Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od nastanka pa do danas, PL nikad nije bila gora. Odvratno sudjenje, nikad manje simpaticnih i cool igraca, treneri sve ljiga do ljige, nekoliko velikana PL se raspada... Liverpool uzima titulu... Sta je ovo, braco moja mila? Uzas.

    Na vrijeme sam prestao da pratim.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Od nastanka pa do danas, PL nikad nije bila gora. Odvratno sudjenje, nikad manje simpaticnih i cool igraca, treneri sve ljiga do ljige, nekoliko velikana PL se raspada... Liverpool uzima titulu... Sta je ovo, braco moja mila? Uzas.

      Na vrijeme sam prestao da pratim.
      Nema ovo veze sa ljigama i nesimpaticnim fudbalerima, a jos manje sa sudjenjem. Dok je Webb vedrio i oblacio sve je bilo super jel tako?

      Ovo ima veze sa (ne)uspesima tima koji bodris, ja sam puno puta po nekoliko godina propustao fudbal, samo zato sto mi je bilo mucno gledati kako tim za koji navijam pati. Evo da sutra Junajted bude prvi na tabeli, verovatno bi liga opet bila najjaca ikada, i sudjenje najbolje ikada, to je ta logika.



      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Od nastanka pa do danas, PL nikad nije bila gora. Odvratno sudjenje, nikad manje simpaticnih i cool igraca, treneri sve ljiga do ljige, nekoliko velikana PL se raspada... Liverpool uzima titulu... Sta je ovo, braco moja mila? Uzas.

        Na vrijeme sam prestao da pratim.
        Čelzi 4. na tabeli sa 8 poraza u 23 kola, gube od Njukasla koji mjesec dana ništa nije odigrao, Bornmuta koji ne igra ništa čitave sezone, Vest Hema kojem to bude jednia pobjeda u 3 mjeseca. Junajted, koji konkuriše za to isto četvrto mjesto, identična situacija i porazi od istih tih ekipa.

        Liverpulovci, zasluzeno ste prvi, niko vam ne oduzima to, mozete li prestati da se uvrijeđujete na sve što se napiše ovdje jbt

        Comment


        • Cinjenica je da dansnja PL ne moze ni da prismrdi onom takmicenju od recimo 2000. pa do 2015. Sigurno je bilo kvalitetnije od danasnjeg i 90-ih nego ja bio mali pa nisam ispratio

          Ranije si u svakom timu imao legendarne igrace i dobre face. I treneri svi redom su bili face. Igrali se strasni derbiji... takva je liga bila da si mogao da pustis bilo koju utakmicu i da uzivas.. nije bilo bitno ko igra.

          Svaka liga je imala neki svoj zlatni period. PL se taj period zavrsio nedje sredinom decenije

          Ova liga danas... ma ne moze ni da prismrdi.
          Last edited by powerslave; 18-01-20, 21:23.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Cinjenica je da dansnja PL ne moze ni da prismrdi onom takmicenju od recimo 2000. pa do 2015. Sigurno je bilo kvalitetnije od danasnjeg i 90-ih nego ja bio mali pa nisam ispratio

            Ranije si u svakom timu imao legendarne igrace i dobre face. I treneri svi redom su bili face. Igrali se strasni derbiji... takva je liga bila da si mogao da pustis bilo koju utakmicu i da uzivas.. nije bilo bitno ko igra.

            Svaka liga je imala neki svoj zlatni period. PL se taj period zavrsio nedje sredinom decenije

            Ova liga danas... ma ne moze ni da prismrdi.
            Nisi ispratio, ali znas da je bilo kvalitetnije...

            Ja ne mislim da je ova PL najjaca ikada, ali daleko od toga da je najslabija. Pogotovo ako uzmemo u obzir to da su sampioni svih evropskih takmicenja upravo iz PLa.
            I ako uzmemo u obzir, da PL nikada nije imala vise kvalitetnijih, iskusnijih i trofejnijih menadzera kao u ovom trenutku.
            Sve ovo ostalo je stvar ukusa, i nema veze sa kvalitetom lige.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Znam da je bilo kvalitetnije jer si u jednom tadasnjem timu imao vise legendarnih fudbalera nego danas u cijeloj ligi.

              Ne iteresuje me je li jaca ili slabija... Kvalitet znaci nesto drugo. Znaci da prosjecan gledalac moze da uziva u utakmici bilo koja dva tima, da je neizvjesna borba za titulu do samog kraja, da u svakom timu ima igraca koje vrijedi pratiti itd itd. Danasnja PL to nema... Ruglo od lige. Dosta ti samo da vidis vrh tabele na sta lici

              Edit: cudio se odje neko bas sad skoro sto je zamrla tema za PL u odnosu na prethodne godine. Propala liga braco, izgubili ljudi interes... nekima se i ogadilo.
              Last edited by powerslave; 18-01-20, 22:27.

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Nisi ispratio, ali znas da je bilo kvalitetnije...

                Ja ne mislim da je ova PL najjaca ikada, ali daleko od toga da je najslabija. Pogotovo ako uzmemo u obzir to da su sampioni svih evropskih takmicenja upravo iz PLa.
                I ako uzmemo u obzir, da PL nikada nije imala vise kvalitetnijih, iskusnijih i trofejnijih menadzera kao u ovom trenutku.
                Sve ovo ostalo je stvar ukusa, i nema veze sa kvalitetom lige.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                Sampioni PROSLOSEZONSKIH takmicenja, ovosezonska takmicenja su u toku. Ekipa koja je prosle sezone osvojila Ligu Evrope nije ni bleda senka iz prosle sezone, gube od mediokriteta i kod kuce i na strani. Finalisti LS i LE iz prosle sezone su takodje daleko slabiji.

                Suludo je ocekivati da engleski klubovi ponoviti proslosezonski uspeh i imati 4 tima u 1/2 finalu LS i oba finala evropskih takmicenja, a lako moze da se desi da vec u februaru ostanu bez 2-3 tima u Evropi.

                Njukasl ti je pravi pokazatelj kvaliteta ove lige, imaju gori tim nego prosle godine, imaju goreg trenera nego prosle godine a vec polovinom januara su na samo 3 pobede od opstanka u Ligi, sigurno ne zbog njihovog kvaliteta vec zbog pada kvaliteta ostalih timova.

                Comment


                • Evo kreteni iz EPL ponovo sami sebi uskacu u usta i pravdaju se za sakacenje Man. City-ja.

                  Premier League release statement on Man City's overturned penalty vs Crystal Palace


                  "The VAR checked the incident and advised the referee to overturn his on-field decision as the ball clearly deflected off Riedewald’s foot onto his own arm. The game restarted with a dropped ball."

                  "It is not usually an offence if the ball touches a player’s hand/arm:

                  Directly from the player’s own head or body (including the foot)"
                  Prosle nedelje je jasno bilo da se lopta slucajno odbila do ruke igraca West Hama od drugog dela tela pa je gol ponisten, e ove nedelje su odlucili da menjaju kriterujeme posto im se moze.

                  Sa ovim saopstenjima podsecaju na Ling Long ligu.

                  Comment


                  • Iz supljeg u prazno, pre 10ak dana slicna prica. Losa forma tima i kvalitet tima su dve razlicite stvari koje kroje tabelu. Dugo neki prelazni rok nije prosao mirnije nego ovaj, sto znaci da nije bilo velikih promena i opet diskutujemo da je razlika u kvalitetu izmedju ove i prethodne sezone ogromna.

                    Opet, bez obzira na cinjenice, svako vidi ligu, utakmice i igrace na svoj nacin.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Znam da je bilo kvalitetnije jer si u jednom tadasnjem timu imao vise legendarnih fudbalera nego danas u cijeloj ligi.

                        Ne iteresuje me je li jaca ili slabija... Kvalitet znaci nesto drugo. Znaci da prosjecan gledalac moze da uziva u utakmici bilo koja dva tima, da je neizvjesna borba za titulu do samog kraja, da u svakom timu ima igraca koje vrijedi pratiti itd itd. Danasnja PL to nema... Ruglo od lige. Dosta ti samo da vidis vrh tabele na sta lici

                        Edit: cudio se odje neko bas sad skoro sto je zamrla tema za PL u odnosu na prethodne godine. Propala liga braco, izgubili ljudi interes... nekima se i ogadilo.
                        Pa nijedan fudbaler ne moze biti legendaran dok ne ode u penziju, ili prodje odredjeni broj godina. Za 20god ce se pricati kako su bile legende Yaya Toure i KdB...
                        Prosle sezone je bila neizvesna borba do poslednjeg minuta, kada je vicesampion osvojio vise poena(97) no bilo koji drugi sampion pre Sitija 17/18 u istoriji PLa.

                        To sto se tebi ne svidja vrh tabele, i zato sto je tvom mozgu jedino prihvatljivo da Junajted bude prvi ili eventualno drugi nema ama bas nikakve veze ni sa jacinom lige ni sa kvalitetom sto ti kazes.

                        Zamisli sad ja tebi kazem, 70' i 80' je liga bila neuporedivo jaca nego 90' i 00'.
                        Tada si imao sampione evrope iz Engleske mnogo vise i cesce nego u ovih 20god koje ti pominjes.



                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Sve si u pravu.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Nisi ispratio, ali znas da je bilo kvalitetnije...

                            Ja ne mislim da je ova PL najjaca ikada, ali daleko od toga da je najslabija. Pogotovo ako uzmemo u obzir to da su sampioni svih evropskih takmicenja upravo iz PLa.
                            I ako uzmemo u obzir, da PL nikada nije imala vise kvalitetnijih, iskusnijih i trofejnijih menadzera kao u ovom trenutku.
                            Sve ovo ostalo je stvar ukusa, i nema veze sa kvalitetom lige.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            Mikel Arteta - prvi posao
                            Graham Potter - prva sezona u EPL
                            Dean Smith - prva sezona u EPL
                            Frank Lampard - prva sezona u EPL

                            Ole Gunnar Solskjær - no comment

                            Steve Bruce - Championship
                            Daniel Farke - Championship
                            Chris Wilder - Championship
                            Nigel Pearson - Championship

                            Sean Dyche - Tu je gde mu je i mesto

                            Eddie Howe - ovo mu je najvece dostignuce, sumnjam da ce napredovati

                            Ti stvarno mislis da su ovi treneri bolji nego sto je Sarri, Rafa, Poch ili Hughton?

                            Comment


                            • Mogao si da nastavis listu, evo ja cu umesto tebe.

                              Ancelotti - 3x LS, 1x PL, 1x Bundes, 1x SeriaA

                              Pep - 2x LS, 3x LaLiga, 3x Bundes, 2x PL

                              Mouronho - 2x LS, 3x PL, 2x SeriaA, 1x Laliga

                              Klopp- 1x LS, 2x Bundes


                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              Last edited by Brian McShtull; 19-01-20, 10:01.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • @Sova Na to dodas izlapjelog i potrosenog Mourinhoa, prevaru Pepa koji dize sidro cim se pojavi koknkurencija pa kad vise ne moze da seta ligom(evo vidjecemo koliko ce se jos zadrzati tu dje je sad kad se Liverpool sprda sa svim) i licemjera Kloppa koji je samo dva puta u karijeri osvojio ligu.

                                Ancelotija sam zaboravio... nemoj koga da nagrdi sa pisljivim Evertonom
                                Last edited by powerslave; 19-01-20, 10:04.

                                Comment

                                Working...
                                X