Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Prelazak u Juve bolji za njega i karijeru

      Brzo si obrisao post, pametno da se ne brukas
      Last edited by Brian McShtull; 26-01-20, 18:41.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Tesko sovo i ja mislim ali opet sansa da igra u vecem klubu, da uzima sigurna 2-3 trofeja godisnje i da igra sa jednim od najboljih ikad je nesto sto privlaci mnoge. Ima on i godina, sad ce 29, jos 3-4 najveceg nivoa, ali kapiram da ce mu Liverpul ponuditi 300k funti za jos jedan veliki ugovor i to bi bilo to od njega
        sigpic

        Comment


        • Pritom tu je De Lit koji mu je mozda rekao sve najbolje o Juveu, pravi se holandski tandem, stoperi odlaze u legendu kad igraju u Kalcu, zanimljivo bas, dosta pouzdan info i 19k pratilaca, prije infa o Raskovoj povredi imali su 11k. Bombastican transfer za ljeto, naravno tu je i uticaj Kristijana, nece ni on vjecno, treba iskoristiti dok covjek igra fudbal da se igra na istom terenu s njim sto vise. Nema bas svako tu priliku

          I niposto ne treba zaboraviti njegovo ocajno ponasanje u Sautemptonu dje je bio kapiten, jednom dzukac uvijek dzukac kazu u Sloveniji.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam sto si ti toliko srecan, kad se ionako radi o igracu koji je prosecan stoper koji je placen 75mil posle godinu i po dana bez fudbala.

            Smoling je bolji stoper od Van Dijka, bolje mu je da ostane u PLu da bude on najbolji igrac, ako ode u Italiju tamo nece biti ni u top5.
            Last edited by Brian McShtull; 26-01-20, 18:58.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Nisam obrisao zbog brukanja vec da ne bi dezurni pametnjakovici koji gledaju fudbal kroz xG okarakterisali kao provokaciju.

              Inace mislim da je Juve odlican za njega, decenijama unazad Serie A daje najbolje defanzivce i on bi bez obzira na godine tamo mogao da napreduje dok ce kod vas samo stagnirati jer igra protiv balvana.

              Uostalom igrao bi pred boljim navijacima

              Comment


              • Da, veci klub, bolji navijaci i najveci san stopera je da igraju u Kalcu. I isla bi mu kariejra bas uzaznom putanjom Seltik Sautempton Liverpul Juventus i na kraju Kina ili MLS u 34. godini. Bilo bi to spektakularno i za jednu ocajnu ligu kao sto je Serija A, koja je za dvije klase slabija od PL

                To bi ovako moglo da izgleda

                De Hea

                De Lit Van Dajk Kjelini

                Danilo Pogba Pjanic Matuidi Sandro

                Dibala

                Ronaldo

                Mocan je Juve, nadam se da ce imati para i za Pogbu i De Heu pored Van Dajka.
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Hvala Sovo što me podsjeti na tu wage bill listu, Junajted drugi na njoj ij tako već godinama
                    Evo odgovoricu ti ovde da ne bih spamovao temu o kupu, ipak je ovo glavna tema

                    Man. United je uz Chelsea i Man. City u samom vrhu i kada su prihodi u pitanju, evo novac koji je zaradjen od stranih TV prava.

                    Obzirom na rezultate United placa neverovatne sume

                    Last edited by belgrade_owl; 27-01-20, 18:45.

                    Comment


                    • Comment


                      • insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Odlične vesti.

                          Inače, dobre su šanse da danas objavimo transfer Vokera Pitersa. Da li neko zna koliko je zapravo dobar? Sumnjam da je bolji od Valerija, i ne vidim razlog zbog čega ga uzimamo.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Jos jedan vrhunski igrac odlazi iz EPL u Serie A, polako ali sigurno Italijani se vracaju na staze stare slave kad je u pitanju klupski fudbal.

                            Comment


                            • Imaju oni da rade i da rade nebi li se vratili na staze stare slave. Ali lijepo videti da ovakav kalibar igraca se odluci da dodje u Serie A. Al ne zavaravajte se da je on tamo dosao zbog kvaliteta lige Imace on bas debelu platu, iako mu Raiola nije agent

                              Comment


                              • Srecom pa Engleska nema klimu Italije ili Spanije inace bi Englezi za ostatak Evrope bili kao NBA Evropi u kosarci. Ovako je svuda po malo zanimljivo
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X