Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozes ti to bolje znam, imas ti kapacitet...

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Ole pretekao Poketina, taj Poketino najveca trenerska prevara ikad

      11. mjesto, kome smeta jak Totenhem? Pocetiniju.
      sigpic

      Comment


      • Sovo ti si latentan navijac Liverpula samo to jos ne razumes, doci ce uskoro dan kada ces se iznenada radovati nasoj tituli [emoji3590]

        Comment


        • Obzirom da nisi gledao utakmicu diskutovanje o istoj sa tobom je pomalo besmisleno. Nista licno.

          A sto se mene tice ne bih imao nista protiv da tvoj i moj klub zavrse sezonu na istom pozicijama u svojim ligama, pa makar to bilo i drugo mesto.

          Comment


          • Džaka je sramota svoje vrste. Onaj gest pri izlasku sa terena nije prikladan za jednog kapitena.
            Ako ima pameti Emeri istog časa traku da dodeli nekom drugom.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Džaka je sramota svoje vrste. Onaj gest pri izlasku sa terena nije prikladan za jednog kapitena.
              Ako ima pameti Emeri istog časa traku da dodeli nekom drugom.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              I da se posalje u drugi tim do kraja ugovora.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Obzirom da nisi gledao utakmicu diskutovanje o istoj sa tobom je pomalo besmisleno. Nista licno.

                A sto se mene tice ne bih imao nista protiv da tvoj i moj klub zavrse sezonu na istom pozicijama u svojim ligama, pa makar to bilo i drugo mesto.
                Ma nebitno sto nisam gledao, ja znam sta se desilo, evo:
                Totenhema usralo. Dali gol nekako ne znam. I onda Liverpul uzeo stvar u svoje ruke i razbio.

                I to je suma sumarum stoposto, Liverpul je sigurno bio bolji.

                Ko ce biti na aparatima na kraju sezone, videcemo.

                Comment


                • IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Liverpulovci posle prošle sezone niste ništa naučili.
                    I tada ste bili viđeni šampioni. Titula bila na dohvat ruke i opet NIŠTA.
                    A još bilo manje kola do kraja nego sad. Tek vam predstoje iskušenja.
                    Za sada gurate sjajno, dokle, videćemo...

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Liverpul već ima 6 NIŠTA, a vi kako ste!??
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Ma nebitno sto nisam gledao, ja znam sta se desilo, evo:
                        Totenhema usralo. Dali gol nekako ne znam. I onda Liverpul uzeo stvar u svoje ruke i razbio.

                        I to je suma sumarum stoposto, Liverpul je sigurno bio bolji.

                        Ko ce biti na aparatima na kraju sezone, videcemo.
                        Utakmica je malo vise od brojki i xG.

                        I sta znaci bio bolji? Da li mislis da je ekipa koja napada i ima veci posed uvek bolja? Ja mislim da nije posto fudbal nije samo napad vec i dobra odbrana a sve pripreme meca ti padaju u vodu kad ekipa postigne ili primi gol u prvih 60 sekundi utakmice.

                        Ako te vec zanima kako je liverpul primio gol, najvise zahvaljujuci najboljem stoperu na svetu koji je zaspao po ko zna koji put.

                        Krajnje je neukusno komentarisati utakmicu koju nisi gledao.
                        Last edited by belgrade_owl; 27-10-19, 19:30.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Liverpulovci posle prošle sezone niste ništa naučili.
                          I tada ste bili viđeni šampioni. Titula bila na dohvat ruke i opet NIŠTA.
                          A još bilo manje kola do kraja nego sad. Tek vam predstoje iskušenja.
                          Za sada gurate sjajno, dokle, videćemo...

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                          Liverpul je i prosle sezone sjajno gurao do kraja, zavrsili sezonu sa 9 pobeda vezanih. Inace niko od navijaca Liverpula ne misli da je ista osvojeno, tako da pises nebuloze...

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Ma nebitno sto nisam gledao, ja znam sta se desilo, evo:
                            Totenhema usralo. Dali gol nekako ne znam. I onda Liverpul uzeo stvar u svoje ruke i razbio.

                            I to je suma sumarum stoposto, Liverpul je sigurno bio bolji.

                            Ko ce biti na aparatima na kraju sezone, videcemo.
                            A ne laži, gledao si. Mnogo sreće kod gola Totenhema.

                            Spursi, izuzev kontre Sona, nisu postojali na terenu u trenucima kada su imali povoljan rezultat. Tek su nesto pokusali na 2:1. Samu zahvaljujuci sjajnom golmanu su izbegli katastrofu.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Po meni jedino razumno da je dosudio faul nad Chambersom ali to su engleske sudije, ne vredi se vise ni nervirati ni zbog sudija ni zbog Emerija...

                              Sent from my Mi 9T using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Utakmica je malo vise od brojki i xG.

                                I sta znaci bio bolji? Da li mislis da je ekipa koja napada i ima veci posed uvek bolja? Ja mislim da nije posto fudbal nije samo napad vec i dobra odbrana a sve pripreme meca ti padaju u vodu kad ekipa postigne ili primi gol u prvih 60 sekundi utakmice.

                                Ako te vec zanima kako je liverpul primio gol, najvise zahvaljujuci najboljem stoperu na svetu koji je zaspao po ko zna koji put.

                                Krajnje je neukusno komentarisati utakmicu koju nisi gledao.
                                Znaci Spursi su nezasluzeno izgubili?

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X