Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Da samo sto je mnogo tesko planirati bilo sta u LSu. A ako budu tempirali formu za april, a Liverpul ode na +10. Onda ce i Klopp ici na dva fronta, a ako se kojim cudom sastanu u LSu, ja mislim da se tu zna pobednik. Mora Siti da ide na PL, ili ce ga izduvati u oba takmicenja.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    A +10 je jaka prednost? Kolko bjese u Janurau ove godine?

    Ako se kojim cudom sastanu u LS i Pep ne pobjedi sam ce otic iz kluba, tu se pobjednik unaprijed zna. A to sigurno nije Liverpool ako su ih jednom izbacili ne znam po cemu su to favoriti odjednom. Pogotovo za tebe koji se kunes da Pep ima masineriju od ekipe
    Last edited by Mrkela; 08-10-19, 20:55.

    Comment


    • Bilo je +10, ali Siti je imao mec manje.
      Liverpul ce morati da napravi vise od 10poena prednosti, bar 4 meca razlike, sto znaci 12/13 poena.
      Liverpul sada mora da iskoristi sto se Pepu pola tima povredilo, ako ne ode na vise od 10 do kraja godine, ne verujem da ce uzeti titulu.
      A ako se sastanu u LSu, vrlo su male sanse Sitiju, iz svima znanih razloga. Mada u LSu je sve moguce, prosto jedan trenutak moze da resi pobednika ili na kraju osvajaca.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 08-10-19, 21:47.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ja ne znam zasto ti brines kad je prvenstvo vec reseno, ako i zagusti ponovo ce sudije pogurati kao protiv Lestera, nisu iskljcili AA, dosudile penal koji se svira samo vama i ovima iz Ljutice Bogdana. Samo smireno.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Ja ne znam zasto ti brines kad je prvenstvo vec reseno, ako i zagusti ponovo ce sudije pogurati kao protiv Lestera, nisu iskljcili AA, dosudile penal koji se svira samo vama i ovima iz Ljutice Bogdana. Samo smireno.
          Da hoće još 100 godina da se svira.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Evo ti ga Adame jos jedan, pitao si za dokaze da su navijaci L'poola arogantni i besramni. Cak se ni kradje ne stide, vec zele da na taj nacin dominiraju vekovima.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Previse je kompleksno to za tebe, preskoci ga.
              Ne, nego meni takve stvari ne trebaju.
              Ne mora neko da mi "crta" sta se desavalo na terenu i ko je vise zasluzio pobedu u fudbalskoj utakmici.
              Za razliku or tebe na primer, kome je to neophodno, ja umem sam da "citam" situaciju i desavanja na terenu... Nisam glup sto se toga tice.

              I onda tako navucen mozes lako da zarazis ostale ljude ovde, a protiv toga moram da se borim - razumi me. Nista licno naravno....
              Tako da nikako ne smem da preskacem. Niti cu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Bilo je +10, ali Siti je imao mec manje.
                Liverpul ce morati da napravi vise od 10poena prednosti, bar 4 meca razlike, sto znaci 12/13 poena.
                Liverpul sada mora da iskoristi sto se Pepu pola tima povredilo, ako ne ode na vise od 10 do kraja godine, ne verujem da ce uzeti titulu.
                A ako se sastanu u LSu, vrlo su male sanse Sitiju, iz svima znanih razloga. Mada u LSu je sve moguce, prosto jedan trenutak moze da resi pobednika ili na kraju osvajaca.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                A koji su to razlozi? Jel to proslogodisnji dvomec u PL koji je oba puta otisao na Sitijevu stranu? Uz promaseni penal za pobjedu u gostima?

                Comment


                • Bezveze je pricati unapred, naravno da vecinski zavisi od forme pred taj potencijalni mec, povredjenih igraca... Milion je faktora.

                  Ovako, iz ove perspektive, Liverpool 3 godine nije izgubio dvomec u Evropi, Klop nijedan otkada je tu, zbog toga je Liverpool blagi favorit. Naravno da tu nema izrazitog favorita, i stvarno nema smisla pricati bilo sta sada.
                  Last edited by mark !t zer0; 09-10-19, 08:08.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    A koji su to razlozi? Jel to proslogodisnji dvomec u PL koji je oba puta otisao na Sitijevu stranu? Uz promaseni penal za pobjedu u gostima?
                    Razlozi:
                    1. Liverpul je Liverpul a Siti je Siti
                    2. Enfild je Enfild a Etihad je Etihad
                    3. Klopp nije izgubio dvomec sa Liverpulom u Evropi
                    4. Siti je pod pritiskom moranja da se osvoji LS
                    5. Postoji nesto sto se zove tradicija, e i to je na strani Liverpula
                    Ima jos razloga ali cu ovde da se zaustavim.

                    Sto se tice dvomeca u PLu prosle sezone, mec se igra u velikom razmaku i onda su ekipe u oba meca u totalno drugacijem periodu i formi. Da je Siti dominirao nije, da je Liverpul imao svoje sanse imao je, ta dva meca su sasvim nesto drugo.
                    Opet razlozi za tako nesto su slicni razlozima zasto je Liverpul favorit u eventualnom dvomecu u LSu, to su samo cinjenice empirijski gledano.
                    Ja ne bih imao nista protiv da npr Siti uzme LS a Liverpul PL, ali daleko smo od toga.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • 6. Navijaci Liverpula su zarad uspeha svoga kluba spremni da bacaju baklje i kamenje u autobus Sitija znajuci da ce to proci nekaznjeno jer te baklje i kamenje nisu ubacili oni vec ljubomorni navijaci rivalskih klubova.
                      Last edited by belgrade_owl; 09-10-19, 10:06.

                      Comment


                      • Kako neko uspe da mrzi i generalizuje jednu grupaciju ljudi sa kojima nikada nije imao nikakav kontakt, o kojima ne zna nista osim sto procita iz tabolida, foruma i prica rekla-kazala?

                        I kako taj neko ode na drugu temu i proziva druge ljude za nacionalizam, pritom se trudi da pljune na svoj narod kad god mu se ukaze prilika. Predstavlja se kao neki nosioc evropskih vrednosti, a mrzi druge ljude bez ikakvog njemu bliskog razloga. Bas mi nije jasno.
                        Last edited by mark !t zer0; 09-10-19, 10:10.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Liverpool blagi favorit
                          Najjači tim u Engleskoj ove sezone.
                          Svaka čast Klopu na urađenom poslu, ogroman preokret je napravio, a intezitet kojim igraju je najsličniji najslavnijim danima Juventusa, kada su sa Marćelom Lipijem tri puta zaredom igrali finale Lige šampiona.

                          Jirgen Klop je sklopio mašinu koja će da dominira dugo i snažno, tu nema nikakve sumnje.
                          Čak je i titula u Engleskoj samo nusproizvod onoga šta će raditi u Evropi.

                          Uzimajući sve ovo u obzir, zaista je pobeda Crvene zvezde nad jednim takvim monstrumom od tima, nešto najslavnije što se desilo u istoriji kluba.
                          Takve ale nisu pobeđivane čak ni kada se osvajala titula prvaka Evrope i sveta ili ranije kada se stizalo do same završnice evopskih klupskih takmičenja.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Kako neko uspe da mrzi i generalizuje jednu grupaciju ljudi sa kojima nikada nije imao nikakav kontakt, o kojima ne zna nista osim sto procita iz tabolida, foruma i prica rekla-kazala?

                            I kako taj neko ode na drugu temu i proziva druge ljude za nacionalizam, pritom se trudi da pljune na svoj narod kad god mu se ukaze prilika. Bas mi nije jasno.
                            Ova tvrdnja ti je netacna, nikoga ne mrzim samo iznosim cinjenice. Nisam znao da je iznosenje cinjenica mrznja i na tvoju zalost imao sam prilike da upoznam nekoliko Scousera. Nije u pitanju ni generalizovanje jer se vecina navijaca tog kluba hvali podvigom od pre par sezone, cak je i Adam ironicno napisao "Jadni igraci Sitija".

                            Na svoj narod ne pljujem, iznosim svoje misljenje o nekim stvarima.

                            PS Kad ces da izpunis to obecanje i blokiras me vec jednom?
                            PPS Ovo sto ti radis je Stalking i protivno je pravilima foruma.
                            Last edited by belgrade_owl; 09-10-19, 10:20.

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Najjači tim u Engleskoj ove sezone.
                              Naravno da je najjaci kad su sci ostali daleko slaviji nego prosle sezone... i to je cinjenica. Ovo je najslabija EPL u poslednjih 6-7 godina.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                6. Navijaci Liverpula su zarad uspeha svoga kluba spremni da bacaju baklje i kamenje u autobus Sitija znajuci da ce to proci nekaznjeno jer te baklje i kamenje nisu ubacili oni vec ljubomorni navijaci rivalskih klubova.
                                Znam da je bacen kamen, 1 kamen je bacio 1 covek ili ti smatras da je kamen bio toliko veliki da je moralo na stotine navijaca Liverpula da ga podigne i baci na autobus, znaci ne u autobus vec na autobus. Ali radi se o jednom jedinom kamenu, ne o kamenju molim vas. Znaci ako 1 kamen baci 1 covek, za to je odgovorno milion ljudi koji podrzavaju Liverpul.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X