Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mada se mora priznati da je bilo srece vise nego sto ste zasluzili. U nekoliko meceva u zavrsnici istih protivnici propustali ozbiljne sanse.

    Dobri Vulvsi, ne znam samo otkud im snaga kad im je ovako kratka klupa. Ko pokupi Himeneza i da mu istu ovu ulogu miran je narednih 6,7 sezona.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Mada se mora priznati da je bilo srece vise nego sto ste zasluzili. U nekoliko meceva u zavrsnici istih protivnici propustali ozbiljne sanse.

      Dobri Vulvsi, ne znam samo otkud im snaga kad im je ovako kratka klupa. Ko pokupi Himeneza i da mu istu ovu ulogu miran je narednih 6,7 sezona.
      Wolvesi su jedina ekipa u ligi koja moze fizicki da parira Liverpulu, ovako niko jos nije uspeo tempom da ubije Liverpul.
      I na Enfildu su zasluzili bod minimum, jos im je bio onaj ponisten gol za milimetar.

      Meni nije jasno, kako toliko malo poena imaju Wolvesi, sigurno zasluzuju da budu u top4. Jedina ekipa koja je uspela da bude bolja u oba meca i protiv Sitija i protiv Liverpula.

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Jako su motivisani da se dokazu protiv velikih, Traore zgazio obe protiv Sitija. Steta sto su na Enfildu izasli sa slabijim timom, bez 3, 4 bitna igraca.

        Imaju neke rupe u rezultatima ove sezone, uglavnom kuci. Njuka 1:1, SHU 1:1, Barnli 1:1, cak i Soton pre ove dobre serije 1:1. Ali opet, prosli su im mecevi sa Liverpulom i Sitijem tako da ih ceka laksi raspored. Taman kad pocne LE za koju su lepo zagrizli.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Ovaj Himenez je strasan igrac,cak mi se cini da igra bolje fudbal od Firmina,opasniji je u napadu a ume isto tako dobro da asistira. Ne vidim sem Aguera boljeg napadaca u premier ligi od Himeneza.

          Comment


          • Ne vidis Kanea dobro on je kuci povredjen je.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Ma koji Kejn,kad ekipa ne igra ne vidi se na terenu,Himenez sve igrace cini boljim nego sto jesu,mnogo vise je ukljucen u igru.

              Comment


              • Jbt, bukvalno smo do juče bili u zoni za ispadanje, a nakon kompletiranog kola samo smo na -3 od petog mesta. Nestvarno deluje kad pogledam tabelu, ne sećam se kad smo zadnji put ovako dobro plasirani bili. Šteta što nam u sledećem kolu Liverpul dolazi, mogli bi smo možda doći i do 6-7 mesta, ali nadam se da možemo bod uzeti.
                Last edited by DžonDon; 24-01-20, 01:59.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Ovaj Himenez je strasan igrac,cak mi se cini da igra bolje fudbal od Firmina,opasniji je u napadu a ume isto tako dobro da asistira. Ne vidim sem Aguera boljeg napadaca u premier ligi od Himeneza.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Ovaj Himenez je strasan igrac,cak mi se cini da igra bolje fudbal od Firmina,opasniji je u napadu a ume isto tako dobro da asistira. Ne vidim sem Aguera boljeg napadaca u premier ligi od Himeneza.
                    Jedan od najgorih postova na PL temi ikad.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Jedan od najgorih postova na PL temi ikad.
                      Slažem se, zar pored živog Ingsa ovakvu glupost lupiti.

                      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Od pocetka ove sezone klubovi koji udju u EPL nisu zasticeni kao beli medvedi pa EPL i njhovo poslovanje ima pravo da konrolise i eventualno da ih sankcionise pa se Aston Villa pridruzila Sovama i Derby-ju u istrazi.

                        Ne mogu da verujem da oni ne shvataju da je problem u pravilima i da je cifra od 39 mil trenutno smesna.

                        Villa je u problemu i pored EPL novca koji su dobijali od kako su ispali u Championship.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          I meni tako deluje. Ali kada malo razmislim, ne bih mogao da kazem da ijedna ekipa zaluzuje da ispadne. Svi se bore, niko ne odustaje, Norwich koji deluje kao prvi kandidat za ispadanje je sinoc odlicno odigrao protiv Tottenhama, imali su svoje sanse, imali su energiju, ali ih je onaj deo sezone u kome su probali sa veoma ofanzivnim sistemom izgleda kostao ispadanja.
                          Nesto vise cemo znati posle narednog kola. Bornmut ceka Vilu, Vest Hem Brajton a Njuka Noric. Noric bi porazom jednom nogom ispao. Posle toga imaju nekoliko teskih meceva a prvi naredni sa direktnin konkurentom za opstanak tek 11.04. Do tad bi vec mogli ispasti.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Cisto da se zna ko je ko

                            Spoiler
                            Last edited by belgrade_owl; 24-01-20, 14:23.

                            Comment


                            • Voleo bih da vidim Himeneza u jacem klubu,recimo Celziju pa da vidimo ko je bolji centarfor od njega,niko sem Aguera nema takav uticaj na igru tima kao Himenez od spic igraca.

                              Comment


                              • Ti si baš navalio da ti se svi smeju......
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X