Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Hektor, levom, posle zalamanja dva igraca, po zemlji, sa 16m...
    Ludilo mozga, sad i nikad vise
    sigpic

    Comment


    • Nisu mogli boljeg komentatora da postave da komentariše ovu ludnicu.

      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Sto ga zavukao Hektor Zabavno uvek sa nama, Bitan bod za opstanak
        Bravo za borbu,fali jedna cela zadanja linija,kad se to sredi,onda pola veznog reda,i jedan napadac,i bice to kako treba
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ludilo mozga, sad i nikad vise
          Tako je mu i Staridz dao sa 30m na SB, tad i nikad vise

          A Genduzi je retko prljav igrac, onako vise klinci ne fauliraju svoje vrsnjake. Nemoc. A nije mu prvi put ove sezone. Protiv Palasa kuci je jos bezobraznije zaustavio Zahu, nekim ragbi zahvatom.

          @Adame, kakav ti je Genduzi ove sezone? Bez obzira na ove prljave duele.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Tako je mu i Staridz dao sa 30m na SB, tad i nikad vise

            A Genduzi je retko prljav igrac, onako vise klinci ne fauliraju svoje vrsnjake. Nemoc. A nije mu prvi put ove sezone. Protiv Palasa kuci je jos bezobraznije zaustavio Zahu, nekim ragbi zahvatom.

            @Adame, kakav ti je Genduzi ove sezone? Bez obzira na ove prljave duele.

            Staridz ima jedan od boljih suteva u poslednjih 10-15god, vanserijski talenat. Pritom se nadavao prelepih golova u karijeri, tako da ne vidim paralelu izmedju Staridza i Bellerina.

            Genduzi, je sve ono sto Arsenalu nedostaje od one zlatne generacije, nedostaje im neko prljav. Neko ko ce da ih podigne, pa samo veceras koliko je energije i zivosti uneo u igru Arsenala.

            Ima dosta uspona i padova, kao i kod svih mladih igraca, a s obzirom da mu je tek 20god a igra jednu od tezih pozicija za igrati kao klinac, sasvim solidna sezona.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            Last edited by Brian McShtull; 21-01-20, 23:54.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Dobro, nisam mislio bukvalno na celu karijeru vec na poslednjih nekoliko sezona. Nije dobijao puno minuta u bitnim mecevima, i kad dobije ne sutira mnogo, i kad sutira to nije sa 30m..

              Na nekoliko meceva sam ga gledao ove sezone zbog price nakon zavrsetka prosle. Ima nesto u tim nekim njegovim pokretima, agilan je ali mislim da nema (jos) glavu za veliki fudbal i pritisak. A ovakve reakcije mi ne popravljaju misljenje.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Dobro, nisam mislio bukvalno na celu karijeru vec na poslednjih nekoliko sezona. Nije dobijao puno minuta u bitnim mecevima, i kad dobije ne sutira mnogo, i kad sutira to nije sa 30m..

                Na nekoliko meceva sam ga gledao ove sezone zbog price nakon zavrsetka prosle. Ima nesto u tim nekim njegovim pokretima, agilan je ali mislim da nema (jos) glavu za veliki fudbal i pritisak. A ovakve reakcije mi ne popravljaju misljenje.
                To se ne dobija godinama, i to ne nestaje kroz karijeru i sa godinama. Staridz je WC igrac, ti kao navijac Celsija bi to prvi trebao znati. Takav igrac ne mora da igra uopste, ucice u igru dace gol sa 30m, sa tim se radja.


                Koliko ja vidim njemu su glava i pritisak najmanji problem, takve reakcije Sergio Ramos ima na svakoj utakmici kroz celu karijeru, pa je vrhunski igrac. Prosto ima taj pozitivan(za njegov tim) bezobrazluk, sto je vrlo cudno za klinca od 20god.
                Atipican je on fudbaler, i morace neko dobro da se pomuci da njega maksimalno iskoristi.
                Na prvu loptu izgleda kao neki antifudbaler, koji je zalutao u Arsenal.


                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                Last edited by Brian McShtull; 22-01-20, 00:30.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Lepo sam napisao tad i nikad vise. Da li je posle Celsija dao takav gol? Ne pricamo o njegovim sezonama, da li je wc ili je imao wc sezone i igre. Pomenuo sam taj trenutak i period nakon toga.

                  Ramos je postao prljav, Ramos sa 20 godina nije bio prljav kao danas.

                  https://youtu.be/oMDW-ytbpaE
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Što se Evrtona tiče, lepo su me izjebali



                    ladan tuš.

                    Verujem da i oni nisu još svesni šta ih je snašlo
                    Attached Files

                    Comment


                    • Golčine Redmonda i Armstronga.

                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Ocajno su se branili kod drugog gola. Sami su krivi sto su ispustili 3 boda.

                        Vila ovakvom energijom nema sanse da ispadne. Sad gledam radovanja igraca, kao da se bore za titulu. Samo neka ih drzi to. Bice neizvesna borba za opstanak.

                        Dva bas lepa gola Sotona. Malo po malo i eto ih na nekoliko bodova od LE.

                        Trebalo bi da danas pobede sva tri domacina. Mora i Vardi da proslavi rodjenje deteta
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Gabriel Martinelli today:

                          • 90 minutes played
                          • Second least touches out of any outfield player (37)
                          • Lost the most duels of any player (15)
                          • 8 accurate passes (57% success rate)
                          • 0/3 accurate crosses
                          • 0/3 successful dribbles
                          • 1 goal scored from an error
                          sigpic

                          Comment


                          • Hudson-Odoi vs Arsenal (H)

                            ✅ 87% passing accuracy
                            ✅ 40 passes completed
                            ✅ 78 touches
                            ✅ 2 key passes
                            ✅ 1 assist
                            ✅ 5/5 long balls completed
                            ✅ 12 crosses
                            ✅ 3 tackles

                            Polako ulazi u formu sto je vrlo dobro, s obzirom da je Willian ponovo onaj stari

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Kod tih Arsenalovih klinaca sve to nešto ostalo dolazi samo i tako od Erona Remzija niko da ispliva.

                                Comment

                                Working...
                                X