Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gargamel je mrtav.

    Napokon trener dostojan stila i gracioznosti Arsenala!

    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
      Čekaj, ladno Liverpul igra večeras ovaj FIFA kup, a morali sinoć u kupu? Koji je ovo fazon?
      Diskutovali smo o tome nakon zreba i nikome nije bilo jasno zasto im termin nije bio pomeren. Zapravo ih je EFL zeznuo jer nije hteo da pomera termin. VARpul je juce odigrao sa omladincima sto je i bilo za ocekivati.
      Last edited by belgrade_owl; 18-12-19, 16:07.

      Comment


      • Vidim da kruze po tviteru neka glasanja za najboljih 11 ove decenije u PLu, pa bih voleo da cujem ovde neka misljenja.

        Da se ja pitam to bi izgledalo ovako:
        Ceh
        Azpi Kompany Virgil Ivanovic
        Kante Yaya KDB
        D.Silva Aguero Hazard

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 19-12-19, 20:51.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Cech, Baines, Ferdinand, Vidic, Ivanovic, Carrick, Lampard, Rooney, Hazard, Aguero, Van Persie

          Comment


          • De Gea
            Zabaleta, Kompany, VVD, Robertson
            David Silva, De Bruyne, Y. Toure, Hazard
            Aguero, Luis Suarez

            Comment


            • Lloris
              Zabaleta Ferdinand VVD A.Cole
              D.Silva Carrick Fabregas
              Rooney Aguero L.Suarez

              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

              Comment


              • Arteta zvanično trener Arsenala, debi na Gudisonu sutra u pola 2

                Pored ove i Siti-Lester, Totenhem-Čelzi, pun vikend zanimljivih utakmica

                Comment


                • Nekako su mi Vidic i Rio vise za deceniju pre ove. Tad su pruzali prave partije. Zato ni nemam neki PL tim ove decenije jer obuhvata sve koji su je zakacili. Tesko je izabrati 11.

                  Steta sto taj mec na Gudisonu nece biti i Ancelotijev prvi mec. Lep PL vikend pred nama
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Terija sam zaboravio. Svi su oni ispred Van Dajka. A i retardirano je ovo tim decenije jer su sveže memorije mnogo više upečatljive pa ispade Van Dajk nešto nevidjeno u fudbalskom svetu, a još ne može da se kaže da je bolji od heroja mog detinjstva Samija Hipije.
                    Last edited by Cassius Clay; 20-12-19, 14:46.

                    Comment


                    • Manuel Almunia
                      Gonzalo Jara, Younès Kaboul, Pascal Cygan , Micah Richards,
                      Alberto Aquilani, Djemba-Djemba, Paul Pogba
                      Emile Heskey, Nicklas Bendtner, Mateja Kežman.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • http://sportklub.rs/Fudbal/Holandija...-Junajted.html

                        Ovo je na konto priče Jovića da ne treba odmah ići u Real i te gluposti. Dušan bi možda napravio nešto u Junajtedu a on otišao u tu kanturinu Sautempton gde su ga odjebali kao kera i nisu ga iskoristili. To je poruka za sve koji veruju u "teži put" da su kompletni idioti.

                        Bolje u veliki Man Utd i na klupi nego u Liverpulovu prćiju.

                        Comment


                        • To je Murinjo, na kraju ce svi ostati sem mozda Eriksena

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Terija sam zaboravio. Svi su oni ispred Van Dajka. A i retardirano je ovo tim decenije jer su sveže memorije mnogo više upečatljive pa ispade Van Dajk nešto nevidjeno u fudbalskom svetu, a još ne može da se kaže da je bolji od heroja mog detinjstva Samija Hipije.
                            Ali se zaboravljaju neke lose stvari tih igraca. Koliko je npr Tores mucio Vidica i koliko je Nemanja bio lak na kartonima. Kao i Ferdinandovi prazni minuti, neke greske zbog manjka fokusa. Ni ofanzivni ucinci mu nisu bili nista specijalno. Ali oni su strasan tandem stopera koji pamtimo i svi postujemo to. Ali o pojedinacnim ucincima moze da se diskutuje.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Pa ako pricamo o pojedinacnim ucinku Vidic je tu mnogo slabija karika. Rio nije imao ni blizu fizikalije kao Vidic, pa i Kompani ili Teri ali je tehnicki bio nesto nevidjeno. Brzina i tehnika koju je posjedovao plus inteligencija pa samim tim i pozicioniranje su bile na jednom potpuno drugom nivo, kao da je Italijan, a ne Englez. Poslednje SAFove sezone iako sa ogromnim problemima sto se ledja tice sam je drzao odbranu maltene, a bilo je utakmcia kad nije mogao da mrdne bukvalno. King je jedini jos bio na nekom slicnom nivou, sa uzasnim problemima sto se tice koljena, bez treninga ali proizvoditi takav nivo svake druge nedelje je bilo nesto nestvarno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Duo Vidić-Rio dugo dugo neće se poklopiti kvalitetom obe strane. Strašno su se dopunjavali. Uvek je jedan bio "budan", spreman ispraviti uspavanost i grešku ovoga drugog. Milina je bilo navijati za United i gledati eru njih dvojice.
                                Za mene je sinonim fenomenalnog defanzivca usto i fantastične fizikalije posedvao strašni Sol Kembel. Malo je danas takvih štopera koji jedu malu decu.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X