Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte treći u prvih 15-20 minuta i vadi glavne igrače

    Comment


    • I opet tri i više razlike.

      Comment


      • Ma bravoo, nova asistencija Bruna

        Šteta za Marsijala
        Last edited by BorisUnited99; 09-07-20, 21:40.

        Comment


        • Gledam rasporede nas i Lestera do kraja.

          "Lisice" sl kolo idu Bornmutu na Vitali gde se iskreno nadam da bi četa Hauvija mogla nešto napraviti ako žele šanse za opstanak.

          Mislim da će zadnje kolo protiv Totenhema u Londonu biti revijalnog karaktera.

          Comment


          • Od ovog Shawa nema gori igrac ofanzivno. Toliko je bezmud da je to neverovatno [emoji1]

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Gledam rasporede nas i Lestera do kraja.

              "Lisice" sl kolo idu Bornmutu na Vitali gde se iskreno nadam da bi četa Hauvija mogla nešto napraviti ako žele šanse za opstanak.

              Mislim da će zadnje kolo protiv Totenhema u Londonu biti revijalnog karaktera.
              Ko igra sa Totenhemom zadnje kolo? Utd gostuje Lesteru, moguce da ce to biti odlucujuce
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Ko igra sa Totenhemom zadnje kolo? Utd gostuje Lesteru, moguce da ce to biti odlucujuce
                Nisam video da United zadnje kolo gostuje na King Paueru. Ima sve da pršti tada.

                Prezadnje kolo Lester dolazi Totenhemu na noge.

                Comment


                • Comment


                  • Ma preloše Gagi, vidićemo ih sledeće sezone. On samo kup da uzme slaviće ga koliko čekaju trofej, pritisak u tom smislu smiješan u odnosu na sve što je imao u svakom klubu.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Ko igra sa Totenhemom zadnje kolo? Utd gostuje Lesteru, moguce da ce to biti odlucujuce
                      Odlucujuce samo ako mi zaseremo. Lester ne izgleda kao da moze da uzme vise od 3-4 boda do kraja sezone.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Igrači su samo prestali da ga predstavljaju kao Boga. U skoro svakom timu je imao igrače koji bi za njega sve uradili, i sadašnji su hteli čim je došao ali sada ne. Verujem da bi igrači Totenhema ginuli opet za Poketina. Tu je napravljena greška.

                        Sona je morao motivisati da zgazi posle situacije sa Lorisom, da pokaže da veruje u njega. On ga izveo u drugom i naredni meč stavio na klupu.

                        Kejn je strašan napadač, ne znam šta mu traži na sredini terena. Da kreira umesto Lo Selsa, Vinksa, Lamele..a Bergvajn da rešava?

                        Vertongen nije u prvih 11 spreman i na njegovom mestu je Dajer?

                        I najvažnije, dao je ključeve tima Vinksu i Lo Selsu, momcima koji nemaju gol i asistenciju ove sezone. Zajedno su na NULI!
                        Last edited by engleski_dopisnik; 10-07-20, 12:27.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Ma preloše Gagi, vidićemo ih sledeće sezone. On samo kup da uzme slaviće ga koliko čekaju trofej, pritisak u tom smislu smiješan u odnosu na sve što je imao u svakom klubu.
                          Mislim da svi znamo kako ce zavrsiti sledeca sezona, ali ajde videcemo. Bas mi je drago sto je taj crni oblak sad nad Totenhemom a ne nad Junajtedom.

                          Comment


                          • Imaju (Lester) Šefild koji dize formu i Totenhem, pa i Bornmut koji ganja opstanak. Čelzi ma isto Šefild, Liverpul koji će ganjati 100 bodova i Vulvse u zadnjem kolu. Mi Sejntse, Palas i Vest Hem. U ponedjeljak stize konačna odluka o Sitiju, hoće li im ostati kazna neigranja LŠ, mislim da im ostaje kazna samo skraćena na godinu dana.
                            Last edited by BorisUnited99; 10-07-20, 12:34.

                            Comment


                            • Neko je malo nervozan[emoji3] 8 dodira u 16m jednog od najboljih napadaca

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Stavlja Kejna kao holding veznog i onda placi za penalima Da dobijes penal moras prvo da saljes igrace u protivnickih 16 Zoze

                                Comment

                                Working...
                                X