Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sreca pa ce se Odoi uskoro oporaviti, da ne gledamo Williana

    Comment


    • Chris Wilder i njegova taktika sa overlapping CB je nesto najbolje u zadnjih 3-4 godina u fudbalu.

      https://streamja.com/AMNm

      I danasnji gol je pao na taj nacin, visak na levoj strani radi stoper jbt i vara onog beka

      Comment


      • Zanimljivo kako je Pep pomenuo to sto Adrian nije bio na liniji kod poslednjeg penala. Samo ne znam kakve to veze ima sa utakmicom Spurs-City i zasto je bas tu situaciju uzeo kao primer, zasto nije pomenuo poklonjen penal Celsiju u produzecima.
        Ja ne bih imao nista protiv da se taj penal ponavljao, mada mislim da je to novo pravilo mnogo lose. Maltene da je nemoguce odbraniti penal.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Zanimljivo kako je Pep pomenuo to sto Adrian nije bio na liniji kod poslednjeg penala. Samo ne znam kakve to veze ima sa utakmicom Spurs-City i zasto je bas tu situaciju uzeo kao primer, zasto nije pomenuo poklonjen penal Celsiju u produzecima.
          Ja ne bih imao nista protiv da se taj penal ponavljao, mada mislim da je to novo pravilo mnogo lose. Maltene da je nemoguce odbraniti penal.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          Pa u principu je veoma logican razlog, zeleo je da ukaze na VAR manipulaciju posto se u slucaju Adriana nije proveravala ispravnost dok se kod sviranja penala svejedno pregledavao snimak pa samim tim nema smisla to spominjati u ovom kontekstu. A koristio je tu utakmicu verovatno kao najsveziji primer, iako nije direktno povezana sa njihovom utakmicom jeste povezana sa nelogicnostima oko koristenja VAR tehnologije.
          sigpic

          Comment


          • Samo celendz kao u tenisu, da se maksimalno 4 puta prekine mec, teret se sa sudije prebacuje na trenere i to je to.
            Cak bi prebacio donosenje odluke na 4.og sudiju, da odmah gleda i kaze odluku. Verujem da bi objektivniju odluku doneo, kao ucesnika meca a sa druge strane bi brze sve to bilo.
            Ma bilo sta, samo da ne ostane u ovom sporom obliku.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Jos gore ako je ta situacija proverena i dosudjen je penal, a kontakta maltene da nije ni bilo. Sto znaci da je VAR odradio los posao, isto kao i kod penala. Svakako da je odluka isla u njegovu korist ne bi se zalio to je sigurno, nikada sudije nece biti sposobne da svaku situaciju dosude dobro, osim ako jednog dana roboti ne budu sudije, u suprotnom ce uvek biti gresaka i to je sastavni deo fudbala. VAR kao takav treba samo koristiti za ofsajd situacije i to je to, ovo ostalo je sve gubljenje vremena i unistavanje fudbala.

              Sreca pa i uefa i FA guraju Liverpul, pa ja ne moram da se zalim na VAR, sve dok je u korist Liverpula dobar je, sto kaze Poch "i'm in love with VAR".


              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 18-08-19, 21:31.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Iskusno, tako tipično, preslikano od prošle sezone Vulvsi nam daju loptu i prividnu inicijativu pa preko brzonogih Raula Himeneza i Žote čekaju zamku.
                Verujem da su naši naučili dosta od prošlo sezonskih okršaja i da ovaj put neće nasesti na jeftin trik.

                Comment


                • Malo klubova ima bolji skor od Uniteda kada nas ugošćava.U maloj ali odabranoj skupini su Čelsi, Arsenal, Vulverhempton i pomalo iznenađujuće Šefild Venzdej.

                  Comment


                  • Kad bi manje pricao video bi i cuo ko je dobio zuti
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Gojko legenda.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Taman pomislih dal se to vratio Luj... kad eto gola.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Bravo, Maki. Levajom. Za sad odlicno.

                          Comment


                          • Toni macka
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Raš na početku sezone daje i pakuje.
                              Nek nastavi sa praksom.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Malo klubova ima bolji skor od Uniteda kada nas ugošćava.U maloj ali odabranoj skupini su Čelsi, Arsenal, Vulverhempton i pomalo iznenađujuće Šefild Venzdej.
                                Sto iznenadjujuce? Mi smo bili ozbiljan klub dok onaj smrad Dejv Ricards (oterao Di Cania) nije poceo da se ulizuje kako bi dosao do pozicije u EPL.

                                Doticni je takodje poznat po tome sto je odbio na napravi memorialni centar povodom tragedije koja se desila na Hilsbru.
                                Last edited by belgrade_owl; 19-08-19, 20:38.

                                Comment

                                Working...
                                X