Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva asistencija majstora.

    Comment


    • Sad sam i ja htio da prokomentarisem asistencije kod golova, posebno kod golova Mareza, out of this world.



      Fantasticna lopta De Brujna, zaista.

      Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

      Comment


      • Koliko je samo siti Konkretniji i opasniji od kada se Kun vratio.
        Neophodan im je on - mozda cak i najneophodniji, da bi sve funkcionisalo kako treba. Koliko svi ostali vise prostora imaju. A i vremena za donosenje odluka.
        De Brujne je covek-masina-bog!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Sprda se Aguero. Puce petarda!

          Comment


          • Pored svih para koje su potrosili tokom leta (najvise od svih timova koji su izborili promociju) Villa lici na Championship tim.

            Koliko god bih voleo da se Wednesday nadje u u ovom rangu takmicenja, ovakvi mecevi su zastrasujuci i nikako ne bih voleo da gledam kako Wednesday prolazi kroz ovo. Dosta je bila ona osmica u Njukaslu pre 20 godina.

            Jubilarni, 12. hat trick za Kuna, ispisuje covek istoriju
            Last edited by belgrade_owl; 12-01-20, 18:25.

            Comment


            • Rusi majstore sve pred sobom



              Comment




              • Prevodilac na kolenima.

                All hail Klopp

                Comment


                • Steta sto je gotova trka za titulu, Siti tek sad kompletan i dize formu. Idealno za prolece u LS, mozda i Pepov poslednji napad na toliko zeljenu titulu, ko zna. U ovom klubu naravno. Sterling, Bilva i Voker nisu igrali, Laport i Sane sve blizi terenu. Samo neka budu zdravi i Marez na terenu. Strasan tim kad je motivisan.

                  Liverpul vec odavno prava ekipa. Ne moraju vise da dominiraju ceo mec da bi dobili. Mozda je Totenhem zasluzio da da gol ali ne i da uzme bod. Start Robertsona je bio za bar zuti karton ali opet nista to ne bi uticalo na ishod meca. Steta za neke VAR odluke ali opet kazem, zasluzena titula.

                  Murinjo ce sad Tangangu forsirati maksimalno. Mac sa dve ostrice, gurnuo ga u vatru odmah u derbiju. Ali mora se priznati da je odlicno odigrao i opravdao poverenje. Moguce da ce KWP u Palas posle ovog meca Tangange.

                  Ings i Sou igraju sjajno. Prijatno su me iznenadili u subotu. Neverovatno da ovoliko utice povreda Ndidija na tim, i Vila i Sou izvukli povoljne rezultate. Nemanja, prestao si nesto da kunes Stivensa?

                  Celsi konacno lagano do pobede. Svi po malo ucestvovali u pobedi, odlicno za samopouzdanje pred nesto tezi raspored.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Ings i Sou igraju sjajno. Prijatno su me iznenadili u subotu. Neverovatno da ovoliko utice povreda Ndidija na tim, i Vila i Sou izvukli povoljne rezultate. Nemanja, prestao si nesto da kunes Stivensa?
                    Čekam novi katastrofalni kiks, neće on ovako još dugo. Ali eto, čim se odbrana malo dovede u red odmah 5x bolji rezultati. Nije mi samo jasno zašto ranije neko nije doveden za štopera, sem onog Dansa, ali mu Ralf ne daje šansu, a kad mu da, stavi ga na beka. Ako sad u januaru dođe neki dobar štoper, mogla bi na kraju ova sezona biti veoma uspešna, ovako sa Stivensom nikad ne znaš na čemu si.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Gedson Fernandes u Totenhemu, pozajmica na 18 mjeseci plus mogućnost otkupa

                      Jedan drugi Fernandeš nadam se u Junajtedu u narednih par dana

                      Comment


                      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                        Čekam novi katastrofalni kiks, neće on ovako još dugo. Ali eto, čim se odbrana malo dovede u red odmah 5x bolji rezultati. Nije mi samo jasno zašto ranije neko nije doveden za štopera, sem onog Dansa, ali mu Ralf ne daje šansu, a kad mu da, stavi ga na beka. Ako sad u januaru dođe neki dobar štoper, mogla bi na kraju ova sezona biti veoma uspešna, ovako sa Stivensom nikad ne znaš na čemu si.
                        Danso i onako jos 6 meseci vas

                        Gde su i sta rade Majo Josida i Vestegard? I meni je Josida dobar i mislio sam da je povredjen pa ne igra ali nije tako.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Danso i onako jos 6 meseci vas

                          Gde su i sta rade Majo Josida i Vestegard? I meni je Josida dobar i mislio sam da je povredjen pa ne igra ali nije tako.
                          Maji na leto ističe ugovor i vrlo je moguće da mu neće ponuditi novi. U svakom slučaju i nema smisla da ostane jer Ralf izgleda baš ne računa na njega. Što se tiče Vestergarda on je rekao nedavno da želi da ostane da se bori za prvi tim, tako da tu je, nije povređen ali Ralf očigledno najviše poverenja ima u Stivensa, dok je Bednareku zacementirano mesto kao prvom štoperu. Međutim ja očekujem da će stići novi štoper i da neće ni Stivens ni Vestergard igrati.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                            Maji na leto ističe ugovor i vrlo je moguće da mu neće ponuditi novi. U svakom slučaju i nema smisla da ostane jer Ralf izgleda baš ne računa na njega. Što se tiče Vestergarda on je rekao nedavno da želi da ostane da se bori za prvi tim, tako da tu je, nije povređen ali Ralf očigledno najviše poverenja ima u Stivensa, dok je Bednareku zacementirano mesto kao prvom štoperu. Međutim ja očekujem da će stići novi štoper i da neće ni Stivens ni Vestergard igrati.
                            U kom smeru gledas/gledate oko novog stopera? Ostrvo ili van njega?
                            Ja bih gledao u smeru Beneta iz Vulvsa ili Kristensena iz Celsija. Ako vec neces da saradjujes sa Josidom ili Vestergardom.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              U kom smeru gledas/gledate oko novog stopera? Ostrvo ili van njega?
                              Ja bih gledao u smeru Beneta iz Vulvsa ili Kristensena iz Celsija. Ako vec neces da saradjujes sa Josidom ili Vestergardom.
                              Eh, gledao bih i ja da se nešto pitam. Ali trenutno gledamo ka La Ligi, i Valjadolidu. U pitanju je njihov štoper Mohammed Salisu. Tako je javio SkySport pre nekih nedelju dana. Ali za sada ništa konkretno se nije desilo. Ali u svakom slučaju je štoper Ralfova glavna želja.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X