Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maddison umjetnik. Kako pametan sut i gol naravno.

    Comment


    • Kad je i Jeffu vise pun sesir VAR-a.

      Comment


      • Lampard danas izveo najmladji tim u istoriji PL.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          Lampard danas izveo najmladji tim u istoriji PL.
          Ako mislis samo na Celsi da, a ako mislis na sve timove koji su igrali u PLu mislim da je bilo mladjih ekipa. Inace ove sezone je danas Celsi izveo najmladji sastav 24god i 88dana.
          Najmladji tim ikada je izveo Midlzbro oni su izveli tim od 20god i 182dana, sto je znatno mladji tim od danasnjeg Celsijevog.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Ako mislis samo na Celsi da, a ako mislis na sve timove koji su igrali u PLu mislim da je bilo mladjih ekipa. Inace ove sezone je danas Celsi izveo najmladji sastav 24god i 88dana.
            Najmladji tim ikada je izveo Midlzbro oni su izveli tim od 20god i 182dana, sto je znatno mladji tim od danasnjeg Celsijevog.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            Da daa, nisam lepo napisao. Mislio sam samo na Celsi Jos da je CHO bio umesto Vilijanaa...
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • sigpic

              Comment




              • WH bas uzasno igra u poslednje vreme

                Comment


                • Bravo breeee. Andreas ga bas zakomplikovao

                  Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Opaaa 2 gola u 20 minuta? Nevjerovatno

                    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Sta se proverava krv ti jebem, ako ovo poniste oni su retardi najveci

                      Comment


                      • Ja sam ocekivao zescu uspavanku. Odem da napravim sendvic.. vratim se, kad ono 2:0

                        Comment


                        • Valjda je ovo zavrseno, nema igre, bilo je par dobrih momenata na pocetku i na kraju poluvremena najbolja sansa kad je Dzejms udario kontru ali dva dosta srecna gola ce ovdje odraditi posao. MekTomi najbolji igrac ekipe trenutno, ali i Vilijams je odlican, problem imaamo sa bekovima sto su manje-vise neupotrebljivi naprijed, Jang je tu i dalje najjaci, to je bas problematicno.

                          Fizicki patim od ovog Pereire, kako neko ko igra desetku se ovako krece bez lopte nikad mi nece biti jasno, lik je operisan od svih taktickih desavanja na terenu. Rasko petlja, Martijal dobra povratna kod gola, Dzejms najbolji od te navalne trojke. Ovo je mnogo vazno da se dobije, jer ne ocekujem ni bod protiv Totenhema i Sitija, a vjerovatno ce biti tvrdo protiv Sefilda i Vile.

                          Ne znam sto su provjeravali drugi gol. Mozda su gledali je li Megvajer igrao rukom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Inace vecina televizija je danas izabrala da prenosi Volvse i Vilu prije Mancestera, Vudvord i Glejzeri ce morati da pocnu da misle na fudbal ili da prodaju klub.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobro poluvrijeme, golovi su pali uz sreću ali zasluženo. Brajton ništa osim 2x glavom pisle kornera, loše branimo prekide opet.

                              Uglavnom solidno, Džejmsa i Vilijamsa je milina gledati, valjda i Grinvud dobije priliku u drugom.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X