Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstorski deli lopte Brujne.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Ala su "Tresnjice" pregazile nas podmladak, izgleda da nema kandidata za prvi tim...
      Šta administracija na ovo kaže? Ćuti se kad se mali podjebavaju. A kad se kaže za Liverpul, Junajted i ostale onda se omah interveniše.

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Meni KDB kapiten. Od 5 golova ništa. :/
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Šta administracija na ovo kaže? Ćuti se kad se mali podjebavaju. A kad se kaže za Liverpul, Junajted i ostale onda se omah interveniše.

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Ja ti se izvinjavam za ovaj post u ime navijaca Liverpula. Komentare ovog lika ne bih ni uzimao za ozbiljno, a ti ako imas potrebu da vratis nekome nesto slobodno udri, imas moju podrsku.




          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 21-09-19, 15:39.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Odakle tebi pravo da se izvinjavas u ime navijacke grupe LFC SK. Izvinjavaj se u svoje ime.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • 6:0.

              Comment


              • Ahahahah, gde sam ja pomenuo navijacku grupu LFC SK, jel se ti sprdas il si ozbiljan ahahaha ja ne verujem. Ali LFC SK

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Najbolji igrac PL. Fenomenalan je
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ahahahah, gde sam ja pomenuo navijacku grupu LFC SK, jel se ti sprdas il si ozbiljan ahahaha ja ne verujem. Ali LFC SK

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Pa izvinjavaš se u ime našeg člana. Ti svakako nisi deo, i ja se ovom prilikom ogradjujem od tvog pisanja. Da znaju da pravi navijaci Liverpoola ne misle tako.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ko si ti da odredjujes jesam li ja clan necega ili ne?

                      Evo ako ce ti biti lakse ja svakako ni nemam zelju da budem clan navijacke grupe "LFC SK" ako ona kao takva i postoji...

                      Ja sam za to da svako moze ovde da napise sta misli, a da pritom ne bude omalovazavan i ugnjetavan. Koliko god se neslagao sa Mikserom, na njegovoj sam strani, ovi nisko inteligentni pokusaji odredjenog forumasa da neki klub unizi su prejadni.


                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Brighton pokazao vise zelje i bolju igru, Newcastle uzas teski..

                        Comment


                        • Gledam sazetke utakmice Lester i Totenhem i tacno ne mogu da verujem za sta se koristi var. Cist gol Orijea ponisten zbog nepostojeceg ofsajda, koji i ako je postojao bio je milimetarski. Stvarno ne mogu da shvatim da je neko toliko glup pa da u tom slucaju ponisti gol. Znaci situacija je takva da se ni na snimku jasno ne vidi, posle tog dodavanja nije pao gol i debil ladno ponisti cist gol. Dokle vise da takvi debili unistavaju fudbal. Jesam bio za uvodjenje vara, ali ovo je klasicna zloupotreba istog. Od kada je var uveden ovo je ubedljivo najgluplja odluka coveka koji nema pojma o smislu fudbala.
                          Last edited by Lion; 22-09-19, 08:26.

                          Comment


                          • Samo celendzi, 2 po timu.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni Snow View Post
                              Gledam sazetke utakmice Lester i Totenhem i tacno ne mogu da verujem za sta se koristi var. Cist gol Orijea ponisten zbog nepostojeceg ofsajda, koji i ako je postojao bio je milimetarski. Stvarno ne mogu da shvatim da je neko toliko glup pa da u tom slucaju ponisti gol. Znaci situacija je takva da se ni na snimku jasno ne vidi, posle tog dodavanja nije pao gol i debil ladno ponisti cist gol. Dokle vise da takvi debili unistavaju fudbal. Jesam bio za uvodjenje vara, ali ovo je klasicna zloupotreba istog. Od kada je var uveden ovo je ubedljivo najgluplja odluka coveka koji nema pojma o smislu fudbala.
                              Slažem se, pre je u ovakvim situacijama uvek napadač imao prednost, i ovo bi bio čist gol......
                              Ja bi to i sada uveo kao pravilo, ako oni za minut-dva ne mogu odrediti jel je ofsajd ili ne, treba gol priznati i gotovo a ne gledati u deseti deo milimetara i odugovlačiti odluku u beskonačnost
                              Kad smo već kod ofsajda, mene su baš zabavljali komentari ovdašnjih eksperata da sudije navlače za Liverpul, pošto su Salahu priznavali golove u svim 50/50 situacijama
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Pocetini svake sezone sve manje i manje bodova, o trofeju nekom moze samo da sanja iako ima top ekipu godinama, ali i dalje ima ljudi koji ovu prevaru smatraju top trenerom. Ipak napokon su poceli da ga pritiskaju novinari i navijaci, vakat je vise. Ko li ce se zajebati s njim, Real ili Mancester?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X