Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jutrić




    Ako je Arnoldova ruka penal, daj nek ne gadjaju vise gol fudbaleri, lakse je ovako napucati sa metar razdaljine protivnika u ruku.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post



      Ni Mane nije imao nameru da progira igraca u finalu LS vec je gadjao protivnika u ruku pa su sudije svirale penal, jos kod tog incidenta lopta prvo pogadja igraca Totenhema u grudi i menja pravac na ruku. Siva zona, ili je gadjanje u ruku penal, ili ne.
      Imao je nameru da proigra igraca i Sisoko je krenuo rukom ka lopti.

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ne znam cemu ovakvi komentari, kad mozes lepo videti da nijedna od dve situacije nisu za penal. Kao i da je Salahov gol cist. Kontam da je tesko prihvatiti poraz, i da je na prvu loptu ona prva situacija kod gola Fabinha izgledala kao cist penal, ali mislim da bi bilo fer priznati da je Liverpul veceras bio jaci od Sitija i da je Liverpul kontrolisao desavanja na terenu u vecem delu meca.


        Uzgred evo sta kaze navijac Junajteda



        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Ni ono kada Mane gura Sterlinga koji ga prethodno prolazi. Gura ga rukom s ledja, a sudija sve to veoma lepo vidi i ne svira nista. Jos daje Rodriju zuti za prigovor. Naravno brilijantna takticka zamisao Klopa, da mu Mane cuva Sterlinga jasno govori dve najbitbije stvari:
        Ko je tu napadao a ko se branio i nadao sebodbitcima i kontrama; i koliko je vise srece nego pameti imao Klop da ne bude brutalno kaznjen zbog takve postavke.
        Zna se tacno sta je penal, a sta nije. Pogledajte malo pravila fudbalske igre.

        Ko je kontrolisao sta? Tim koji je dozvolio protivniku sijaset sansi - kontrolisao nesto?

        Nije tesko prihvatiti poraz. Porazi se desavaju i desavace se. Druge stvari su teske. Tesko je kada 23 godine klub za koji navijas ne uzme LS (mislim na Juve). Tesko je kada 30 godina klub ne uzme domace prvenstvo. To je tesko. To vuce traume izaziva ozbiljne posledice, sto se po nekim navijacima Liverpula jasno vidi (ne mislim na tebe).
        Last edited by Sandugp; 11-11-19, 09:27.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Lester i Čelzi hitovi sezone.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ni ono kada Mane gura Sterlinga koji ga prethodno prolazi. Gura ga rukom s ledja, a sudija sve to veoma lepo vidi i ne svira nista. Jos daje Rodriju zuti za prigovor.
            Zna se tacno sta je penal, a sta nije. Pogledajte malo pravila fudbalske igre.

            Ko je kontrolisao sta? Tim koji je dozvolio protivniku sijaset sansi - kontrolisao nesto?

            Nije tesko prihvatiti poraz. Porazi se desavaju i desavace se. Druge stvari su teske. Tesko je kada 23 godine klub za koji navijas ne uzme LS (mislim na Juve). Tesko je kada 30 godina klub ne uzme domace prvenstvo. To je tesko. To vuce traume izaziva ozbiljne posledice, sto se po nekim navijacima Liverpula jasno vidi (ne mislim na tebe).
            Sudeci po tvom nacinu pisanja, pre ce biti da je tebi tesko.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Po meni je ovde mogao lagano da sudi penal, a opet i nije morao. Neki drugi sudija verovatno i bi. Mada se pričalo o tome da će se svako igranje rukom suditi kao penal, onda je jasno da je penal. Ovako je na sudijama da procene.
              Ljudi ovde izmisljaju toplu vodu. Seru u prazno, brane neodbranjivo, a tacno se zna sta je receno za penale. Svi oni dobro znaju da se od ove sezone svaki kontakt lopte i ruke sudi kao najstroza kazna.
              Naravno svima sem Liverpulu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Sudeci po tvom nacinu pisanja, pre ce biti da je tebi tesko.
                Ja kada sam nezadovoljan, to jasno svima stavim do znanja.
                Ne cutim i ne trpim kao ti na primer.
                Pazi 30 godina potiskivanja mogu da izazovu - u stvari sta mogu IZAZIVAJU ozbiljne posledice.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • E baš pričaš gluposti...., ovaj drugi slučaj je primer kada ni po novim pravilima nije penal
                  Napucana iz blizine i ruka u prirodnom položaju, i to je sve kontra od onog slučaja iz Madrida u junu
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Ipak na kraju kada se ohladio, Pep je ostao dosledan sebi. Trenercina je to, verujem da nije lako ostati smiren kada si uveren da je sudija gresio, ali verujem da je kasnije pogledao snimke i pred novinare izasao svestan zasluzenog poraza.

                    “You can’t always win in life; [what is] important is the way you live,” he philosophised.

                    “The way you are, with problems that we have, under pressure in a position against the best team, right now, in the world.”

                    Comment


                    • Fairness tabela za prethodni vikend (ista ona u koju su se neki kleli pre 7 dana).



                      Burnley, Wolves, Everton, Newcastle, Man. Utd i Chelsea su zasluzili svoje pobede, Spursi su zasluzili svoj bod protiv komsija dok su Man. City, Arsenal i Noric nezasluzeno izgubili.

                      Mozda ce se ova tabela nakon ovog kola proglasiti za djubre.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ja kada sam nezadovoljan, to jasno svima stavim do znanja.
                        Ne cutim i ne trpim kao ti na primer.
                        Pazi 30 godina potiskivanja mogu da izazovu - u stvari sta mogu IZAZIVAJU ozbiljne posledice.
                        Ti nisi nezadovoljan, ti ces da puknes na kraju. Toliko ti se izoblicila realnost zbog besa da si poverovao u neku pricu sa twittera da je svaka ruka penal.

                        De se urazumi malo, razmisli ima li tu truncice logike.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ljudi ovde izmisljaju toplu vodu. Seru u prazno, brane neodbranjivo, a tacno se zna sta je receno za penale. Svi oni dobro znaju da se od ove sezone svaki kontakt lopte i ruke sudi kao najstroza kazna.
                          Naravno svima sem Liverpulu.
                          Ja sam od vise osoba cuo za to navodno novo pravilo gde je svaki kontakt rukom penal i bilo mi je poprilicno nelogicno jer sto bi neko uopste sutirao na gol, kad moze protivnika da gadja u ruku . I onda izguglam sta je to novo kod sudjenja penala i vidim koliko nema veze sa istinom ta prica da je svaki kontakt ruke i lopte u sesnaestercu penal.

                          Evo novina:

                          Pravilo 12. Prekršaji i nesportska ponašanja: Igranje rukom

                          - Namerno igranje rukom i dalje se smatra prekršajem igre; Sledeće situacije, čak i kada su nenamerne, dovešće do slobodnih udaraca:

                          a) kada lopta uđe u gol nakon što je igrača udarila u ruku

                          b) kada igrač dođe u posed lopte nakon što ga je udarila u ruku/šaku, pa potom postigne gol ili stvori obećavajuću šansu

                          v) kada lopta dotakne igračevu ruku/šaku koja je tako pozicionirana da njegovo/njeno telo čini neprirodno velikim

                          g) kada lopta dotakne igračevu ruku/šaku koja je iznad nivoa ramena (osim ako igrač nije namerno igrao loptom koja je potom dotakla njegovu ruku/šaku)

                          - Sledeće situacije neće dovesti do slobodnog udarca, osim u gore navedenim primerima:

                          a) kada lopta dotakne igračevu ruku/šaku direktno se odbivši od njihovog tela ili tela drugog igrača koji je u neposrednoj blizini

                          b) kada lopta dotakne igračevu ruku/šaku koja je blizu njihovog tela i nije njihovo telo učinila neprirodno velikim

                          b) ako igrač pada i lopta ga da pogodi u ruku/šaku dok je ona između njihovog tela i tla, ka kome se uputila da bi olkašala posledice pada (ali ne i tako isturena da čini telo većim nego što jeste)

                          g) ako golman pokušava da raščisti situaciju ispucavanjem posle auta ili namernog proigravanja saigrača, pa u tom ispucavanju ne uspe, golman sme da igra rukama

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Fairness tabela za prethodni vikend (ista ona u koju su se neki kleli pre 7 dana).



                            Burnley, Wolves, Everton, Newcastle, Man. Utd i Chelsea su zasluzili svoje pobede, Spursi su zasluzili svoj bod protiv komsija dok su Man. City, Arsenal i Noric nezasluzeno izgubili.

                            Mozda ce se ova tabela nakon ovog kola proglasiti za djubre.
                            Ume InfoGol ponekad subjektivno da racuna xG. Oni su prognozirali X i 1:1 u svom kladionicarskom kutku pa su verovatno sveli xG na to da opravda njihov tip.. ima i drugih analiticara, ja cu ubuduce kaciti od caley graphics jer je objektivniji generalno.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ipak na kraju kada se ohladio, Pep je ostao dosledan sebi. Trenercina je to, verujem da nije lako ostati smiren kada si uveren da je sudija gresio, ali verujem da je kasnije pogledao snimke i pred novinare izasao svestan zasluzenog poraza.

                              “You can’t always win in life; [what is] important is the way you live,” he philosophised.

                              “The way you are, with problems that we have, under pressure in a position against the best team, right now, in the world.”
                              Malo si predoci ovu recenicu i zasto je recena.. gospodin je goapodin

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Ume InfoGol ponekad subjektivno da racuna xG. Oni su prognozirali X i 1:1 u svom kladionicarskom kutku pa su verovatno sveli xG na to da opravda njihov tip.. ima i drugih analiticara, ja cu ubuduce kaciti od caley graphics jer je objektivniji generalno.

                                Pazi ubuduce ce hahahah a dok mu je pasalo kacio ove likove. Vi ste bogovi

                                Comment

                                Working...
                                X