Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by belgrade_owl; 13-01-20, 20:19.

    Comment


    • Ekipe koje su postigle najvise golova na gostovanjima prva 4 ranga ove sezone.

      Comment


      • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Nadam se da su ovo samo pretpostavke i da Englezi i Sautgejt nisu bas toliko ludi da ovo objave u januaru.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Ignacio Pussetto iz Udinesea u Votford.

            https://www.theguardian.com/football...ussetto-for-8m
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Vlasnici sami sebi platili 8 miliona funti

              Comment


              • Comment


                • Derby takodje pod istragos zbog krsenja FFP-a, sada je sve ociglednije da FFP u ovakvom formatu ne funkcionise kako treba u Championshipu.

                  Following a review of Derby County’s Profitability and Sustainability (P&S) submissions, the EFL has charged the Club for recording losses in excess of the permitted amounts provided for in EFL Regulations for the three-year period ending 30 June 2018.

                  The Club will now be referred to an independent Disciplinary Commission, which will hear representations from both the EFL and Derby County.

                  As these matters are now subject to proceedings, the EFL will be making no further comment at this time.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Derby takodje pod istragos zbog krsenja FFP-a, sada je sve ociglednije da FFP u ovakvom formatu ne funkcionise kako treba u Championshipu.
                    FFP nigde ne funkcioniše. Umesto da zaštiti konkurente sugar daddy klubova, desilo se suprotno.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Jeste, samo sto u Championshipu FFP favorizuje neuspesne klubove koji su ispali iz EPL u odnosu na ambiciozne vlasnike koji zele promociju.
                      Last edited by belgrade_owl; 17-01-20, 09:58.

                      Comment


                      • Ako se gleda forma na poslednjih 5 mečeva, Liverpul drži prvo mesto sa 15 bodova, a mi delimo drugo sa Votfordom, i mi i oni po 13 bodova. Veliki obrt u finišu 2019 koji se nastavio u 2020. Sa Liverpulom igramo 1 februara, tako da ćemo izbeći još jednog velikog protivnika u januaru, a nakon Vulvsa sutra, gostujemo Palasu za kraj januara. Ukoliko bi Liverpul kiksnuo sa Junajtedom a mi dobijemo Vulvse i Palas, mogao bi Ralf da dobije nagradu menadžera meseca, a i mi bi mogli da se ozbiljno približimo evropi.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Jeste, samo sto u Championshipu FFP favorizuje neuspesne klubove koji su ispali iz EPL u odnosu na ambiciozne vlasnike koji zele promociju.
                          Ko je neki Bellingham iz Birmingema? Jesi ga gledao?

                          Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Ko je neki Bellingham iz Birmingema? Jesi ga gledao?

                            Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                            Samo na utakmici protiv nas kad se igralo na Hillsborough-u i bio je dobar. Iznudio par faulova, imao nekoliko asistencija cak i jednu dobru sansu.

                            Citao da ga mnogi hvale, secam se kad je debitovao da je srusio rekord Trevora Francisa kao najmladji igrac kluba... obzirom da sa 16 godina nastupa za prvi tim i igra za U19 ekipu sigurno ima potencijal.
                            Last edited by belgrade_owl; 17-01-20, 20:25.

                            Comment


                            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                              Ako se gleda forma na poslednjih 5 mečeva, Liverpul drži prvo mesto sa 15 bodova, a mi delimo drugo sa Votfordom, i mi i oni po 13 bodova. Veliki obrt u finišu 2019 koji se nastavio u 2020. Sa Liverpulom igramo 1 februara, tako da ćemo izbeći još jednog velikog protivnika u januaru, a nakon Vulvsa sutra, gostujemo Palasu za kraj januara. Ukoliko bi Liverpul kiksnuo sa Junajtedom a mi dobijemo Vulvse i Palas, mogao bi Ralf da dobije nagradu menadžera meseca, a i mi bi mogli da se ozbiljno približimo evropi.
                              Iako u ovom periodu niste imali ni malo lak raspored. Licite na tim gde se zna ko sta radi. Ipak je Ganu mesto na klupi bez obzira na neke intervencije prosle sezone.

                              Redmond je lepo drzao tim krajem prosle sezone, sad to jos bolje Ings radi. Nego mi reci, sto opet Ralf najavljuje Ingsa na klupi? Razumem rizik od povrede ali opet je 3 puna dana razlike izmedju dva meca.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                Iako u ovom periodu niste imali ni malo lak raspored. Licite na tim gde se zna ko sta radi. Ipak je Ganu mesto na klupi bez obzira na neke intervencije prosle sezone.

                                Redmond je lepo drzao tim krajem prosle sezone, sad to jos bolje Ings radi. Nego mi reci, sto opet Ralf najavljuje Ingsa na klupi? Razumem rizik od povrede ali opet je 3 puna dana razlike izmedju dva meca.
                                Na konferenciji je rekao da će morati da paze zbog gustog rasporeda. A verovatno je i u pravu, ipak sa Ingsom nikad dosta opreza.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X