Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu Davidee
    Kako ce zivce da mi pokida Pogba, a nije ni pocelo prvenstvo cestito. Jel ima sanse da ide?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma ko ce da se zajebe da ga kupi?

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        E ovaj mali je Mancester.
        Ovi instagram mentoli to nisu...
        Upravo. Par igraca ovde je mentalitetom za kalibar Junajteda. Dzejms, Megvajer, Van Bisaka, Mektominej, Esli Jang. Jedini igraci koji igraju bez kompromisa i daju 100 posto.

        Bas htedoh na poluvremenu da napisem da ce Dzejms da bude najbolji i najkonstaniji od ove trojke napred u ovoj sezoni i on mi to potvrdi. Jedini gine za svaku loptu i vraca se nazad, vidi se koliko mu znaci da igra za Junajted.

        Nazalost pola igraca su ovde manekeni koji su u proslosti sastavili 3-4 dobre utakmice i jasu na tom talasu, a mi se svi nadamo da ce taj period da ce da postanu konstantni. Nece. Patuljci. De Heu nikad nisam mirisao, ni u ono doba kad je bio najbolji. Papucica. Lindelof je maneken, nema on veze sa fudbalom. Ne znam koliko treba to svima da vide.

        Pogba i Marsijal igraci za mali fudbal, a Rasford mentol sa IQ 60. Rasprodati sve i dovesti borce. Danas su mi nabili pritisak 200 sa 150.

        Comment


        • Roje, Roje lisico stara. Taman kad sam pomislio da će izgubiti Palas a Roj biti na udaru i nakon eventualnog sledećeg poraza dobiti otkaz, eto pobede nad Junajtedom. Po meni Palas nema neki tim osim Zahe, ostalo prosek igrači. Svaka čast za Palas.

          Inače nisam gledao meč i ne bih želeo da budem u koži navijača Junajteda.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Upravo. Par igraca ovde je mentalitetom za kalibar Junajteda. Dzejms, Megvajer, Van Bisaka, Mektominej, Esli Jang. Jedini igraci koji igraju bez kompromisa i daju 100 posto.

            Bas htedoh na poluvremenu da napisem da ce Dzejms da bude najbolji i najkonstaniji od ove trojke napred u ovoj sezoni i on mi to potvrdi. Jedini gine za svaku loptu i vraca se nazad, vidi se koliko mu znaci da igra za Junajted.

            Nazalost pola igraca su ovde manekeni koji su u proslosti sastavili 3-4 dobre utakmice i jasu na tom talasu, a mi se svi nadamo da ce taj period da ce da postanu konstantni. Nece. Patuljci. De Heu nikad nisam mirisao, ni u ono doba kad je bio najbolji. Papucica. Lindelof je maneken, nema on veze sa fudbalom. Ne znam koliko treba to svima da vide.

            Pogba i Marsijal igraci za mali fudbal, a Rasford mentol sa IQ 60. Rasprodati sve i dovesti borce. Danas su mi nabili pritisak 200 sa 150.
            Delimo isto mišljenje oko španskog čuvara. Jeste imao nestvarnih tekmi i odbrana ali isto tako bilo i brdo mečeva gde je svaki iole rezantniji udarac završavao iza njegovih leđa.
            Davno sam pisao da ponekada mora osetiti i klupu. Da se ne razmazi i pomisli kako je bogom dan. Nedodirljiv... Romero je davno trebalo prigrliti šansu kao početno rešenje na gol-crti.

            Comment


            • E moj Obamejang, ja bih ovo rutinski završio.

              Comment


              • Svako ubacivanje Robertsona u 16 je opasno, kakva mašina.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kakve sanse smo mi propustili do sad i treba da izgubimo

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                  Comment


                  • Kako ocajan sut Pepea, ali zvijer je bas, premocan je sa loptom u nogama,pritom nenormalno brz. Emeri top postavio ovo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ajde, poklonite im više taj gol i da završimo u pm...

                      Nisu normalni jbte...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Isplatiše se silni centsršutevi. Odlično je Asenal postavljen, ali trebalo bi sada da bude lakše.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Odlican blok VVD-a, dvojicu je bukvalno odvukao na zemlju.

                          Comment


                          • Pa kad su ga dvojica vukla.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Dje je var bar da se proveri? Dosta je guranja Liverpula!

                              Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Bili smo dobri manje vise.. U skoku se drzali do gola Al ne vredi mocniji su tu,ocekujem i vise da igraju na centarsut...
                                Nama fali neki stameni DM da stane na loptu i ne panici,smiri igru itd...
                                Daj Laku i Toreiru u nastavku ..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X