Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali ajde da ima razloga pa da razumem... Gledaju svaku glupost bez potrebe

    Comment


    • De Hea danas uzasan, kao da je zalutao na OT.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Drugi gol Lestera protiv Palasa je cista lakrdija... Ono kad Palas pokusava da igra iz zadnje linije.

        Comment




        • Tuzno je ovo sto se desava u Wiganu.

          Naravno o svemu je upoznat i cuveni Rick Parry....

          Last edited by belgrade_owl; 04-07-20, 20:14.

          Comment


          • Surovo smo kaznjeni za promasaje iz prvog poluvremena.

            Inace komentatori Sky Sportsa su konstatovali da su Rick Parry kao i organizacija kojom upravlja odnosno EFL nesposobni da vode ovo takmicenje. Zameraju im sto 8 meseci nisu sposobni da rese slucaj vezan za Wednesday i sto nas dovode u veoma neprijatnu situaciju nekoliko meceva pre kraja sezone.

            Mene i ne cudi da navijac i neuspesni predsednik Liverpoola tako nesto radi, vise me cudi sto su takve njuske na celu organizacije.

            Comment


            • Souček stvarno ima fin osjećaj za gol.

              Nikako da smire igru kad povedu.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Izgovori, izgovori.
                  Nije sramota kada Siti izgubi u dvomecu jer nije na jednoj utakmici primio 4 komada.
                  A sto se tice toga, cega je Liverpul sampion:
                  realno sampion je PL i to je to. Mada njima je to dosta, to je ono sto su oni zeleli, cekali, sanjali i docekali i dosanjali. Jebe im se za sve ostalo. Nemaju oni jednostavno tu sirinu da mogu u jednoj sezoni sva takmicenja da napadnu i da idu na multi-trofeje.
                  Prosle sezone LS, ove PL i ono svetsko prvenstvo za klubove - odlicni rezultati.

                  Cekaj a ko je aktuelni klupski sampion Evrope i Sveta?
                  Slabo pratim desavanja, podseti me.

                  A s obzirom kakva situacija sa covid-19 u Portugalu, ne bi me iznenadilo da ostanu sampioni do juna sledece godine.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Osvajaci takmicenja iz kojeg su ispali

                    To vec ni Rick Parry ne moze da vam obezbedi.

                    Comment


                    • osim francuza, preostali Ls timovi igraju svoja prvenstva. Sanse nema da se to ne privede kraju makar Pariz i Lion odustali od ucesca..

                      nego Oksford, koji se na volseban nacin domogao plejofa u L1, na penale prosao Portsmauta i eto ih u finalu sa Vikombom.
                      navijam da se domognu cempionsipa mada mi je najbitnije sto se Koventri vratio ;/

                      Comment


                      • UCL turnir moze lako da se preseli u Nemacku na primer, igra se bez publike u svakom slucaju.

                        Voleo bih da Wycombe udje u Championship samo zbog Akinfenwe
                        Last edited by belgrade_owl; 06-07-20, 20:57.

                        Comment


                        • Originally posted by cssr View Post
                          osim francuza, preostali Ls timovi igraju svoja prvenstva. Sanse nema da se to ne privede kraju makar Pariz i Lion odustali od ucesca..

                          nego Oksford, koji se na volseban nacin domogao plejofa u L1, na penale prosao Portsmauta i eto ih u finalu sa Vikombom.
                          navijam da se domognu cempionsipa mada mi je najbitnije sto se Koventri vratio ;/
                          I Nemci su zavrsili, sto je malo zajebano za Bajern. Ali jbg igrace oni neke pripremne ovih mesec dana.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Nema to veze sa tim, ako se Portugalija zatvori i uvede vanredno stanje, nema nista od toga. To je i bez publike dogadjaj visokog epidemioloskog rizika.
                            A koliko sam citao Uefa nema plan B, ako propadne ovo.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Apsolutno je realno da vam se dodele Liga Kup i FA Kup a da Votford koji vas je prvi dobio ove sezone bude proglasen za prvaka.

                              Comment


                              • Ja volim da diskutujem sa samim sobom, uvek na kraju konverzacije izadjem kao pobednik, to je nekako najsigurnije i osecas se zadovoljno.
                                Sta vi mislite drugari?

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X