Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Rasko pa dodaj jbt.

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Eee moj Raško treba nekad i dodati a ne hteti sebe deklemovati u junaka.
      Bravooo za Šefild. Zaslužili su ceo plen.
      Bolje ovo nego trijumf. Preokret i tri boda pod tepih bi bacili očajno izdanje i zalaganje svijuh.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Ko bi reko da ce ovde da bude 6 golova.
        Steta za Sheffield, rasturili su ih

        Comment


        • Solskjeru da se produzi ugovor

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Jeste gol čist ko suza.
            Pitam se šta bi u trenutku ovdašnjem objektivni navijač Liverpula rekao. Jel bi mirno prihvatili odluku ili bi usledilo drvlje i kamenje?

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Sto bi ako bi bilo sve fer?
            Btw

            Comment


            • Ajde Ole je legenda kluba, ali zasto Arsenal drzi ovog jadnika na klupi meni nije jasno.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Može biti trista puta legenda ako ne ide ne treba nešto gurati na silu.


                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Comment


                  • Kako bi izgledala tabela da nema VAR-a (da su prvobitne odluke glavnog sudije ostale konacne):



                    Fact: VAR vise pomaze Junajtedu nego Liverpulu. [emoji24]

                    Comment


                    • Kad limun izvuce neke egzoticne tabele

                      Mozes li mi limune naci tabele/brojke koliko diskutabilnih situacija nije pogledano ( a na ostalim mecevima se gledaju-ofsajdi kod gola, faulovi u 16m, ruke u 16m)?

                      Nemam ja nista protiv Liverpula, cak naprotiv ali nepravda me uzasno nervira. Onda ovo kolo vidim kako se ponistava gol Lesteru da bi ponovo sutnuli penal jer je Rajan jednom nogom iskoracio ranije.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by NSG View Post
                        Kad limun izvuce neke egzoticne tabele

                        Mozes li mi limune naci tabele/brojke koliko diskutabilnih situacija nije pogledano ( a na ostalim mecevima se gledaju-ofsajdi kod gola, faulovi u 16m, ruke u 16m)?

                        Nemam ja nista protiv Liverpula, cak naprotiv ali nepravda me uzasno nervira. Onda ovo kolo vidim kako se ponistava gol Lesteru da bi ponovo sutnuli penal jer je Rajan jednom nogom iskoracio ranije.
                        Ta tabela ne postoji, ovde ti nece pokazati da je nakon intervencija iz VAR sobe namerno doneta pogresna odluka (nedosudjen penal za Man. City protiv Tottenhama, zaboravili da iskljuce AA protiv Lestera, nepostojeci penal protiv Lestera, priznat prvi gol protiv Man. City-ja, ne dosudjen penal nad Sterlingom, ono napucavanje rukom donekle moze i da se shvati, ponisten gol Palasu itd itd).

                        Koliko je shvatam ovu tabelu ona pokazuje samo odnos boda osvojen nakon sugestije VAR-a ali ne i broj odluka VAR-a u korist nekog tima.

                        Odjednom se izgubila i ona fairness tabela, postala nepozeljna kao i uzbunjivaci iz Krusika.
                        Last edited by belgrade_owl; 25-11-19, 11:55.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Kako bi izgledala tabela da nema VAR-a (da su prvobitne odluke glavnog sudije ostale konacne):



                          Fact: VAR vise pomaze Junajtedu nego Liverpulu. [emoji24]
                          Hejteri na aparatima.

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Hejteri na aparatima.
                            Posto sam odgovorio na ovaj post, odgovoricu na ko zna koji pokusaj provokacije iako nemam obicaj.

                            Vrati se majstore nekoliko nedelja unazad pa vidi ko je prvi skakao na te koordinate kod ofsajda Firmina da je gol regularan. Takodje se vrati na prve komentare kod gola Fabinja i ruke Bilve.

                            I sve sto se ovde kaze o odlukama VAR-a shvata se kao atak na Liverpul i potrebu da se opravdava odluka.

                            Pomenuo sam ovo kod price o VARu jer niko nije vratio Krula kod odbranjenih penala Rasfordu i Marsijalu. Ali se Rajan vraca.

                            Volim diskutovati ali ovde postaje sve gore kad god se pomene nesto sto nije misljenje vecine. Dosta za mene na ovde. Pozdrav od hejtera pa da uzmete tu titulu.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Posto sam odgovorio na ovaj post, odgovoricu na ko zna koji pokusaj provokacije iako nemam obicaj.

                              Vrati se majstore nekoliko nedelja unazad pa vidi ko je prvi skakao na te koordinate kod ofsajda Firmina da je gol regularan. Takodje se vrati na prve komentare kod gola Fabinja i ruke Bilve.

                              I sve sto se ovde kaze o odlukama VAR-a shvata se kao atak na Liverpul i potrebu da se opravdava odluka.

                              Pomenuo sam ovo kod price o VARu jer niko nije vratio Krula kod odbranjenih penala Rasfordu i Marsijalu. Ali se Rajan vraca.

                              Volim diskutovati ali ovde postaje sve gore kad god se pomene nesto sto nije misljenje vecine. Dosta za mene na ovde. Pozdrav od hejtera pa da uzmete tu titulu.
                              Nisam ni ciljao na tebe, tvoji postovi su uglavnom objektivni. Pronace se u ovome ti na koje se odnosi.

                              I mene najvise nerviraju glavne sudije i njihovi kriterijumu, bez obzira na Var oni i dalje grese cesto.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Muse ovo radi svim štoperima. Lik ima neku nadljudsku snagu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X