Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ne deluje loše ovaj. A nama Ralf govori kako nam ne trebaju pojačanja jer smo mnogo bolji sada. Ne treba nam dupe moje štoperi 0, osim Poljskog Maldinija niko drugi kurcu ne valja. Ako ne računamo Maju kom ne dopušta ni minut.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Zvezdan Terzić se seli u Englesku - prelazi u Lids?!

        Comment


        • When VAR comes to the Danish League next season it will be used differently than the English Premier League. If the VAR referees can't see there is offside within 25 seconds it is not an obvious and clear error and the goal will be allowed.
          Zanimljivo rešenje.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Večeras sa Palasom X kao kuća.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Stivens i Vestergard štoperi. Dakle ipak neće biti nerešeno već poraz. Sreća pa Palas ne daje mnogo golova, pa nećemo proći kao sa Lesterom.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Laporte se vratio, ne bi me cudilo da Siti sad veze sve pobede do kraja.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Au, i Ings na klupi. Najebali smo.

                  Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Laporte se vratio, ne bi me cudilo da Siti sad veze sve pobede do kraja.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    Konacno! Na vreme se oporavio, uskoro i Sane
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Henderson je briljantan ove sezone, treba prodati De Heu, problem je sto mu sad niko tu suludu platu nece dati, Romero i Henderson su sasvim dovoljni
                      sigpic

                      Comment


                      • Stvarno mislim da bi Man United trebalo da razmisli o prodaji DDG ukoliko tokom leta bude povoljnih ponuda, Henderson ima kvalitet, ne sumnjam da ce biti reprezentativac u skorije vreme.
                        Last edited by belgrade_owl; 21-01-20, 20:51.

                        Comment


                        • Great minds think alike

                          Comment


                          • To je to

                            Sto brani Henderson
                            sigpic

                            Comment


                            • Naravno da Henderson brani penal Zezusu, De Hea who?
                              sigpic

                              Comment


                              • Jeste bilo za ponoviti, ali mi nije zao sto nije ponovljen ovaj penal.

                                Comment

                                Working...
                                X