Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Nikakve veze nema sto Firmino (nije stoper) nije mogao doci do lopte, protivnicki igrac ne sme sa ledja ovako da gura protivnika bilo gde na terenu.

    Kada bi se sudili samo faulovi koji direktno uticu na akciju, fudbal bi bio veoma nasilan sport.
    napisao sam stoper jer sam odgovarao na post u kome se kaze stoper..naravno da ne sme da nokautira kao sto neko rece ali recimo da na sredini terena neko nekoga udari a za to vreme se postize gol..karton igracu za udarac i priznaje se gol..e sad da li sudija ovde procenjuje da je ovo faul i uticaj na ishod kornera to je druga stvar..po meni nije,ali dobro..
    MESSI 10

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Objektivnost ti nije jaca strana, lopta mora potpuno da se zaustavi a ne samo baci...

      Sent from my Mi 9T using Tapatalk
      Nije bacio, samo je spustio loptu tačno na zemlju, nije je ni bacio, niti je bila u pokretu.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by miha92 View Post
        napisao sam stoper jer sam odgovarao na post u kome se kaze stoper..naravno da ne sme da nokautira kao sto neko rece ali recimo da na sredini terena neko nekoga udari a za to vreme se postize gol..karton igracu za udarac i priznaje se gol..e sad da li sudija ovde procenjuje da je ovo faul i uticaj na ishod kornera to je druga stvar..po meni nije,ali dobro..
        Ne shvatam zasto se upste trudis da objasnis bila sta, koliko hoces ovakvih situacija kod svakog prekida.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Ne shvatam zasto se upste trudis da objasnis bila sta, koliko hoces ovakvih situacija kod svakog prekida.
          I to ih opravdava? Zato što ih ima mnogo?

          Duel je duel, i ima ih baš mnogo. A guranje sa leđa je uvek faul. Treba razdvojiti.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Bravo Sadio! Udje nekako.

            Comment


            • Auhh, nisam ovo očekivao sad na početku. Bravo životinjo!

              Ajde sad još jedan, da ne bude nervoze.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Najnamjestenija liga ikad - LiVARpul
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  I to ih opravdava? Zato što ih ima mnogo?

                  Duel je duel, i ima ih baš mnogo. A guranje sa leđa je uvek faul. Treba razdvojiti.
                  Ako ne sviras 99 puta nemoj ni 100. put... ako nista drugo kontinuitet je nastavljen VAR sudi kako im je receno da sude. Ovo je toliko bezobrazno postalo da takmicenje gubi svaki smisao, zvezda i Juventus da pozavide na sudjenju.

                  Evto da nije uvek guranje sa ledja nije uvek "faul" odnosno penal.
                  Spoiler

                  Comment


                  • I can maybe accept that this was a push and a foul, but why did VAR not intervene then when Mane did the same to Sterling 2 weeks ago in the penalty box?
                    Zato sto je to Liverpul, protiv njih se ne sudi, za njih sudi
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Ako ne sviras 99 puta nemoj ni 100. put... ako nista drugo kontinuitet je nastavljen VAR sudi kako im je receno da sude. Ovo je toliko bezobrazno postalo da takmicenje gubi svaki smisao, zvezda i Juventus da pozavide na sudjenju.

                      Evto da nije uvek guranje sa ledja nije uvek "faul" odnosno penal.
                      Spoiler
                      Da li je ovde uopste postojao kontakt

                      Comment


                      • Ovo je haos sta promasuje Arsenal
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Ako ne sviras 99 puta nemoj ni 100. put... ako nista drugo kontinuitet je nastavljen VAR sudi kako im je receno da sude. Ovo je toliko bezobrazno postalo da takmicenje gubi svaki smisao, zvezda i Juventus da pozavide na sudjenju.

                          Evto da nije uvek guranje sa ledja nije uvek "faul" odnosno penal.
                          Spoiler
                          Ja sam više za to da počnu stalno da sude. Jer je ovo bio faul. To što su selektivni, i odlučuju u hodu je loša stvar. Nemaju napisano za većinu situacija, već idu od utakmice do utakmice.

                          O teorijama zavera nemam komentar.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Gle kako se licemeri javljaju sad i to kad je regularna odluka... gde ste bili protiv Aston Ville npr.? Cutali ste, naravno...

                            Comment


                            • Inače se svira faul kod guranja u šesnaestercu bez obzira da l lopta ide na igrača ili ne. VAR je baš teško sranje
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Evo kazne za promasaje Pepea

                                Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X