Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Al Frenki slavi[emoji23][emoji23][emoji23]

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Kako je lepo videti ga, prava emocija
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Kako je lepo videti ga, iskreno deluje
      Tako i treba. Velika pobjeda za njega i njegov tim

      Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Al Frenki slavi[emoji23][emoji23][emoji23]

        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
        Kao da su titulu uzeli.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Razbi Lampard svog Murinja, očajan Totenhem, baš ništa. Ono što je Son uradio je možda više za žuti ali šta mu ne trebalo to uopšte, glupost neviđena

          Prognozirah 3-1 Totenhem, bolje da se ostavim prognoza kad je u pitanju Junajted protiv malih

          Comment


          • I ja mislim da je vise za zuti ali zbog namere moguce da je zasluzeno crveni. Pred kraj prosle sezone je takodje dobio crveni za nesportski potez u mecu sa Bornmutom. Iako deluje nevino i gotivim ga kao igraca izgleda da ima kratak fitilj kad ne ide sve po planu.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Mnogo znaci Celsiju Rudiger, tako da ocekujem da ce biti mnogo sigurniji pozadi u narednom periodu, samim tim ce i rezultati biti pozitivniji i kada napad ne bude na nivou.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • I vracen Tomori. Samo da budu sto zdraviji. Sa Zumom i Kristensenom ni na sta nije licilo.

                Svidja mi se kako su se igraci lako adaptirali na 3 4 3. I naravno da je Alonso u toj formaciji najjaci igrac tima. Frenk ne pati od formacija, lako okrece u 4 3 3 pa u 4 2 3 1. Evo sad i ovo. Nadam se LS sledece sezone i maksimalnoj motivaciji protiv Bajerna.

                Tek mi posle penala Gazanige nije jasno zasto nije pokazan penal nad Vardijem kad ga je Ederson pokupio u drugom poluvremenu. Koliko su losi u primeni VARa.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Ja mislim da nas je Totenhem potcijenio prije svega, poslije toga ovo je apsolutno Lampardova zasluga. Ne vjerujem da je neko očekivao da Frenk izađe sa timom koji ne samo da će dobro odigrati, već i da će biti spremni da se pobiju. Našao se način da se pokrije Alonso igranjem brzih igrača. Bukvalno se sve poklopilo.

                  Iskreno, ove jake utakmice smo podbacili rezultatski, ali igra je bila i više nego zadovoljavajuća na svakoj. Morao je i Čelsi nekog da dobije, a tek će biti ovih pobjeda kad se Frenk adaptira još malo.

                  Dajte Sanča da se sprdamo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Lampard koja legenda, kako je slavio

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Gorak šamar Lampard prišebačio Posebnom pre svega iz motivacije a kasnije i svega što ide uz jednu laganu pobedu. Murinjo posle Uniteda sa lakoćom gubi još jedan derbi tako da između postoji jedno veliko znak ? kada su u pitanju počeci Portugalca na klupi Spursa.

                      Ne smem pomisliti kakvi bi se upisi stvarali da je Poketino ostao i da je onako bio inferioran ko Murinjov tim juče popodne protiv gradskog rivala. Verujem da bi se od Poksa pisale najveće grozote, da je neznalica, alibi trener, ali ne i sa Murinjom. Murinjo nekako uvek poseduje to neko ALI koje svaki njegov neuspeh, loše vođenje i strategiju odvajaju pod slučajnost i jbg dešava se i najboljima.

                      Comment


                      • Ljunberg ostaje u Arsenalu kao pomoćnik Arteti, Ferguson kao pomoćnik Anćelotiju.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Znaci Murinjio nista u derbijima ali gazi male, dok je god tako bice rutinski u top 4.

                            Hahahah kakav ofsajd, ovaj VAR zesca sprdacina, ni sa ovim debilnim linijama ne mogu da procijene je li ofsajd ili nije
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako izvlače ove linije
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Napile se sudije, zuti Vinksu, a nije ni bio prekrsaj. I bas iz tog prekida gol za Brajton

                                Prije toga ofsajd Sisoka cinjelo se ali nije ni prekinuta igra. Bas haos od sudjenja u PL.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X