Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Baš su ovi prosek, Liverpul kao na treningu

    Comment


    • #17
      Pa gledam kakve su golove primali. Očekivano je bilo da će ih pregaziti Liverpul, ali onaj gol Van Dajka npr. je komedija. Onaj samo ruke stavio na njega, da l' je hteo možda mišiće da pipne Van Dajku, ne znam šta li je , ali čuvao ga vala nije.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • #18
        Bice Noric zanimljiv za gledanje svakako, vidi se da su ofanzivno trenirana ekipa, imaju stofa. Odigrali su neke vrhunske akcije, nije bilo gola jbg. Defanzivno su primili glupe golove, pala im koncentracija i ode voz.

        Po mom mislenju oni ce da opstanu.

        Comment


        • #19
          Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Pa gledam kakve su golove primali. Očekivano je bilo da će ih pregaziti Liverpul, ali onaj gol Van Dajka npr. je komedija. Onaj samo ruke stavio na njega, da l' je hteo možda mišiće da pipne Van Dajku, ne znam šta li je , ali čuvao ga vala nije.
          Naravno, Noric lose brani prekide a Liverpul je najvise golova postigao posle prekida prosle sezone. Generalno, bice zanimljivo pratiti Noric, gotivna ekipica, samo ce morati malo da porade takticki na ovakvim mecevima, neozbiljno je ovako izaci da se nadigravas na Enfildu.

          Edit: A ti kao nemas zelju da pipnes bidzu drugog najboljeg stopera na svetu?
          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 09-08-19, 21:54.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • #20
            Originally posted by Adam The Llama View Post
            Naravno, Noric lose brani prekide a Liverpul je najvise golova postigao posle prekida prosle sezone. Generalno, bice zanimljivo pratiti Noric, gotivna ekipica, samo ce morati malo da porade takticki na ovakvim mecevima, neozbiljno je ovako izaci da se nadigravas na Enfildu.

            Edit: A ti kao nemas zelju da pipnes bidzu drugog najboljeg stopera na svetu?
            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
            Sta da mu pipnes?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • #21
              Razlika u kvalitetu igraca je tolika da deo takticke pripreme Norica ne moze izaci na videlo. Ne moze se iz ovog meca naslutiti koliko je Noric spreman za PL. Pokazali su u par navrata da mogu da improvizuju brz i dobar kontra napad, umeju da iskoriste prostor ali zavrsnica za sada ne odgovara kriterijumima PL.

              Comment


              • #22
                Ukrade Bobi Divoku gol....
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • #23
                  Lele, odmah krenuo žestoko Liverpul.

                  Surovi su.

                  Comment


                  • #24
                    Pukki Neka ih bude jos mnogo majstore

                    Comment


                    • #25
                      Sad sam se tek ukljucio. Sta je sa Alissonom??

                      Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • #26
                        Mislim da ce Matip vrlo brzo da se vrati u startnih 11, mnogo gresaka je napravio Gomez veceras, ovde kod gola i nije jedini krivac. Ali generalno jako nesigurno, imao je i nekoliko dodavanja posle kojih je Noric imao odlicne sanse, bas losa partija.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 09-08-19, 22:44.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by z0La View Post
                          Sad sam se tek ukljucio. Sta je sa Alissonom??

                          Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                          Kralj povredio sam sebe prilikom izvođenja gol auta

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by z0La View Post
                            Sad sam se tek ukljucio. Sta je sa Alissonom??

                            Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                            Kada je ispucavao loptu povredio nogu i zamenjen je potom

                            Comment


                            • #29
                              Ovaj Max Aarons ce da bude odlican bek, odlican je mali jos sada. Vidim ga u Totenhemu u buducnosti, tako mi se sve crta, mozda jos sledece sezone

                              Comment


                              • #30
                                Tako je Gomez poceo i proslu sezonu, pa posle bio jedan od boljih.

                                Nece na klupu posle jedne tekme. Ako se ponovi u narednih par tekmi, onda svakako.

                                Nego, Alison???

                                Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X