Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj sad posle bitke svi generali pametni, ali zasto nisi igrao GG4+ ako su ti vec bili golovi? Nije bilo trika da se taj mec zavrsi 2:1 za nekoga.

    Tako mi i treba kad mesam babe i zabe

    Spoiler

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Tesko da ce biti ikad ista od Bentekea. Ima neki ogroman problem u glavi, nesto ga muci, evo pre neko kolo ubaci ga Hodzson na 15 min do kraja, odmah posle par minuta stopostotna sansa za njega i on lagano doda golmanu. Malo se uhvati za glavu kao jbga i to je to. A gol za pobedu. Nema zelju da se uzdigne, kad bi imao bio bi strasan igrac.
      Ma on je baš u kanalu duže vreme. On kad god dobije priliku uđe u neku stopostotnu šansu i zicer lagano promaši.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Aj sad posle bitke svi generali pametni, ali zasto nisi igrao GG4+ ako su ti vec bili golovi? Nije bilo trika da se taj mec zavrsi 2:1 za nekoga.

        Tako mi i treba kad mesam babe i zabe

        Spoiler
        Razmisljao sam i gg4+ ali sam ulozio malo vise i nisam imao m*da. Sad ovako deluje da nije bilo sanse za 2:1 ni za koga ali kad ulazes pare sve ti pada na pamet. 1.80 bilo na gg3+, mnogo veca kvota za gg4+ ali ne zalim..

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          I naravno xG FAIRNESS RATINGS:



          Dobio sam fine pare na Norwich - A.Villa gg3+, strahovao do poslednjih minuta iako je po finalnom xG GG3+ bila najveca sigurica u ovom kolu.
          Opet mali broj utakmica sa 90+ fairness rateom, teski su trenutno Englezi za kladjenje. Veoma nepredvidivi ishodi od pocetka sezone.

          Tottenham se obrukao sa xG 0.38 dok se za Lester ne moze isto reci iako su imali 0.10. Junajted iz kola u kolo belezi lose rezultate iako je najcesce pobedjivao po stvorenim sansama.

          Siti iz 18 suteva napravio 1.68, dovoljno govori o njihovom izdanju.
          Previse se przis na to sranje. Nije to fudbal.
          Medjutim mislim da je sada kasno, zaludjen si tim ocekivanim golovima i pravednoscu necije pobede. Za tebe je kasno naravno, ali za ostale svakako nije tako da ljudi - ne primajte se na ove tabele koje Munli reklamira.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Previse je kompleksno to za tebe, preskoci ga.

            Comment


            • Comment


              • Njukastl
                Totenhem
                Koliko je ovo jadno i prejadno.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Sta se desava sa Pepom? Poceo da gubi od Kurte i Murte.

                  Nakon 8 kola, -8 bodova iza Klopare.

                  Sad ce nakon reprezentativne stanke Norvezanin da objasni neke stvari,
                  Spoiler
                  ali u kurcu.

                  Comment


                  • Norvezaninu je kraj na JNA.

                    mark my words.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Sta se desava sa Pepom?

                      Wolvesi su "Kurta i Murta"? Pa oni su i prosle godine gubili bodove od "Kurte i Murte"...
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Norvezaninu kraj na JNA.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Pepu fali nekoliko srafova i to onih zeljnih dokazivanja i kvalitetnih. Lako je Mendija nadoknaditi dve sezone kad su tu svi ostali, masinerija.
                          Lakse je KDBa nadoknaditi kad je tu zeljni Sane ili sigurni Laport (osim meca sa Totenhemom u LS). Ali tesko je nadoknaditi i Mendija i Laporta nazad, KDBa na sredini terena ili Sanea na boku koji je jedini igrac van sistema i njihovog sablona.

                          Njihove zamene imaju kvalitet ali nemaju vise tu glad. Aguero, Dilva, Fernandinjo. Marez ima pa zato jedini i gura u poslednje vreme.

                          I naravno, fali im malo srece.

                          I vise bih voleo da natempiraju formu za mart, april i zalete se maksimalno na tu Ligu Sampiona.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Bernardo Silva-Aguero-Sterling je najjača navala ove sezone.
                            Sane je ispao iz tima.
                            Sredina terena De Brujne-Rodri-David Silva je najbolja ove sezone.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Pepu fali nekoliko srafova i to onih zeljnih dokazivanja i kvalitetnih. Lako je Mendija nadoknaditi dve sezone kad su tu svi ostali, masinerija.
                              Lakse je KDBa nadoknaditi kad je tu zeljni Sane ili sigurni Laport (osim meca sa Totenhemom u LS). Ali tesko je nadoknaditi i Mendija i Laporta nazad, KDBa na sredini terena ili Sanea na boku koji je jedini igrac van sistema i njihovog sablona.

                              Njihove zamene imaju kvalitet ali nemaju vise tu glad. Aguero, Dilva, Fernandinjo. Marez ima pa zato jedini i gura u poslednje vreme.

                              I naravno, fali im malo srece.

                              I vise bih voleo da natempiraju formu za mart, april i zalete se maksimalno na tu Ligu Sampiona.
                              Da samo sto je mnogo tesko planirati bilo sta u LSu. A ako budu tempirali formu za april, a Liverpul ode na +10. Onda ce i Klopp ici na dva fronta, a ako se kojim cudom sastanu u LSu, ja mislim da se tu zna pobednik. Mora Siti da ide na PL, ili ce ga izduvati u oba takmicenja.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Last edited by Brian McShtull; 08-10-19, 18:00.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Da samo sto je mnogo tesko planirati bilo sta u LSu. A ako budu tempirali formu za april, a Liverpul ode na +10. Onda ce i Klopp ici na dva fronta, a ako se kojim cudom sastanu u LSu, ja mislim da se tu zna pobednik. Mora Siti da ide na PL, ili ce ga izduvati u oba takmicenja.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Naravno, ne mislim da sad stanu i cekaju april, nego da tempiraju kao i prosle, da prave partije pruzaju u aprilu i maju a do tad rotacije, hvatanje prikljucka, isprobavanje novih varijanti.. opet, rekoh sta bih ja vise voleo
                                Posle prosle godine, i onog preokreta nikako ne mogu otpisati Siti na -10 ni u februaru, martu. Takodje, ni Klop to nece uraditi pa ce pripreme za mec i fokus biti drugaciji u takvoj situaciji.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X