Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Najveći posle Fergija je rekao svoje
    [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] zabavan lik kad nije na klupi Utd. Onda ga mogu i gledat i slusat

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Vas pokrali?[emoji848]
      Gde? Kada? Protiv Lestera?

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      I protiv Lestera ali i protiv Mancestera iako tu na kraju zasluzeno nismo pobedili pre svega zbog nase igre..

      Ali nema veze sve dodje na svoje na kraju, ovaj tim Jirgena Klopa je revolucija u fudbalu.

      Comment


      • Last edited by Brian McShtull; 10-11-19, 19:28.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • A otkud se sa sigurnošću može reći da ne bi uticalo na krajnji zbir?
          Znate nešto što ostali ne...[emoji848]

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Pa znam kao sto ni priznat gol iz ofsajda Sitiju protiv Ville ne bi uticao na krajnji ishod, prosta matematika.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Uveren sam da će Majkl Oliver na "hlađenje".
                Danas je direktno skrojio krajnji rezultat.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Kakvo crno hladjenje. Bice nagradjen.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Kakvo crno hladjenje. Bice nagradjen.
                  Ne znam cemu ovakvi komentari, kad mozes lepo videti da nijedna od dve situacije nisu za penal. Kao i da je Salahov gol cist. Kontam da je tesko prihvatiti poraz, i da je na prvu loptu ona prva situacija kod gola Fabinha izgledala kao cist penal, ali mislim da bi bilo fer priznati da je Liverpul veceras bio jaci od Sitija i da je Liverpul kontrolisao desavanja na terenu u vecem delu meca.


                  Uzgred evo sta kaze navijac Junajteda



                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Kakvo crno hladjenje. Bice nagradjen.
                    Sudice vam i protiv Celsia, da dovrsi posao koji je zapoceo. Sta ces, Max Schmeichel ima skoro 10 godina, bilo bi previse da 3 generacije Schmeichela uzmu titulu dok neki cekaju.
                    Last edited by belgrade_owl; 10-11-19, 21:52.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ne znam cemu ovakvi komentari, kad mozes lepo videti da nijedna od dve situacije nisu za penal. Kao i da je Salahov gol cist
                      Prvi nije, odmah bilo jasno zasto. A zasto mislis da drugi nije za penal? Pre sezone su se dogovorili da ce svaka ruka biti penal. Bas je Z0La to najavljivao. Znacajno vise je elemenata za penal, sto je po ovosezonskom kriterijumu penal.

                      Nije za pominjanje i diskusiju Maneovo guranje Sterlinga, necu to ni zapocinjati, samo cu je uporediti sa penalom Olbrajtona bas na Maneom. U obe situacije postoji kontakt koji nije dovoljnog inteziteta. Tad je bio penal, sad nije ni za diskusiju.

                      Pogledaj Vladanovu sliku, meni linija ofsajda i linija 16m nisu paralelne. Nisu je ni prikazali odmah, vec nakon pola sata. Cak na slici Salah nije ni u liniji.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Kakav psiho lebac ti. Opet dobio batine od Klopa.

                        Nek mu daju još pola milijarde da bi bio kompetentan, jer trenutno nije, Klopara obrće igricu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Video bi ja Klopa da nije bio kompletan juce, Ederson, Laporte, Mendi, Ziricenko, Otamendi, Sane... Kompletna odbrana out, uopšte ne cudi sto su izgubili nisu ni bili favoriti. Da ne kazem koliki uticaj su sudije još imale na konačan ishod.

                          Sent from my Mi 9T using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Prvi nije, odmah bilo jasno zasto. A zasto mislis da drugi nije za penal? Pre sezone su se dogovorili da ce svaka ruka biti penal. Bas je Z0La to najavljivao. Znacajno vise je elemenata za penal, sto je po ovosezonskom kriterijumu penal.

                            Nije za pominjanje i diskusiju Maneovo guranje Sterlinga, necu to ni zapocinjati, samo cu je uporediti sa penalom Olbrajtona bas na Maneom. U obe situacije postoji kontakt koji nije dovoljnog inteziteta. Tad je bio penal, sad nije ni za diskusiju.

                            Pogledaj Vladanovu sliku, meni linija ofsajda i linija 16m nisu paralelne. Nisu je ni prikazali odmah, vec nakon pola sata. Cak na slici Salah nije ni u liniji.


                            Zato sto Sterling u ovoj situaciji nema nameru da proigra igraca, vec ciljano gadja ruku i to na metar od iste. Prosto reci mi objasni mi sta je mogao da uradi Arnold u ovoj situaciji da ga lopta ne pogodi u ruku?

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Po meni je ovde mogao lagano da sudi penal, a opet i nije morao. Neki drugi sudija verovatno i bi. Mada se pričalo o tome da će se svako igranje rukom suditi kao penal, onda je jasno da je penal. Ovako je na sudijama da procene.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                Prvi nije, odmah bilo jasno zasto. A zasto mislis da drugi nije za penal? Pre sezone su se dogovorili da ce svaka ruka biti penal. Bas je Z0La to najavljivao. Znacajno vise je elemenata za penal, sto je po ovosezonskom kriterijumu penal.

                                Nije za pominjanje i diskusiju Maneovo guranje Sterlinga, necu to ni zapocinjati, samo cu je uporediti sa penalom Olbrajtona bas na Maneom. U obe situacije postoji kontakt koji nije dovoljnog inteziteta. Tad je bio penal, sad nije ni za diskusiju.
                                Kod prvog gola igra je morala biti prekinuta, jer evropski fudbal nije NFL gde jedna kazna moze da ponisti drugu. VAR soba je morala da signalizira da postoji elemenata za penal i da prekine mec, jos veci bi skandal bio da je ponisten gol liverpula da bi se dosudio penal za City.

                                Slazem se da Sterling nije zasluizio penal u duelu koji pominjes, ali to je stvar kontinuiteta i jednakokg tumacenja pravila. Ako je to penal za jednu ekipu onda treba da bude i za ostalih 19.

                                Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Zato sto Sterling u ovoj situaciji nema nameru da proigra igraca, vec ciljano gadja ruku i to na metar od iste. Prosto reci mi objasni mi sta je mogao da uradi Arnold u ovoj situaciji da ga lopta ne pogodi u ruku?

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                Ni Mane nije imao nameru da progira igraca u finalu LS vec je gadjao protivnika u ruku pa su sudije svirale penal, jos kod tog incidenta lopta prvo pogadja igraca Totenhema u grudi i menja pravac na ruku. Uostalom, Sterling u ovoj situaciji zeli da sutira ka golu protivnika. Siva zona, ili je gadjanje u ruku penal, ili ne.
                                Last edited by belgrade_owl; 11-11-19, 09:18.

                                Comment

                                Working...
                                X