekam da ih vidim u Austriji. Ovo im moze biti mec sezone.

                Arsenal mi nije toliko los koliko nemaju volje. Mada su odradili los prelazni rok, za Remzija i da razumem ali za Monreala nikako.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Koliko moze moj nesrecni Arsenal da potone?
                  Dno - dna je granica

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Otkako ih je Siti preskocio sve im ide u zeljenom smeru. Skoro godinu dana nisu bili u nepovoljnoj situaciji. Sad ne znam sta je tu uzrok a sta posledica Maneove igre. Zato jedva cekam da ih vidim u Austriji. Ovo im moze biti mec sezone.

                    Arsenal mi nije toliko los koliko nemaju volje. Mada su odradili los prelazni rok, za Remzija i da razumem ali za Monreala nikako.
                    Sta znaci u nepovoljnoj situaciji ne kontam?

                    Zar stvarno mislis da taj mec sa Salzburgom ima toliko veliki znacaj?

                    KdB je za mene najbolji igrac na svetu, ali povrede ga ubijaju. Tako da ako bih birao izabrao bih zdravog KdBa, ali s ozbirom da nije takva situacija onda Mane.

                    Edit:
                    Rodzers je produzio ugovor sa Lesterom do 2025, znaci nema nista od njega i Arsenala. Bas amaterski vodjen klub Arsenal, dajes otkaz menadzeru bez ikakve zamene bez ikakvog plana, eto losi rezultati ajmo da se resimo menadzera.
                    Ne znam stvarno ko bi iole normalan hteo da dodje u Arsenal, toliko je toksicno sve oko kluba.
                    Last edited by Brian McShtull; 06-12-19, 16:15.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Dobra atmosfera u timu je prijeko potrebna ovih dana. Menadžer je za to najzaslužniji, ali uprava nekim potezima može još više da ih potkopa. Kome je trebao onakav Ozil uopšte? Lik je bio zreo da se proda ili samo da ga pustiš da mu istekne ugovor, jbg izgubiš pare, ali bar spasiš brod, a on i dan danas igra iako svi znamo da nije za najveći nivo više. I ovo što kaže Adam, ljudi su postupili isto kao ovi niželigaški timovi kad otpuste trenera, postavili su pomoćnika menadžera koji ih je doveo do dna. Kako bre? Totenhem držao Poketina dok nisu Murinja potpisali, a ovi postave Ljungberga. Kakva razlika samo. Ne vidi se kraj rasulu u Arsenalu.
                      sigpic

                      Comment


                      • @Adame

                        Mislim da nisu imali bitne poraze, da nije bilo serije losih rezultata, da nije bilo istovremenih povreda bitnih igraca a skoro skroz izostale povrede kljucnih- VVDa, Robertsona i Manea.

                        Mislim da je prebitna jer ispadanje iz LS ne znaci fijasko sam po sebi, kakav bi bio da imaju Celsijev broj bodova u trenutku ispadanja. Ispadanje povlaci druge stvari, kao sto je proslogodisnje ispadanje od Vulvsa u kupu povuklo. Ostaje ti jedno takmicenje koje moras da osvojis, jer verujem da nece shvatati ozbiljno LE. Nema prostora za gresku. I opet onaj pritisak s pocetka godine.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • U LŠ su imali nedaća, ali su ih prebrodili. Ona situacija 0-3 protiv Barse i bez Salaha bila je čudo neviđeno. To kad prođeš izađeš duplo jači. Ni sa Bajernom bilo tako jednostavno, jer nijesu pobijedili na Enfildu, a tamo su bili pod moranjem da postignu gol. Prošli su dosta teških testova prošle sezone, što dođe kao priprema za ovu koja bi mogla biti još uspješnija.

                          Ali u pravu je NSG kad kaže da su izostale povrede najboljih. Sa VVD-om nikad ne bih imao problema da ga stavim u prvih 11 dvaput nedeljno, jer je prirodno jak, ali Robertsonu, kojem je trka glavni adut i koji nema snagu kao VVD, je previše i pitam se dokle ide njegova izdržljivost. Mane isto kao Robertson. Čovjek je igrao Svjetsko, ostao bez povreda cijele sezone. Sad je igrao AFCON, ali i dalje nema povreda na vidiku. Jesu profesionalci, ali i oni imaju neki limit.
                          sigpic

                          Comment


                          • Gospodin koji je 1991. podigao trofej Liga kupa u dresu Sova ce do kraja sezone voditi Votford.

                            Srecno mu bilo, mislim da se uhvatio preteskog zadatka, ali obzirom na kvalitet EPL ove sezone nece biti iznenadjenje i da izbori opstanak.

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              @Adame

                              Mislim da nisu imali bitne poraze, da nije bilo serije losih rezultata, da nije bilo istovremenih povreda bitnih igraca a skoro skroz izostale povrede kljucnih- VVDa, Robertsona i Manea.

                              Mislim da je prebitna jer ispadanje iz LS ne znaci fijasko sam po sebi, kakav bi bio da imaju Celsijev broj bodova u trenutku ispadanja. Ispadanje povlaci druge stvari, kao sto je proslogodisnje ispadanje od Vulvsa u kupu povuklo. Ostaje ti jedno takmicenje koje moras da osvojis, jer verujem da nece shvatati ozbiljno LE. Nema prostora za gresku. I opet onaj pritisak s pocetka godine.
                              Ma ja ne brinem ni najmanje sto se Salcburga tice, daleko su oni od ozbiljne ekipe.
                              A ovo sto se tice povreda, itekako ih je bilo u Liverpulu u ovoj 2019.god. Pa nama su u polufinali protiv Barse u napadu igrali Shaqiri i Origi(Salah i Firmino nisu igrali).
                              Moze se reci da smo imali srece da one ne budu duge, ali skoro svaki igrac je imao vecu ili manju pauzu. A ovako generalno za to sto smo u tom delu napredovali najzasluzniji je Pep Ljinders koji ima specijalnu metodologiju treninga kako bi se izbegle teze povrede( pre svega povrede misica, koje su posledica umora i preopterecenosti).
                              Last edited by Brian McShtull; 06-12-19, 19:53.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Naravno, ti mecevi su ih ojacali iako su drugacije pripremana ta dva revans meca. Samopouzdanje nije nesto sto se da fudbaleru/timu. Brze padne kad ne ide po planu. A plan je da se igra prolece u LS. Jednu sansu nisu iskoristili, na Enfildu. Druga je u Austriji.
                                Prosle sezone je sve stalo u 90-ti minut na Enfildu i odbranu Alisona. Iz ovog ugla mec sezone.
                                Zato mislim da bi i ovaj mec mogao biti mec sezone.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X