Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

    Jesi Sandu stao na moju stranu tad i to ne zaboravljam, ali vec neko vreme si bezobrazan ne znam iz kog razloga, ja samo vracam istom merom.

    Nikad prvi i bez razloga ne ulazim u negativnu stranu diskusije.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp
      I jos nesto imam da ti kazem PICKO JEDNA NEZAHVALNA I ZABORAVNA!
      Dok su te ranije svi ovde na forumu jebali i omalovazavali, nekada potpuno nezasluzeno i nicim izazvano, a nekada sa razlogom, ja sam bio jedan od retkih, ako ne i jedini koji te je branio, pa cak neretko i podrzavao. Bilo je neutralnih ljudi koje je bolelo uvo, ali retko ko, (niko) je stao poput mene na tvoju stranu, dok si se koprcao pod napadima mnogih ljudi odavde. Toliko da sam vrlo verovatno zbog takvih stvari i situacija pokvario odnose sa nekim dragim mi ljudima sa kojima nisam ni trebao da ih kvarim. Ali to je vec druga prica koja nema veze sa ovim sada.
      Verujem da se svi secate prosle a pogotovo pretprosle godine.
      Sve to, da bih doziveo u skorije vreme (i to samo zbog kluba za koji navijas i prilike koja se ukazala za titulom - ali bila je takva prilika i prosle sezone pa nista) da me prvi (i jedini) ti ovde vredjas i podjebavas. Ne samo sada vec i u nekoliko situacija od ranije.

      Znaci slobodno promeni nick u PICKA NEZAHVALNA - to je jedino moralno sto trenutno mozes da ucinis.


      Moderacijo: ako zasluzujem kaznu za ovo, slobodno me kaznite, ali molim vas nemojte brisati ovaj post.
      Nisi ti jedini stao na limunovu stranu. A i ako jesi jedini, ocigledno ne iz nekih ubedjenja, kad sad ocekujes nesto zauzvrat.

      Ali stvarno Sandu ne znas da 'gubis'. Seti se cele prosle godine koliko si kukao posle svakog kola da bi na kraju Siti uzeo titulu.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Ume InfoGol ponekad subjektivno da racuna xG. Oni su prognozirali X i 1:1 u svom kladionicarskom kutku pa su verovatno sveli xG na to da opravda njihov tip.. ima i drugih analiticara, ja cu ubuduce kaciti od caley graphics jer je objektivniji generalno.

        evo predajem ti nick, odlično bi ti stajao, a ja ću pronaći neki koji mi više odgovara.

        Ajde što je Fairness tabela nešto najnebitnije što postoji u fudbalskoj statistici, nego što si do juče postavljao onu tabelu, koja odjednom ne valja

        kalibriši se ljubi te brat
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Ajde cemu frka, prva situacija nije penal, licemerno je reci da je ruka kojom sekund pre Silva igrao istom. Zatim sumnjiva situacija kod Silvinog gola, tacnije faul KDB nad Fabinhom, ali nebitno sad. Druga situacija igranja rukom je po meni penal, ali i da je bio bilo bi 3-2, mada odbranio bi Alisson...
          Klopara oducio Pepa od fudbala

          Comment


          • ko to zna, svakako da bi bilo koja odluka da je promenjena uticala na celokupnu utakmicu, pa tako i na rezultat. Ali je neverovatno koliko je Pep inferioran kad izađe pred Klopa, on je njegov kriptonit. A nije Siti ni u zavidnoj formi. Razlika je sad već velika, jedino što i dalje očekujem da će Liverpul ući u lošiju seriju kad tad, s druge strane Siti će teško ući u seriju pobeda
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Ja kad igram fudbal sa društvom u balonu i branim se, čim stojim unutar 7m ja stavljam ruke iza ledja. Bas da bih izbegao da me napucaju...

              Tako da ne lupetajte... po svim novim pravilima a bogami i po starim je ona druga situacija penal.
              A kod prve je morala da se zaustavi igra i proveri.

              Mada ja bih uveo pravo challenge-a, po ekipi jednu po poluvremenu... čim neko traži, zaustavlja se igra i proverava. Kada su već sudije nesposobne onda neka to rešavaju treneri u dogovoru sa svojim igračima.
              Aguero širi ruke, traži penal... Pep traži challenge i kraj.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Nisi ti jedini stao na limunovu stranu. A i ako jesi jedini, ocigledno ne iz nekih ubedjenja, kad sad ocekujes nesto zauzvrat.

                Ali stvarno Sandu ne znas da 'gubis'. Seti se cele prosle godine koliko si kukao posle svakog kola da bi na kraju Siti uzeo titulu.
                Ne ocekujem nista za uzvrat, ocekujem da ne sere kao foka.
                Prosle godine je bilo ludilo - osvojio je Liver vise poena nego sto je realno trebao da osvoji. Ali niko ne spori da su imali igru i kontinuitet rezultata. Ove godine je isto.
                Nema tu sta da se kuka ili ne kuka - to je tako. Ako naglasavanje tih stvari podrazumevas pod kukanje, onda sam kukao i tada i kukam sada.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Ja kad igram fudbal sa društvom u balonu i branim se, čim stojim unutar 7m ja stavljam ruke iza ledja. Bas da bih izbegao da me napucaju...

                  Tako da ne lupetajte... po svim novim pravilima a bogami i po starim je ona druga situacija penal.
                  A kod prve je morala da se zaustavi igra i proveri.

                  Mada ja bih uveo pravo challenge-a, po ekipi jednu po poluvremenu... čim neko traži, zaustavlja se igra i proverava. Kada su već sudije nesposobne onda neka to rešavaju treneri u dogovoru sa svojim igračima.
                  Aguero širi ruke, traži penal... Pep traži challenge i kraj.


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                  Bold 1: Mnogi fudbaleri rade isto, Bane neki put i nervira sa tim stavljanjem ruke iza ledja.

                  Bold 2: Meni je u prvom trenutku delovalo neverovatno da tako iskusan igrac kao sto je Kun ne igra, prvo sto uce u fudbalu je da se igra dok sudija ne dune u pistaljku, lopta je bila na pola metra od njega mogao je da startuje, pokusa nesto... ali jok, on covek tera komarce.

                  Comment


                  • Originally posted by Nerealan View Post
                    evo predajem ti nick, odlično bi ti stajao, a ja ću pronaći neki koji mi više odgovara.

                    Ajde što je Fairness tabela nešto najnebitnije što postoji u fudbalskoj statistici, nego što si do juče postavljao onu tabelu, koja odjednom ne valja

                    kalibriši se ljubi te brat
                    Pa klasicna statistika koja ukljucuje broj suteva, posed lopte, broj dodavanja itd mnogo manje govori o kvalitetu igre odredjenog tima nego xG.
                    Ovde makar priblizno vidis kakve su prilike zapravo bile.

                    Diskutabilno ce uvek biti po kojim parametrima se treba odredjivati xG, ali ako iz svih Liverpulovih sansi sabere samo 1.12 ne moze se reci da je analiticar bio objektivan. Zato njemu ide unfollow.

                    Comment


                    • to dizanje ruku je okej za ofsajd/ruku/faul/da l je lopta prešla liniju u 4. ligi, ali danas kad postoje VAR (nefunkcionalan) i sve tehnologije je totalno idiotski
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Ja kad igram fudbal sa društvom u balonu i branim se, čim stojim unutar 7m ja stavljam ruke iza ledja. Bas da bih izbegao da me napucaju...

                        Tako da ne lupetajte... po svim novim pravilima a bogami i po starim je ona druga situacija penal.
                        A kod prve je morala da se zaustavi igra i proveri.

                        Mada ja bih uveo pravo challenge-a, po ekipi jednu po poluvremenu... čim neko traži, zaustavlja se igra i proverava. Kada su već sudije nesposobne onda neka to rešavaju treneri u dogovoru sa svojim igračima.
                        Aguero širi ruke, traži penal... Pep traži challenge i kraj.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                        Nije isto na malom fudbalu amaterski i profesionalno na velikom terenu gde se juri mnogo vecom brzinom, tesko je braniti se sa rukama iza ledja, bio bi kao cunj koji treba zaobici.

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          ko to zna, svakako da bi bilo koja odluka da je promenjena uticala na celokupnu utakmicu, pa tako i na rezultat. Ali je neverovatno koliko je Pep inferioran kad izađe pred Klopa, on je njegov kriptonit. A nije Siti ni u zavidnoj formi. Razlika je sad već velika, jedino što i dalje očekujem da će Liverpul ući u lošiju seriju kad tad, s druge strane Siti će teško ući u seriju pobeda
                          Pa to nije bas istina. Pogledaj im dosadasnje medjusobne susrete. I ukupno gledano i kada su vodili Siti i Liverpul. Tu su negde, verujem da mozda Klop ima jednu pobedu vise sveukupno.
                          Medjutim to vuce ljude da pomisle na Gvardiolinu inferiornost, jer je protiv svih ostalih daleko uspesniji. I onda kada dodje Klop sa kojim je izjednacen, to je automatski neuspeh za njega.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Vodi Klop za jednu, ali je uvek bilo i razlike u kvalitetu/ceni ekipe (u korist Pepa), i to moraš da uzmeš u obzir
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Nije isto na malom fudbalu amaterski i profesionalno na velikom terenu gde se juri mnogo vecom brzinom, tesko je braniti se sa rukama iza ledja, bio bi kao cunj koji treba zaobici.
                              Isto tako u toj brzini treba se namestiti i pogoditi ruku protivnika. Nisu fudbaleri hirurzi. Masaju ceo gol kod pasa na 11m (penal) gde lopta miruje, gol miruje i glava je maksimalno koncentrisana.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                Isto tako u toj brzini treba se namestiti i pogoditi ruku protivnika. Nisu fudbaleri hirurzi. Masaju ceo gol kod pasa na 11m (penal) gde lopta miruje, gol miruje i glava je maksimalno koncentrisana.
                                Nije ni to lako, ali sa takvim pravilima bi u svakoj neizglednoj situaciji za gol mogao da pokusas da pogodis ruku protivnika jer su manje sanse da ce se otvoriti sansa za gol.
                                Recimo gradis loptu uz korner liniju 15 metra od gola, svi tvoji su pokriveni nemas kome da dodas, realno bolje je da probas da iznudis penal kad je protivnikova ruka vec odmah do tebe. Ne moras ni da sutnes loptu, samo je uzdignes (zargonski "lopatom") do ruke protivnika. I eto penala.

                                Comment

                                Working...
                                X