Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wigan - Hull 7:0 poluvreme

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Wigan - Hull 7:0 poluvreme
      Golman ostao u svlacionici? 7 komada za 45 min[emoji23][emoji23][emoji23]
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Za 18 minuta 6 komada...

        Comment


        • Sa ovakvim izdanjem i defanzivom nije iznenađenje što će Hal najverovatnije u "Ligu One".

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ne znam na koju je foru Vest bromvic vecinu prvenstva proveo na celnoj poziciji. kad god sam ih gledao to je bilo neko mrcvarenje nalik ovom danas.,
            navijam da bilo ko udje mjesto njih tj da ih stigne Brentford, posto ostali ocito nisu kadri

            Comment


            • Očekivana pobjeda Čelzija, samo 1-0 tako da gol-razlika ostaje dosta slabija od Lesterove i Junajtedove.

              Comment


              • Nezgodno bilo. Sad odmor pa sledi nešto teži raspored. A u međuvremenu će i Lester i Junajted odigrati po dva meča u ligi, a teško da će biti sve 4 pobede
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Ma kontam da vam jedna pobjeda u zadnje 2 završava posao. Ne vidim da se 66 bodova može stići. Na sav umor ide i kup u nedjelju, ne bi me čudilo da to ode u produžetke.

                  Comment


                  • I ja se nadam ali uopšte nisu laki mečevi, Enfild i Vulvsi na Stamfordu. Više se uzdam u Palas i Totenhem za sada

                    Mada je meni generalno preterano to vijanje LŠ. Ne bih previše žalio i kad bi se igrala LE ali da zato pršti u ligi, da se hvata ritam za neku narednu sezonu. I onako nam je Konte doneo titulu u sezoni kad Evropu nismo igrali.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Comment


                      • Comment


                        • Nadam se da ce FA reagovati i kazniti malog prljavog, nije mu prvi put.

                          Comment


                          • Ako misliš na AA, nema tu šta da se kazni... dobio je žuti. Jedino u slučaju da sudija ne sankcioniše, u smislu da nije video, onda FA može naknadno da kazni igrača.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Ozbiljan start. Moraju poraditi na ovom selektivnom VARu.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Na nekoj drugoj utakmici to je crveni karton, mogla je da pukne noga, VAR morao da reaguje.

                                Comment

                                Working...
                                X