Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle sinocnje sprdnje Bejla i onog natpisa na zastavi Velsa Real nije bas zadovoljan tako da bi Geret mogao kod Murinja u Totenhem, bilo bi to sjajno i za ligu

    Murinjo je zbog cijele situacije sa Vengerom i Arsenalom vec dobio ogroman broj obozavatelja kod navijaca Totenhema, i sad navijaci samo zele trofej, bukvalno ih ne zanima igra, samo da osvoje nesto.
    sigpic

    Comment


    • Odična vest za samu PL što se Mou vraća. Liga je bogatija za jednog top menadzera. Malo će da razdrma celu ligu.

      A i svakako mislim da će da zategne malo Spurse. Nije da nemaju dobar tim. Očekujem tvrđe utakmice Spursa i Sona koji će verovatno da dominira pod Murinjom.

      Ako se dobro sećam, Spursi uskoro igraju protiv Junajteda?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Još Alegri u Utd, Simeone u Arsenal, i rokanje.

        Comment


        • Vratio se Ljiga u PL I to u Totenhem... nasla krpa zakrpu.

          Mozda ce to biti dobro za forum... Taman sad imaju i ogorceni ljudi i dusmani za koga da navijaju.

          Suludo je ocekivati da ova tranja istrosena moze ista osvojiti prije nego sto ga i oni govnjivom motkom ne najure.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Murinjo je klasičan serator. Šta je sa onom izjavom dok je trenirao Čelsi "Nikada ne bih potpisao za Totenhem jer suviše volim Čelsi".

            Žoze bi na zov novca i rođenu majku prodao kamoli promenio obojenost klupskim bojama.
            Sta bi sa tim? Pa bi verovatno to da su ga igraci Celzija sabotirali a navijaci mu zvizdali i psovali ga svaki put kad je bio na SB-u sa Junajtedom. Misljenja i stavovi se menjaju pod takvim okolnostima. Nije valjda prso pa da se nakon toga drzi onoga ranije recenog? Kako bi ti reagovao?

            Bice ovo jako zanimljivo. Totnam je bas u raspadu, kako igracki tako i u svlacionici. Ako ne izgube sve igrace kojima ugovor istice na leto, bice Totnam mnogo ozbiljan sledece sezone. Vidim neki pricaju o dovodjenju krstenih stopera, mada sam ja misljenja da Zoze moze ove trenutne da digne/vrati na wc nivo.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Falio je Murinjo.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Sto ce mu stoperi, ima i tehniku i fizikalije, moze evenutalno Smolinga da uzme za smijesne pare, ali ga bekovi jebu opasno, vec vidim da cupa kosu zbog Orijea
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Vratio se Ljiga u PL I to u Totenhem... nasla krpa zakrpu.

                  Mozda ce to biti dobro za forum... Taman sad imaju i ogorceni ljudi i dusmani za koga da navijaju.

                  Suludo je ocekivati da ova tranja istrosena moze ista osvojiti prije nego sto ga i oni govnjivom motkom ne najure.
                  Sram te bilo avetinjo tako govoriš za nas fanove Murinja Umesto da si zvao u Tampu da gledam Saintse da se radujemo divizijskom derbiju, a ti provociraš.

                  Osvojiće nešto sigurno. Možda ove sezone napasti LŠ. U ligi sa pola gasa, tu nema šta da traži a LŠ ako se otvori žreb, nikada se ne zna.

                  Comment


                  • Ne znam kome Murinjo može da fali. Ono sa Junajtedom je bio go kurac. Govno od igre, i govno od taktike njegove, ne bi da psujem ali nema druge reči za to. Nadam se da neće isto raditi sa Totenhemom inače mu želim da završi još gore nego kao sa Junajtedom.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Ma kakva titula u PL pored Klopa i Pepa Dok su oni tu gde jesu nece niko drugi osvojiti, pogotovo ne Totenhem.

                      U LS mozda uradi nesto, ali kako se ponasa protiv jacih timova ne verujem.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Ma kakva titula u PL pored Klopa i Pepa Dok su oni tu gde jesu nece niko drugi osvojiti, pogotovo ne Totenhem.

                        U LS mozda uradi nesto, ali kako se ponasa protiv jacih timova ne verujem.
                        On da ima takav stav ne bi se ni bavio tim poslom. Verujem da bi ti to isto izjavio i 2004 za LŠ, a posle bio demantovan. Nadam se da ga vreme nije pregazilo, kao što nažalost izgleda, mada je otišao u klub koji izrazito ne podnosim, opraštam mu
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Vremena se menjaju, a 2004 je 16 godina daleko. Naravno da uvek postoji sansa jer je ipak to Murinjo, ali cini mi se da u ovom trenutku su jako male.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Totenhem ispade sada skroz gotivna ekipa. Idemo Mou
                            A tu je I Sonara.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Dobra ekipa ljudi kojima je nedostajao Zoze
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Jeste ozbiljni sa tom pricom o tituli?

                                Meni se više čini kako ćemo negde za godinu dana čitati kako Levi nije ispunio Murinju sve želje. Možda uzme neki kup, max LE, što bi svakako bio uspeh. Sve preko toga je naučna fantastika.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X