Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva sramota od VAR-a, posle ociglednih penala za Siti i Totenhem oni dosude nepostojeci za Vulvse.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      Skandalozni VAR.
      Više je KVAR nego VAR 😂

      Comment


      • Neverovatno koliko su Spursi bili bezidejni danas. Svaka čast Newcastle-u na borbi, izginuli su, ali sramota da ovi ne stvoriše ništa maltene. Bilo je 2/3 ozbiljne šanse, ali za 80% poseda lopte i konstanto boravljenje ispred 16 metara, malo je.
        Last edited by mark !t zer0; 25-08-19, 18:36.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Neverovatno koliko su Spursi bili bezidejni danas. Svaka čast Newcastle-u na borbi, izginuli su, ali sramota da ovi ne stvoriše ništa maltene. Bilo je 2/3 ozbiljne šanse, ali za 80% poseda lopte i konstantog boravljenja ispred 16 metara, malo je.
          Šta te tu čudi?
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Za nauk Poketinu da Eriksen ne sme na klupu.
            Mada i njegovim ulaskom ništa značajnog pred Dubravkom nije bilo.

            Comment


            • Brusova taktička pripremljenost za ovu utakmicu je bila odlična. Odlično je postavio igru bez lopte, uz puno bočnih kretanja po linijama. Dobro je predvideo da će igrači Tottenhama do besvesti da se dodaju i tako u krug. Takođe, transformacija u kontra-napad sa brzonogim Atsuom i Almironom po bokovima je bila vrhunska.
              Last edited by Mags Serbia; 25-08-19, 19:10.
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • VAR valja samo u La Ligi, oni su najpametniji tamo, retko se desava neka greska.

                Ovo sto juce nije dosudjeno Marsijalu je sramota, da nakon sat vremena slican duel je penal za Salaha, opravdano naravno. Danas penal za Siti, proslo kolo najgluplji mozni nacin da ponistis gol Sitiju, penal nad Kejnom vise nego ocigledan, podseca me na onaj penal Nejmara Barsa-Psg 6-1 kad je Menije glavom sapleteo njega.

                Jednostavno VAR tim stiti njihove kolege na terenu koji rade ocajan posao. Katastrofa.

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  VAR valja samo u La Ligi, oni su najpametniji tamo, retko se desava neka greska.

                  Ovo sto juce nije dosudjeno Marsijalu je sramota, da nakon sat vremena slican duel je penal za Salaha, opravdano naravno. Danas penal za Siti, proslo kolo najgluplji mozni nacin da ponistis gol Sitiju, penal nad Kejnom vise nego ocigledan, podseca me na onaj penal Nejmara Barsa-Psg 6-1 kad je Menije glavom sapleteo njega.

                  Jednostavno VAR tim stiti njihove kolege na terenu koji rade ocajan posao. Katastrofa.
                  Sve se slažem osim penala nad Kejnom.
                  Jedna od retkih ispravnih odluka engleskog VAR-a.

                  Comment




                  • Apsolutno ista situacija, penal da veci ne moze da bude. Em ga rusi, em postoji namera.

                    Comment


                    • Jači je kontakt bio u slučaju padavičara Nejmara nego posle duela defanzivca Njuke i Kejna.
                      Barem sam tako video u prvi mah. Možda bi mi usporeni snimak iz više uglova promenio mišljenje.

                      Comment


                      • Rezultati treceg kola PL.



                        Tabela posle treceg kola PL.

                        sigpic

                        Comment


                        • Kejn je išao da padne preko Lascellesa. Meni je tu najsumnjivija bila desna ruka defanzivca Newcastlea koja je u jednom momentu dirala Kejnovo stopalo.

                          Šta znam? Ja bih to okarakterisao kao penal, ali u prvom delu igre nije sviran penal za Svrake kad je Lascelles posle jednog kornera bio odgurnut u šesnaestercu domaćih.

                          Meni je takođe bila smešna ona sudijska odluka da se ne svira prekršaj nad Almironom pored aut linije na polovini igrališta, kad ga je Sanchez povukao.
                          Last edited by Mags Serbia; 25-08-19, 22:34.
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Nadam se da ce se naci resenje i za Bury!

                            Comment


                            • Moze li mi neko objasniti sta ce sad biti sa Burryem? Da li ce ispasti od neku od nizih neprofesionalnih liga ili se skroz gase?

                              Comment


                              • Grupa koja zeli da preuzme Bury je EFL-u dostavila dokaze da imaju 7 miliona funti na racunu i zamolili su da se odluka ponisti, videcemo sta ce od toga biti. U suprotnom mislim daidu od dna piramide. U ovom drugom slucaju bi im mozda bolje bilo da ugase klub i osnuju novi, zasto bi smradu koji je kupio klub za 1 funtu i unistio ga dali 7 miliona ako moraju da krenu od dna?

                                Za one koji ne znaju, Bolton i Bury su veliki rivali, u ovom slucaju su naravno bili ujedinjeni jer nikome ne zelis da ostane bez kluba koji voli.

                                Samo jedan od primera sta je doticni uradio.
                                Last edited by belgrade_owl; 29-08-19, 10:36.

                                Comment

                                Working...
                                X