Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razlozi; Liverpul je Liverpul, Siti je Siti. Kralj

    Al su ljudi povukli Boga za muda osvajanjem lige prvaka. Da bog da jos 40 godina cekali naslov u Engleskoj.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Znam da je bacen kamen, 1 kamen je bacio 1 covek ili ti smatras da je kamen bio toliko veliki da je moralo na stotine navijaca Liverpula da ga podigne i baci na autobus, znaci ne u autobus vec na autobus. Ali radi se o jednom jedinom kamenu, ne o kamenju molim vas. Znaci ako 1 kamen baci 1 covek, za to je odgovorno milion ljudi koji podrzavaju Liverpul.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Koja je namera bila tog nevinog navijaca Liverpoola? Koja je bila namera onih mucenika koji su na bus bacali baklje, dimne bombe i flase? Da je neko bacio zrno peska na autobus sa igracima Liverpoola pisali bi o teroristickom napadu

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Koja je namera bila tog nevinog navijaca Liverpoola? Koja je bila namera onih mucenika koji su na bus bacali baklje, dimne bombe i flase? Da je neko bacio zrno peska na autobus sa igracima Liverpoola pisali bi o teroristickom napadu
        Prosle godine su pljuvali bukvalno navijace LFC na Marakani, krali im sa strane one okacene zastave...
        Ne prdi majke ti vise, rekao sam ti da te opasne pucaju kompleksi, opusti se covece

        Originally posted by belgrade_owl View Post
        Naravno da je najjaci kad su sci ostali daleko slaviji nego prosle sezone... i to je cinjenica. Ovo je najslabija EPL u poslednjih 6-7 godina.
        Finale LS i LE cetiri engleska tima
        Last edited by Scouser; 09-10-19, 13:17.

        Comment


        • Pricamo o napadu na igrace, ne na kradju bezvrednih zastava, nemoj da mesas babe i zabe.

          Od ta 4 tima koja su igrala finala 2 su slabija nego prosle sezone. Cisto da te obavestim da je od meceva finala pa do pocetka EPL bio prelazni rok, ocigledno nisi bio upoznat sa tom cinjenicom.

          Ops Adame, Scouser demantuje tvoju tvdrnju da navijaci L'poola ne navijaju za Englesku, avatar legenda kluba i to u crvenom dresu reprezentacije

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Pricamo o napadu na igrace, ne na kradju bezvrednih zastava, nemoj da mesas babe i zabe.

            Od ta 4 tima koja su igrala finala 2 su slabija nego prosle sezone. Cisto da te obavestim da je od meceva finala pa do pocetka EPL bio prelazni rok, ocigledno nisi bio upoznat sa tom cinjenicom.

            Ops Adame, Scouser demantuje tvoju tvdrnju da navijaci L'poola ne navijaju za Englesku, avatar legenda kluba i to u crvenom dresu reprezentacije
            Brate opusti se, molim te, udavices se u kompleksima.
            Kakvo navijanje za englesku, sta ti pricas, kakve ti tvrdnje imas...
            Zreo si za ignote listu

            Comment


            • Kojim kompleksima? Jedini koji u celoj ovoj prici ima komplekse si ti, uskocio si u pola konverzacije nit znas o cemu diskutujemo a jos manje znas sta sam pises.

              Ucini mi uslugu, kad me neko poput tebe blokira je dobro.
              Last edited by belgrade_owl; 09-10-19, 16:14.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ne, nego meni takve stvari ne trebaju.
                Ne mora neko da mi "crta" sta se desavalo na terenu i ko je vise zasluzio pobedu u fudbalskoj utakmici.
                Za razliku or tebe na primer, kome je to neophodno, ja umem sam da "citam" situaciju i desavanja na terenu... Nisam glup sto se toga tice.

                I onda tako navucen mozes lako da zarazis ostale ljude ovde, a protiv toga moram da se borim - razumi me. Nista licno naravno....
                Tako da nikako ne smem da preskacem. Niti cu.
                Nisi ti to najbolje ukapirao veruj mi.

                Comment


                • Belgrade_Owl sam protiv svih. Šta bre hoće ovaj Scouser, samo kaži ako te dira. Lik počeo da navija za Liverpul kad su mu doneli pare na kladionici i sad kao on neki veliki navijač.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                    Belgrade_Owl sam protiv svih. Šta bre hoće ovaj Scouser, samo kaži ako te dira. Lik počeo da navija za Liverpul kad su mu doneli pare na kladionici i sad kao on neki veliki navijač.
                    Ma pola njih ne bi navijalo za Liverpool da tavore 20 godina u 2. ili 3. rangu takmicenja, sve glory hunteri.

                    Comment


                    • Koja komedija od lika.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ne, nego meni takve stvari ne trebaju.
                        Ne mora neko da mi "crta" sta se desavalo na terenu i ko je vise zasluzio pobedu u fudbalskoj utakmici.
                        Za razliku or tebe na primer, kome je to neophodno, ja umem sam da "citam" situaciju i desavanja na terenu... Nisam glup sto se toga tice.

                        I onda tako navucen mozes lako da zarazis ostale ljude ovde, a protiv toga moram da se borim - razumi me. Nista licno naravno....
                        Tako da nikako ne smem da preskacem. Niti cu.
                        Nemoj tako Sandu, njemu ni dan danas nije jasno kako su prosle sezone izgubili u Beogradu a xG kaze da nisu smeli.

                        Comment


                        • Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

                          Kme kme.
                          Vratimo se PL, opet offtopic.

                          Comment


                          • Docekali smo da su Liverpool i xG off topic na PL temi.

                            Comment


                            • Jeste da je rep. pauza i da je dosadno, ali ajde malo spustite loptu...i to na više strana.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Samo da kažem da neki ''navijači'' Liverpula prvi podižu tenzije nazivajući neke druge klubove Liverpulovim rezervnim timom, ali nekako ne videh opomenu na to.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X