Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Totenhem je stvoren za Murinja, ima napadaca po njegovom ukusu, teskasa koji ima fudbal u malom prstu, ima fizicki mocne igrace pozadi i ima trkace na sredini spremne da ginu za njega. Moze da siba kontre pritom. Navijaci Totenhema egzaltirani, kazu napokon imaju strucnjaka najvece klase, znaju da imaju igrace ali nisu imali menadzera da isprati nivo igraca i uprave.
    sigpic

    Comment


    • Jadni Kejn, opet će morati u sva takmičenja igrati po 90 minuta.
      sigpic

      Comment


      • Navijaci Totenhema su zalosni.

        Bice to honeymoon period sa novim trenerom i onda brzebolje nazad gde su bili pre Pocha. Covek im je prerodio klub i viziju za fudbal u 5 godina, mucenici fudbala nisu vidjeli pre toga, u Krauca se krstili. Najgori fudbal sa Stoukom zajedno, tu su bili. Sada su nesrwcni jer su izgubili finale LSa, nece oni jos 50 godina finale vidjeti opet

        EDIT: Bice zanimljivo vidjeti saradnju Zozea sa Livijem svakako

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Last edited by Ser Gagi; 19-11-19, 23:54.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Poketino je dobio pojacanja, ljetos je dobio pojacanja za 120 miliona eura. Proslog ljeta nije, pretproslog ljeta je doveo igrace za 121 milion eura, 16/17. je doveo igrace za 83 miliona eura, 15/16. za 71 milion eura. Mnogo je ovo para za zero tituli, previse.
            sigpic

            Comment


            • E pa ako je tačno onda neka mu je sa srećom u novom klubu, Totenhem ostaje klub koji ću rado da pratim. Već 3. decembra na Old Trafordu.

              Romano

              Last edited by BorisUnited99; 20-11-19, 01:13.

              Comment


              • Dobrodosao nazad.

                Bice bacanja igraca pod autobus.

                Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Last edited by Miki28; 20-11-19, 06:45.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Auu šta ispisaste hahahah.. Kakva smramota za klub, baš mi žao Poketina. Što se tiče novog trenera nadam se da će uspeti nešto i da sebi vrati staru slavu ili će ga sopstveni autobus opet pregaziti ovaj put zauvek.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Drago mi je da se vratio, nek mu je sa srecom. Ali kao sto kaze Nemanja, ovo ce biti ili uzeti titulu ili skroz ispasti iz trake...

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Nadam se da je pametno iskoristio ovaj period bez angazmana, i da je nesto naucio da je krenuo napred. Ako se bude drzao svojih starih principa nece slavno zavrsiti.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Nadam se da je pametno iskoristio ovaj period bez angazmana, i da je nesto naucio da je krenuo napred. Ako se bude drzao svojih starih principa nece slavno zavrsiti.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          Slazem se.

                          Dignuce Mou ovaj tim na euforiju, mozda i osvoji neki kup. Tot ima igrace krojene za njega, bukvalno "sedni i vozi" sto bi rekli dileri automobila. Nece imati nekih ulaganja. Ali dugorocno je ovo glup potez Totenhema. Zao mi Pocha, covek ih je digao u sam vrh, pre njega su bili sprdnja.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Slazem se.

                              Dignuce Mou ovaj tim na euforiju, mozda i osvoji neki kup. Tot ima igrace krojene za njega, bukvalno "sedni i vozi" sto bi rekli dileri automobila. Nece imati nekih ulaganja. Ali dugorocno je ovo glup potez Totenhema. Zao mi Pocha, covek ih je digao u sam vrh, pre njega su bili sprdnja.
                              Upravo tako, mozda osvoji neki Kupčić ili nešto, ali dugoročno će da ih toliko raspameti da neće moći da se pokupe posle, jadni Spursi.

                              Ne bi me čudilo da dovede Matića sada.
                              Last edited by Cylokin; 20-11-19, 10:09.

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Slazem se.

                                Dignuce Mou ovaj tim na euforiju, mozda i osvoji neki kup. Tot ima igrace krojene za njega, bukvalno "sedni i vozi" sto bi rekli dileri automobila. Nece imati nekih ulaganja. Ali dugorocno je ovo glup potez Totenhema. Zao mi Pocha, covek ih je digao u sam vrh, pre njega su bili sprdnja.
                                a neki drugi dileri kažu sedni i vozi te
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X