Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Cemu tolika pompa oko Manea i "simuliranja", kontakt je ocigledno postojao, ali dobio je zuti za "simuliranje"... Ajde da je bio penal i da je simulirao pa da razumem, sta ste onda vise navrli, jel vas toliko boli sto je LFC prvi???
    Fudbal je sport u kojem je kontakt dozvoljen, ako ce na svaki kontakt da pada nek predje na stoni tenis ili odbojku.

    Comment


    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
      Kad me već vređaš, stavi bar veliko slovo imena.
      Govana, jel ok?

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Govana, jel ok?
        Jesi ti kupio maramice za nedelju. Valja unapred pripremiti se, dosta suza će poteći.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Kako nisi? Uvredio si me komentarom da pemsa nije uvredljiva i da je tu sve ok.

          Pesma je odjednom postala uvredljiva kad si ti smesten u nju, zanimljivi dupli standardi.
          Ti si prethodno vec nekoliko puta uputio uvrede "glup, ogranicen itd", tako da si sa prethodnim postom samo nastavio u istom ritmu tj sa slicnim uvredama koje su upucene direktno meni.

          Ja u mom postu nisam citirao niti pomenuo tvoje ime, vec sam sam komentarisao iskljucivo pesmu.

          No dobro, bezvezno je zalaziti u ovakvu analitiku, nastavimo sa fudbalom.

          Comment


          • Momci ne bi bilo loše da se okrenete fudbalskim temama. Vec pomalo pretjerujete. Nadam se da će te ispoštovati ovo jer ne mogu da vas molim svako tri dana da se ponasate normalno.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Imao je Mane od koga i da vidi profi diving. Ali njemu necemo da zelimo invalidska kolica

              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Stouk ima novog trenera.

                Comment


                • Football legend Eric Cantona has said that he would have hit striker Thierry Henry if he was one of the Republic of Ireland players cheated of their World Cup spot. The former France and Manchester United star said: "What shocks me the most quite frankly, is not the hand-ball. "What shocks me the most is that this player, at the end of the game, in front of the TV cameras, went to sit down next to an Ireland player to comfort him - when he had just screwed him."

                  Cantona could not believe Henry chose to sit and chat with Republic of Ireland defender Richard Dunne after his handball set up William Gallas for the goal, which ended Ireland's World Cup dream in Paris. Cantona, infamous for his kung-fu kick at a fan, added: "If I had been an Irishman, he wouldn't have lasted three seconds."
                  Ne znam je li se pitanje za Anrija odnosilo samo na Sovu... Sto se mene tice Anri je lopov, ljiga i licemjer.


                  Lampard zasluzeno menadzer mjeseca.

                  Comment


                  • Bravo na golu Sitija u nedelju. Siti bez Edersona, verovatno i Dilve koji su se pridruzili Rodrigu, Laportu, Zincenku i Saneu.

                    Sterling 4 zuta kartona, sledeci zuti znaci pauza od jednog meca.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Daleko je Liverpul ispred, biće to rutinska pobeda.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Koliko je Noric ocajan, oni s igracem vise ne mogu jednu sansu da stvore.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Gospodin, legenda, Roj Hodžson protiv Čelsija proslaviće tristoti meč kao menadzer nekog kluba u PL.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Ko bi rekao kada ga vizuelno pogledaš [emoji5]
                              Rek'o bi na "prvu loptu" lokalni drinker i skitnica.
                              Jako gotivan čiča.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Kao što ste možda primjetili dobar dio rasprave je obrisan. Međutim niko od vas učesnika iste nije sankcionisan. To ne znači da vam se progledalo kroz prste. Odlučili smo da vam pružimo šansu da budete na forumu za vrijeme derbija u nedjelju. Članovi koji budu napravili i minimalne prijestupe u narednom periodu bit će sankcionisani duplo više nego inače. Na vama je da odlučite kako ćete dalje pisati. Shvatamo svi da postoji animozitet između pojedinih članova. Ne pozivamo vas na ljubav i mir, već samo da poštujete ovih nekoliko pravila između kojih je jedno najvažnije. NE DOZVOLJAVAMO UVREDE NA LIČNOJ OSNOVI.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X