Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam koji su kriterijumi, i da li uzimate u obzir godine provedene u PL. Ono sto ja mogu da kazem je da niko nije vukao ekipu kao Suarez i ja nisam gledao bolju sezonu nekog igrača u PL ove decenije od one njegove. Po tom kriterijumu, on mora da bude u ekipi, e sad jbg, nije dugo igrao. Jedino bi Bale mogao da se poredi sa njim po uticaju igraca na ceo jedan tim.
    Last edited by mark !t zer0; 20-12-19, 18:13.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • To je cinjenica, kad bih gledao najjacu sezonu Sule bi prvi upao, ali ja sam se licno vodio tim da su proveli vecinu os posljednjih 10 godina u PL i bili na nivou. Zato nemam ni Lamparda, ni Gerrarda, Ferdinanda, Vidica, Terrya ( mada sam se dvoumio izmedju njega i VVD-a).
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Onda ima mesta i za Sigurdsona s obzirom da je sam drzao Svonsi nekoliko sezona.

        Jednostavno nisu precizirali na sta se odnosi. Na uticaj, na individualni kvalitet, na broj uspesnih sezona u ovoj dekadi ili inace..
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          To je cinjenica, kad bih gledao najjacu sezonu Sule bi prvi upao, ali ja sam se licno vodio tim da su proveli vecinu os posljednjih 10 godina u PL i bili na nivou. Zato nemam ni Lamparda, ni Gerrarda, Ferdinanda, Vidica, Terrya ( mada sam se dvoumio izmedju njega i VVD-a).
          To je okej. Mada ja generalno imam problem sa tim što većina ljudi uporedjujući individualne kvalitete igara nekog igrača kao glavni argument povlači titule. Ok je kao argument, ali ne moze nikako presudan. Suarez je te godine igrao na nivou na kom su CR7 i Messi igrali, ali eto nije uzeo titulu. Činjenica je i da bi Lpool bio možda 6-i da nije imao majsora u ekipi.

          Mrzi me sad da sklapam celu ekipu, ali ono sto znam na 1 je da bi mi DDG, Kante, Silva, Azar, Suarez i Aguero sigurno bili u 11, za ostale bih morao malo da porazmislim. Valjda sad nisam zaboravio nekog. Možda bi mi Walker bio desni bek ako gledamo kontinuitet jbg.

          edit: I Kompani je siguran. Eriksen verovatno zasluzuje da bude u sredini sa Kanteom i Silvom.

          Jbt, nema mesta za Kejna samo zbog Aguera.
          Last edited by mark !t zer0; 20-12-19, 18:25.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Urose, samo si nabacao imena. Ronaldo igrao krilo, samo sa bekovima se igrao. Sevcenko nije igrao fudbal u PL, Tores imao uzasnih sezona, Adebajor pre danasnjih..

            Sad su i spicevi i stoperi kompletniji, golmani takodje. Ederson uzeo dve PL titule a meni nije u top 30 golmama PL. De Hea se pogubio kad je poceo nogom da igra..
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              To je cinjenica, kad bih gledao najjacu sezonu Sule bi prvi upao, ali ja sam se licno vodio tim da su proveli vecinu os posljednjih 10 godina u PL i bili na nivou. Zato nemam ni Lamparda, ni Gerrarda, Ferdinanda, Vidica, Terrya ( mada sam se dvoumio izmedju njega i VVD-a).
              Pa npr taj Teri je imao bar 4 wc sezone u ovoj deceniji, pritom je i uzeo par liga. VVD ima 2 wc sezone iza sebe. Toliko možeš i Riu da daš. Ali eto, kvalitet odbrambenih igrača je toliko pao u PL početkom decenije da je to baš tužno. I VVD je verovatno jedini kandidat za tim decenije od odbrambenih igrača koji igraju u drugoj polovini decenije. Zato bih ga možda i ubacio, al Teri je realniji izbor po meni.

              Nezahvalno je sastavljati ovakve liste jer se ne zna šta su kriterijumi. Evo vam pa sastavljajte tim igrača po najboljim individualnim sezonama u ovoj deceniji. Npr. golman DDG (17/18), Kante (15/16), Suarez (13/14), itd itd... To već može biti zanimljivo a i kriterijumi su jasni.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Pa npr taj Teri je imao bar 4 wc sezone u ovoj deceniji, pritom je i uzeo par liga. VVD ima 2 wc sezone iza sebe. Toliko možeš i Riu da daš. Ali eto, kvalitet odbrambenih igrača je toliko pao u PL početkom decenije da je to baš tužno. I VVD je verovatno jedini kandidat za tim decenije od odbrambenih igrača koji igraju u drugoj polovini decenije. Zato bih ga možda i ubacio, al Teri je realniji izbor po meni.

                Nezahvalno je sastavljati ovakve liste jer se ne zna šta su kriterijumi. Evo vam pa sastavljajte tim igrača po najboljim individualnim sezonama u ovoj deceniji. Npr. golman DDG (17/18), Kante (15/16), Suarez (13/14), itd itd... To već može biti zanimljivo a i kriterijumi su jasni.

                Jasno, bas zbog toga mi je i bila dilema Terry ili VVD, a ne Ferdinand (Vidic) ili VVD.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Biranje tima decenije je teška glupost. To bi imalo smisla kada bi karijere igrača hirurški počele 1.1.2011. i završile se 1.1.2021.
                  Ovako imamo igrače koji kače različite decenije svojim karijerama, pa ih je teško svrstati u konkretno jednu određenu.

                  Sa druge strane ova decenija se završava tek za godinu dana, tako da je poseban nivo gluposti to što se upravo sada insistira na izboru.

                  Što se tiče Nemanje Vidića, van Dajk mu naravno nije ni do kolena, a tek Ferdinand je nedostojan da mu se ime spominje u istoj rečenici sa legendarnim kapitenom Mančestera, Nemanjom Vidićem.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Naravno da mu niko nije ni do kolena. U svakom smislu, pojavnom. Van Dajk bi se tresao kao devojčica ispred Nemanje Vidića.

                    Kompletan igrač, kompletna ličnost, čim je njemu Ferguson dao traku, nema tu šta da se diskutuje.



                    Davnih dana se videlo.

                    Nije najbolji ikada to bi bilo previše, Ramos je bolji od svih pobrojanih štopera, ali je top 5.

                    Comment


                    • Teško je porediti periode, ali ono što je sigurno kao Fort Noks je činjenica da je Nemanja Vidić neprikosnoveni najbolji centarhalf svoje ere.

                      Stil Miodraga Belodedića je neprevaziđen za sva vremena, ali je Nemanja Vidić dominirao u Mančesteru, Engleskoj, Evropi i svetu.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        DDG
                        Zabaleta, Kompany, Van Dijk, Azpilicueta
                        Kante, Yaya, David Silva
                        Rooney, Aguero, Hazard
                        Brate zove se Maya a ne Yaya... I promašio si mu poziciju.

                        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                        Last edited by DžonDon; 20-12-19, 20:57.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Ma ovi današnji pavijani u napadu nisu ni prismrdeti onim golgeterskim alama koji su obeležili jednu epohu premijerligaškog fudbala. Nije da danas nema odličnih napadača ali su u zapećku u odnosu na nekadašnje velikane.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Za sad tuga od utakmice

                              Comment


                              • Ove povrede izlomile mec. Evo ponovo nekog ritma.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X