Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzonatan Mos je najgori sudija ikad.
    sigpic

    Comment


    • Rezultati drugog kola PL.



      Tabela posle drugog kola PL.



      Tim drugog kola PL.

      sigpic

      Comment


      • Samo ti sipaj so na ranu. Čućemo se one tamo nedelje.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Ne volim ga. Svakim novim danom iritira me sama pojava i njuška ali rasizam upućen prema Pogbi može uraditi samo bolesna lobanja. Pod hitno uraditi nešto po pitanju pogrdnih povika na nečiju boju kože.

          Comment


          • Genijalna ass Hote.

            Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Dobar ovaj Hota. Sviđa mi se profil igrača. Podseća me na Ozila. Ali na onog Ozila što je trčao. Leva noga, tehnički dobar i ima lep osećaj za pas.

                Everton pogubljen totalno. Počeli dobro, ali ih gol ubio. Koliko je samo precenjen ovaj Keane jbte. Prosek štoper...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Parovi treceg kola PL za sezonu 2019/2020


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Dobar ovaj Hota. Sviđa mi se profil igrača. Podseća me na Ozila. Ali na onog Ozila što je trčao. Leva noga, tehnički dobar i ima lep osećaj za pas.

                    Everton pogubljen totalno. Počeli dobro, ali ih gol ubio. Koliko je samo precenjen ovaj Keane jbte. Prosek štoper...
                    Odavno goru partiju jednog igraca u PL-u nisam vidio od onoga sto je odigra Gomes sinoc, mada ni Schniderlin nije zaostajao. Mnogo su spori i jedan i drugi, sve neki alibi pasovi i kad pokusaju nesto to je u vecini slucajeva katastrofalan pas. Cudi me od Silve sinoc da nije izvukao jednog od njih dvojice, spustio Sigurdsona na cm i probao tako, da rizikuje malo. Generalno sto se tice Evertona prodali su Ganu i nisu doveli po mom misljenju dostojnu zamjenu a inace uz tog jednog veznjaka i mozda i stopera interesantan je to tim s Keanom, Bernardom i ostalima.
                    Last edited by nine33; 24-08-19, 07:01.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Gomeš dečko je precenjen do balčika. Ono kako je on izgledao na terenu Vila Parka ličilo sve osim na profesionalnog vezistu. Ništa dobro nije doneo Silvi ni timu.
                      Kada gledam Šnajderlina pitam se kakva je politika vođena u Unitedu kada nam je on okarakterisan kao pojačanje na duže staze.
                      Rezime premijere zaslužena pobeda Vile uz sjajnu rolu omalenog Španca Hote i prvenca pojačanja iz Frančije.

                      Comment


                      • Konacno Abraham! Verujem u njega.

                        Comment


                        • Krv ti jebem i odbranu. Dje Rudiger?

                          Comment


                          • Sta i mi u odbrani radimo

                            Comment


                            • Odličan početak.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Jasno je zasto Maunt igra Lampardu, jedini koji ima sut koji lici na njegov
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X