Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican rezultat Junajted ima na poluvremenu ako uzmemo u obzir kako su igrali.
    sigpic

    Comment


    • Gde li su otisli navijaci Arsenala, ranije ih je bilo bas puno ovde

      Comment


      • Jbt, lik ladno nije mijenjao nista na poluvrijeme. Nevjerovatno

        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Imponuje Arsenalova borbenost i odlučnost za boljim rezultatom. Naše uspavane mlade ko da se nisu otreznile od dočeka pa igraju u sporom modu.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Nemoj vise ni u kup utakmicama da ga ubacujes. Jebena prevara, alibi fudbaler

            Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Zna Matic, ali ne mozes ti sa Pereirom, igrac za trecu ligu
              sigpic

              Comment


              • Nketiah se vratio u Arsenal ranije nego sto se ocekivalo. Nekoliko Championship klubova je zainteresovano za mladog napada, medju najozbiljnijim kandidatima je Bristol City.

                Comment


                • Krv ti jebem koliko mi u sastavu imamo ograničenih fudbalera.
                  Šta si Ole hteo dobiti ubacivanjem Pereire, leba ti.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • U primanju Freda se vidi da to nije kalibar za ovaj nivo loptanja.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Kakav sraman pristup utakmici, nema zelje da se dodje do gola. Zalosno

                      Comment


                      • Bravo za Artetu, oducio od fudbala Olea. Igrace Utd treba da je sramota, zelja 0. Sramota!!!

                        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Za mene je ovih -5 u odnosu na Čelsi gotovo nedostižno.
                          Liga šampiona je porazom na Emirejtsu ostala sanak pusti.
                          Možda i bolje. Da se ne zanosimo kako smo ozbiljan fudbalski kolektiv.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Mi smo sada ladno na samo -5 u odnosu na šestoplasirani Totenhem i -6 u odnosu na petopladirani Junajted. Ne bih sad da se dižemo u nebesa, ali ako bi uzimali bodove protiv ''slabijih'' ekipa, mogli bi daleko dogurati.

                            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ne moze Seffild da vas dobije posto ne igrate protiv Seffilda danas, oni su juce gostovali Leek Town-u i porazeni su 4:0. U svakom slucaju, obzirom da igrate protif Sheffield Uniteda, nadam se da cete im dati jedno 5-6 komada za poneti.

                                Evo i Dzeki objasnio sta misli o tom klubu, popisao se po njima

                                Comment

                                Working...
                                X