Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ovo miriše na 1:1....očajni smo pozadi...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Hahahah sjajan potez Salaha

      Comment


      • Preživeli smo
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Bravo breee hahah

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Bravo breee hahah
            Eto ga Gagi...

            Odlično se snašao Salah. Klasičan potez sa treninga. Kad se igra dvojica u sredini pokušavaju da uzmu loptu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ljudi, ja ovde pratim samo tenis, fudbal i ne baš. Simpatičan mi je sad Liverpul samo zbog Klopa, baš ga goptivim. Malo sam prelistavao rezultate i raspored da vidim šta još imaju odigrati do polusezone, pa sam primetio da su Liverpul i Lester ograli u 8. kolu, a vidim igraće i u 19. Nije mi baš jasno kad u ligi ima 20 klubova pa je polusezona 19 kola. Ja računam da bi trebali igrati u 27. Nadam se da nekom nije muka da mi objasni. Zahvaljujem.

              Comment


              • Jao samo da dobijemo danas, ako bi se poklopili neki rezultati mogli bi na 14 mesto.

                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by Bimbo View Post
                  Ljudi, ja ovde pratim samo tenis, fudbal i ne baš. Simpatičan mi je sad Liverpul samo zbog Klopa, baš ga goptivim. Malo sam prelistavao rezultate i raspored da vidim šta još imaju odigrati do polusezone, pa sam primetio da su Liverpul i Lester ograli u 8. kolu, a vidim igraće i u 19. Nije mi baš jasno kad u ligi ima 20 klubova pa je polusezona 19 kola. Ja računam da bi trebali igrati u 27. Nadam se da nekom nije muka da mi objasni. Zahvaljujem.

                  Englezi ne koriste "evropski" nacin pravljenja rasporeda i Bergerovu shemu pa se zato i desavaju takve stvari. Kao sto se desava da tokom najgusceg perioda u sezoni jedan klub igra protiv Arsenala, Man. Uniteda i Lestera a drugi protiv Bornmauta, Votforda i slicno.

                  Comment


                  • JR6 !!!

                    Nakon skoro 20 meseci postize gol za Sove. Doduse, proslu sezonu je proveo u Noricu na pozajmici.

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Englezi ne koriste "evropski" nacin pravljenja rasporeda i Bergerovu shemu pa se zato i desavaju takve stvari. Kao sto se desava da tokom najgusceg perioda u sezoni jedan klub igra protiv Arsenala, Man. Uniteda i Lestera a drugi protiv Bornmauta, Votforda i slicno.
                      Svašta. Ali razumem, oduvek su bili "naopaki" i na svoju ruku.
                      Hvala.

                      Comment


                      • JR6 pakuje 2 komada za samo 4 minute... gazi!! Jos 2 do poluvremena pa da ne srepim do zaustavnog vremena.

                        Spoiler
                        Last edited by belgrade_owl; 14-12-19, 16:17.

                        Comment


                        • Dobra završnica Pukija, lagano u dalji ugao. Ipak očekujem preokret Lestera.

                          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Kakav ciganin
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Šta je ovo, a slobodan udarac što je bio za Lester

                              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                                Šta je ovo, a slobodan udarac što je bio za Lester

                                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                                Izveo Maddison, samo izbacio loptu u gol aut. Da se ja pitam Ihenacho bi dobio suspenziju ne igranja fudbala mesec dana za ovaj potez.
                                Bravo za Brendana sto ga je izbacio, mrs napolje govedo odvratno.
                                Last edited by Brian McShtull; 14-12-19, 16:41.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X