Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Italija je sto tice kvaliteta zivota, posebno za malo bogatije ko izmisljena. Jos sad sa ovim poreskim olaksicama za strance, ma uzivancija. Eno ga Ronaldo, kolike pare on dobija od sponzora, ali posto su ti sponzori van Italije, tj nisu Italijanski, placa svega 100.000 ukupnog poreza. Dok u Spaniji pola njemu pola sarcu daje

    Comment


    • Raspucao se Murphy u poslednje vreme

      Comment


      • Sve dok su ovoliki novci u fudbalu, Spanija i Italija nece imati ligu kao Englezi.
        Daj Nemcima i Englezima novac, pogledaj sta ce uraditi, daj Spancima i Talijanima kao da si u bunar bacio. Njih odrzava to sto imaju velike baze navijaca Barsa/Real/Juve/Milan/Inter...
        A sve je to usko povezano sa drzavom i uredjenjem, Italija se raspada, a ni Spanija nije daleko od toga.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Slazem, samo Englezi mogu da ulete ogromne pare u klubove i imaju ligu koja lici na radnicke igre. Deluje zanimljivo, ali zapravo tanko.

          U svakom slucaju, slab fudbal u Wiganu, ali rezultat je jedino bitan u ovom trenutku, gol Murphy-ja je razlika.
          Last edited by belgrade_owl; 28-01-20, 21:40.

          Comment


          • U toku utakmice se pojavila informacija da bi Alessio Da Cruz (prvi put cujem za njega) na putu iz Italije da potpise ugovor sa nama. U pitanju je igrac Parme koji je trenutno na pozajmici u Ascoliju, inace rodjen u Holandiji.

            Comment


            • Ponovo primamo gol u zaustavnom vremenu... ovaj mec su igraci odigrali kao da zele da oteraju Monka... nesto tu nije uredu.

              Comment


              • insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Roj Hodžson mogao bi da napusti Kristal Palas zbog toga što mu uprava, predsednik ili ko već ne dovodi pojačanja. Oduvek sam smatrao da je Palas čist prosek i da Hodžson čini čuda sa njima (TOP 10) Dobijali su Junajted, Siti, Arsenal.. Međutim nezadovoljan situacijom a rekao bih sasvim opravdano, vrlo je moguće da će napustiti ekipu. Plus je to što već ima na stolu ponude iz Kine i Saudijske Arabije, tako da mu neće biti problem šta dalje.

                  https://www.express.co.uk/sport/foot...fers-exclusive
                  Last edited by DžonDon; 29-01-20, 15:15.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Veoma lošu zamenu smo doveli ako je ovo tačno. Nema šanse da će ovaj moći da zameni Serdrika, nadam se da će Valeri biti u prvih 11.

                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                      Veoma lošu zamenu smo doveli ako je ovo tačno. Nema šanse da će ovaj moći da zameni Serdrika, nadam se da će Valeri biti u prvih 11.

                      Bice Valeri, KWP ce doci da pojaca klupu i udje u neku rotaciju. Ne moze se Serdik dostojno zameniti klincem. Za njegovu zamenu se mora kasa razbiti
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by NSG View Post
                        Bice Valeri, KWP ce doci da pojaca klupu i udje u neku rotaciju. Ne moze se Serdik dostojno zameniti klincem. Za njegovu zamenu se mora kasa razbiti
                        Pa i ja kontam da će tako biti. Mada smo možda mogli direktnu zamenu za Serdrika, nekog iskusnijeg, Valeri je malo slabiji u odbrani ali ne bunim se. Jednog dana ga vidim u nekom klubu iz TOP 5.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                          Pa i ja kontam da će tako biti. Mada smo možda mogli direktnu zamenu za Serdrika, nekog iskusnijeg, Valeri je malo slabiji u odbrani ali ne bunim se. Jednog dana ga vidim u nekom klubu iz TOP 5.
                          Malo je iznenadio Serdik, bar ja tako mislim, ovom zeljom da ide. Zato nije bilo mnogo prostora za biranje i dovodjenje. A ako je KWP na pozajmici do leta onda je jasno kad ce se misliti o dovodjenju desnog beka
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Evo i zvanično.

                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Koliko juče Mikseru si me smatrao ludakom što sam napisao da je engleski mladi bek jednom nogom u Sotonu.

                              Vidiš da sam imao pravi info

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Koliko juče Mikseru si me smatrao ludakom što sam napisao da je engleski mladi bek jednom nogom u Sotonu.

                                Vidiš da sam imao pravi info
                                A nismo se sporazumeli. Mislio sam da ti govoriš za prethodnih par dana, kako smo mi već sve dogovorili sa njim, jer smo se pominjali neko vreme, pa da se Palas ubacio, a ono je doslovno bilo za taj dan a ja nisam tada gledao vesti. Pa sam rekao nema šanse da je viđen kao naš član jer znam da sam pratio i bukvalno nismo ništa ozbiljno uradili. I pobogu kakav ludak, misliće ljudi da sam ti ko zna šta napričao.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X