Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Dominacija Liverpula, Totenhem se ok branio ali činilo se kao pitanje vremena kad će primiti gol. Do lopte domaći ne mogu doći
    Mogu oni doci do lopte, ali ne zele da izadju u presing. Bukvalno Gomez i Van Dijk bi sad mogli da se dodaju do kraja utakmice ovi ne bi izasli napred.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Igra macke i misa. Skola fudbala Klopa za Portugalca. Navikao je, Ole ga skolovao, Lampard ga skolovao pa naravno da ce i Klop

      Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Koliko promasaja u drugom, razbio ih Murinjo ali su mu igraci totalno nesposobni, ne mogu prazan gol da pogode
        sigpic

        Comment


        • Savršen game plan Murinja, na kontre buši ove, postavka idealna.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Ipak 20 minuta igranja fudbala nije dovoljno za bod. Mora se igrati svih 90.

            Comment


            • Šteta baš za drugo poluvrijeme, najviše zadnjih 20 minuta, Son i Lo Selso ogromne prilike, moraju se iskoristiti protiv Liverpula. Ali makar nešto posle prvog poluvremna, ono je bilo ništa

              Comment


              • Lak zadatak, objasniti razliku izmedju dva starta i zasto je jedan sanckionisan crvenim kartonom a drugi nije?

                Comment


                • Ogromna je razlika.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Divno objasnjenje....

                    Ja vidim da oba mogu da vode do fatalne povrede, osim tako ti ne mislis da je jedan bezazlen.

                    Comment


                    • Ja ne mislim, ja vidim. Ovde ne mora mnogo da se misli.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Pokusaj da skines navijacke naocare i pogledas ponovo.

                        Slazem se, ne mora da se misli, oba su za iskljucenje jer su oba otvorenim djonom direktno na nogu igraca.

                        Evo i animacija da vidis jos bolje. Ovaj mali je izuzetno prljav igrac... nekoga ce ozbiljno povrediti ako ne nauci da se kontrolise, nije mu pvi put ove sezone.

                        Last edited by belgrade_owl; 11-01-20, 20:55.

                        Comment


                        • Vidim da kad je nogom dodirnuo igraca da je odmah povukao nogu, samim tim igrac totenhema tesko da je osetio ista preko kostobrana i intenzitet starta ne moze da se poredi sa starton Aubameyanga koji je povredio ozbiljno igraca. Ovo je mogao biti zuti, ali nikako ne i crveni.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ignor Pixi, ignor.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Ignor Pixi, ignor.
                              Ovo.

                              Comment


                              • Drago mi je da me citaju svi ovi sto me imaju na ignore a pri tom je njihov doprinos forumu nula.

                                Jos jednom se posebno vama izvinjavam sto iznosim svoje misljenje koje se ne podudara sa vasim, i sto vi niste spremni da prihvatite cinjenicu da vas sudije proteziraju i ove sezone.

                                Iz glave mogu da nabrojim 5 odluka koje su direktno uticale na rezultate vasih meceva ove sezone

                                Cim vam neko pomene sudjenje ili vas klub u bilo kom negativnom kontestu odmah je "ignore" sto posebno raduje jer ukazuje na vas mentalitet i nesposobnost da prihvatite drugacije misljenje.

                                Mozda bi vam se vise svidelo da kazem da je 2020. godina u kinseskom horoskopu godina pacova pa vam zato "ide"

                                Anyway....

                                Last edited by belgrade_owl; 11-01-20, 22:04.

                                Comment

                                Working...
                                X