Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Kad limun izvuce neke egzoticne tabele

    Mozes li mi limune naci tabele/brojke koliko diskutabilnih situacija nije pogledano ( a na ostalim mecevima se gledaju-ofsajdi kod gola, faulovi u 16m, ruke u 16m)?

    Nemam ja nista protiv Liverpula, cak naprotiv ali nepravda me uzasno nervira. Onda ovo kolo vidim kako se ponistava gol Lesteru da bi ponovo sutnuli penal jer je Rajan jednom nogom iskoracio ranije.
    Ne secam se da nekad nije razmatrana situacija o ofsajdu pre gola.

    Svakom klubu se desi da mu pomogne ili odmogne VAR. Nije Liverpul nagradjivan vise nego ostali. Evo nekoliko situacija koje nisu isle u nasu korist.

    Comment


    • Comment


      • Buljino šta se buniš za svaku sitnicu. Ako Liverpul uzme titulu biće to apsolutno zasluženo.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Buljino šta se buniš za svaku sitnicu. Ako Liverpul uzme titulu biće to apsolutno zasluženo.
          Ko ti drma kavez?

          Comment


          • Ko tebi drma, kad se stalno žališ? Igraju ljudi odlično, a evo i kad loše igraju sve dobijaju, sve čisto kao suza.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Spoiler
              Originally posted by belgrade_owl View Post


              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                Ko tebi drma, kad se stalno žališ? Igraju ljudi odlično, a evo i kad loše igraju sve dobijaju, sve čisto kao suza.
                Sta uradi Loeral excellence od coveka... ccc

                Opusti se Mikseru, to sto cemo mozda igrati istu ligu naredne sezone ne znaci da treba da se raspravljamo ove, ako sve bude kako treba pa nam se pridruzi i Portsmouth bice zabavna liga
                Last edited by belgrade_owl; 26-11-19, 12:31.

                Comment


                • Čuj Portsmut hahah Mislio sam da su odustali nakon onih 0:4 na sred Fraton Parka. Njima bi veći uspeh bio da mi ispadnemo u čempionšip nego da oni uđu. Mada bi nam prijalo iskreno da lepo ispadnemo, da se restartujemo.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • "San" donosi vest kako je Kristijan Eriksen definitivno odjavio Totenhem i gotovo sigurno u januaru napušta London.
                    Pokušao je Levi sa dupliranjem primanja ali je Danac čvrstog uverenja da je spreman za novi stepenik svoje fudbalske karijere.
                    Sasvim nenadano ime Nuna Espirita Santoša izašlo pre Houvija, Artete...kao potencijalnog novog menadžera Arsenala.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment



                    • Comment


                      • Emeri dobio otkaz posle 18 meseci u klubu.

                        Dolazi Poch?

                        Comment


                        • Dobro da su ga trpeli i mesec dana, kakva je neznalica.
                          Mada Arsenal je kao i Junajted u problemu zbog retarda u strukturi kluba i ljudi koji donose odluke. Emeri se samo uklopio u taj sistem novci pre fudbala.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          Last edited by Brian McShtull; 29-11-19, 12:10.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Mi naseg oterasmo, sad je junajted na potezu

                            Emeri je imao solidnu prvu sezonu sve do negde pre kraj kad je uspeo sve da upropasti i nastavio u istom ritmu i ovu sezonu. Smatram da je imao sasvim dovoljno vremena da se pokaze. Poch i Arteta su moje zelje pa da vidimo

                            Sent from my Mi 9T using Tapatalk
                            Last edited by krele90; 29-11-19, 11:18.

                            Comment


                            • Nema sanse Poketino, rekao je da nece trenirati Arsenal nikad. Bice Arteta, Nuno ili Alegri. Ako zele trofeje i da se napokon stabilizuju uzece Alegrija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mitrofan se ne gasi .. Vest brom i Lids nisu daleko

                                Comment

                                Working...
                                X