Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet penal nije sviran. Čist kao suza.

    nije očigledno saplitanje, nego gaženje. ovo je čist penal, lik video da pada i namerno išao telom da speči Kane-a, i uspeo je u tome.
    Last edited by mark !t zer0; 25-08-19, 18:10.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Covek izgubi ravnotezu, baci se coveku pod noge, pritom ga zakaci u padu po kolenu i stane mu na put. A lopta na metar(pritom ne bi otisla u gol aut) Ako je Boaciju ono svirano, (opravdano) e onda su ovo 3 penala. Mada sta pre par sati bije svirano City-ju...

      Strasno sta VAR radi, ni da ga pozovu da vidi.

      Comment


      • Ni P od penala.

        Meni je neverovatno da Tottenham ovu grupu graadjana nije odradio, toliko bezidejno unapadu da je to strasno za gledati.

        Comment


        • Ni p od penala? Kako je onda Kane pao?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Evo ispravio sam posto je pre par sati City ostecen za cist penal.

            Originally posted by madrid View Post
            Covek izgubi ravnotezu, baci se coveku pod noge pritom ga zakaci u padu po kolenu i stane mu na put. A lopta na metar(pritom ne bi otisla u gol aut) Ako je Boaciju ono svirano e onda su ovo 3 penala. Mada sta pre juce bi je svirano Liverpoolu...

            Comment


            • Sta se sve nije sviralo ovaj vikend, ovo ni vidjelo penala nije
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Evo ispravio sam posto je pre par sati City ostecen za cist penal.
                ????
                Ovi upitnici su za moj citat koji si ispravio, ne za ovu konstataciju.

                Comment


                • Ovi se drogiraju

                  Comment


                  • baš smešan argument 'sta se nije sudilo sitiju' ili 'sta se sve nije sudilo ovog vikenda'. Ovo je penal bez ikakve rasprave.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      baš smešan argument 'sta se nije sudilo sitiju' ili 'sta se sve nije sudilo ovog vikenda'. Ovo je penal bez ikakve rasprave.
                      E jbg, nisam znao da je tvoja presudna
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Pa daj reci što ovo nije faul? Ja kazem da je glup argument. Lik mu telom usao u noge kada je ovaj bio u 100% šansi. Nije intezitet bio jak, ali ga je sprečio na nedozvoljen način da šutne na gol.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Covek kada je krenuo da pada bukvalno se bacio ispred Kejnovih nogu, i u njegovu putanju (pritom ga zakacio), a lopta nigde. Jedino da ga preleti.

                          Comment


                          • Skandalozni VAR.
                            sigpic

                            Comment


                            • Neverovatno sta nije svirao kao faul za NUFC na polovini terena, decko je mogao do gola.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Pa daj reci što ovo nije faul? Ja kazem da je glup argument. Lik mu telom usao u noge kada je ovaj bio u 100% šansi. Nije intezitet bio jak, ali ga je sprečio na nedozvoljen način da šutne na gol.
                                Po meni nije, Kejn vidi da ovaj pada pa mislio to da iskoristi. Nije bilo kontakta, bar ga ja ne vidim...

                                A ono na sredini terena je cist faul za Njukastl i zuti za Sanceza
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X