Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odavno nam je jasno da imaš dijagnozu
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post
      Odavno nam je jasno da imaš dijagnozu
      A koji ste to vi?
      Druze tebi je malo mozak usporio sa radom i dockan je. Moja poruka iznad ima malo dublje znacenje, i samo pravi citalac ce znati sta sam hteo reci. Ali ti bi odmah da dajes dijagnoze, ti bi da zveckas klompama.

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Dobro je, shvatili smo da si tu poruku iznad uputio meni s' namerom da me uvredis i ponizis. To i lici na tebe pa me zato i ne dotice, opusti se, zahvali se promeni pravila i uzivaj u necemu.

        Posebno pozdravi novinare iz Liverpoola koji pisu izjave da ne bi imali nista protiv kada bi za dogadjaje od pre 30 godina odgovarao i bio osudjen Wednesday.
        Last edited by belgrade_owl; 07-07-20, 00:11.

        Comment


        • Elem, pet meceva pre kraja sezone situacija je malo jasnija.

          Cini se da Leeds ima nedostiznu prednost (nikad ne reci nikad), WBA je takodje na korak od povratka dok su timovi u formi trenutno Brentford, Cardiff i Derby.

          Sutra i u sredu se igra nekoliko zanimljivih utakmica Forest - Fulham i WBA - Derby za gornji deo tabele dok kako sada stvari stoje Luton i Barnsley odlucuju ko ide u League 1 naredne sezone, Leeds docekuje Stouk.

          Jos uvek je neizvesno kako ce izgledati borba za opstanak jer se ceka arbitraza nesposobnjakovica iz EFL-a. Wigan u ovoj situaciji ima 38 bodova kako sam razumeo pravila posto nisu na poslednja 3 mesta.

          Comment


          • Pa nije bas nedostizna prednost, 6 bodova na 5 kola do kraja je nista. Morace i Lids i WBA da zavrse zapoceti posao, ne smije biti opustanja. Bilo bi lijepo svakako vidjeti Lids u PL ponovo, da Utd ima sto vise derbija[emoji3]
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Pulisic je prava zamjena za Hazarda.

              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

              Comment


              • Kakva golcina
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Watford ako ne pobedi ovo moze da se pozdravi sa EPL

                  Comment


                  • Da sam igrač KP ne bih pružio ruku igračima Celzija...


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • ZOUMA LEGENDO

                      Comment


                      • Dosta srece za Celzi
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Da sam igrač KP ne bih pružio ruku igračima Celzija...


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                          Zašto? Nisam gledao meč a nadam se da ne misliš na situaciju kod prvog gola.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by ognjen View Post
                            Pulisic je prava zamjena za Hazarda.

                            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                            Ko bi rekao da ce tako brzo da ga zamene. Odlican Pulisic, odusevljava svaki put. Ima Celsi gomilu dobrih igraca, pogotovo ofanzivaca. Ali im odbrana dosta skripi.

                            Jos kad dodju Werner, Zijech, opasan tim. A vec imaju Vilijana, Pulisica, Hudson-Odoija, Zirua, Tami Abrahama.

                            Sredina isto ozbiljna.


                            Lester ako ovako nastavi definitivno ispada iz top4. Arsenal bas lepu formu uhvatio. Sta se gleda na kraju ako neko bude imao isti broj bodova u borbi za 4 mesto? Gol razlika ili medjusobni duel?

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Zašto? Nisam gledao meč a nadam se da ne misliš na situaciju kod prvog gola.
                              Na to i mislim... ali dobro, KP je siguran. Da se bore za opstanak, drugačija situacija bi bila.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Rodgers > Klopp [emoji3]

                                Jel pamti neko kada je Arsenal dobio neku iole ozbiljnu ekipu poslednji put?

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X