Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Jugoslavija, ok je psovka tu i tamo ali tako krvnički je nepotrebno. Povedi malo računa.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Ovo nastavi li se za godinu dana nece biti strasti i radovanja kod proslave golova, pogotovo odlucujucih u nadoknadi, nego ce gledati u sudiju, sudija kaze gol je posle tri minuta, igrac koji ga je dao stisne pest i to je to. Idemooooooo fudbaaaaaal
      sigpic

      Comment


      • Treba uvesti žute kartone za one koji se ne budu iskreno radovali.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
            Ma ovo je potpuno sranje. U redu je, odluke budu ispravne, ali baš ubijaju proslave golova. Još par kola i igrači neće ni slaviti golove nego će da stoje dok VAR ne odluči da li je gol ili nije, a onda i kada odluči da jeste prođe želja za slavljem.
            Kao da se nije desavalo i pre VARa da igrac proslavi gol pa bude ponisten.

            Meni je bolje da igrac ne zna da li da proslavlja gol od neregularnih golova.

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Suva realnost fudbala jeste da je var cisto sra*e. I tacka...
              ForzaNapolisempre

              Comment


              • U slucaju Man. City-ja uopste nije problem VAR vec glupo pravilo da se SVAKO igranje rukom sankcionise. Ovde je ocigledan primer da to pravilo treba menjati.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  VAR je dobra zamisao, ali pod hitno da se donese pravilo kad se koristi i kako. Evo ovo sad, igraci se raduju, navijaci se raduju, tek navijaci van stadiona i odjednom nije gol, nema nikakvog obavjestenja, nicega, prave budale od ljudi
                  A tek danas kad sudija ide da gleda Modricev start i bez ikakve potrebe mu daje crveni, pa to je ludnica, ko je god zamislio VAR nije ga sigurno zamislio da se tako koristi. Dakle ili jasna pravila kako se koristi tehnologija ili je izbaciti, jer ovo sad je bas smehoteka.
                  Slazem se da je previse zakasnela odluka najveci problem kod video tehnologije ali valjda ce vremenom ti sudijski timovi postati uigraniji i naci nacin da mnogo brze odreaguju....ne valjda vec to mora da se desi inace ce ovo postati previse frustrirajuce. Skaces, radujes se, podigao se adrenalin, trener menja taktiku, mozda i zamenu napravi, a kad ono prc nije gol....moraju sudijske odluke brze da se donesu, a mora sudija i da nadoknadi vreme koje je potroseno od trenutka gola pa tokom slavlja i sve do ponovnog pokretanja igre....ovako napamet koliko se secam mislim da to nije nadoknadio.
                  Last edited by tamonajugu; 18-08-19, 01:16.

                  Comment


                  • Objasnio covek:


                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Da zakljucimo VAR je do sada kostao City 2 boda i to zbog nedosudjenog penala

                      Comment


                      • Pa rano je jos za kukanje. Odlican je VAR, samo malo da ubrzaju
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ja sam ubedjen da ce se selektivno primenjivati, ovo je samo prvi dokaz.

                          Comment


                          • Ne smeju tako bukvalno da sude, moraju malo da uključe mozak. Totenhemov igrac drzi za ruku Laportea i vuce ga, lopta okrzne igraca Sitija minimalno, i oni poniste gol. Bas katastrofa.

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ovo nas sve ceka, ali ok je kad sjebu Siti jer Siti maltene da nema navijace na forumu, a vrlo ih je malo i globalno da se ne lazemo. Pa su onda svi za VAR, bravo VAR, idemo VAR, VAR do pobjede. Ili poraza? U svakom slucaju VAR je najbolji.

                              Medjutim sta ce biti kad se ovo desi Mancesteru, Liverpulu, Celsiju, Arsenalu? A desice se svima jer je sistem los, ovo novo pravilo sa rukom je nesto najgore ikad vidjeno u fudbalu. Ima situacija kad ti ne mozes nista sa rukom, ne mozes da je otkines da te lopta ne bi pogodila, znaci jebena katastrofa koja ce tek da se desava. Opet moram Modrica da pomenem i jucerasnju situaciju, i toga ce biti, niti ima namjere, niti je ono crveni, nije ni drugi zuti jer kad igrac dobije zuti nikad se drugi ne daje tako lako. Dakle ovo za sad ubija fudbal, ja sam prvi za tehnologiju ali za pravilnu primjenu iste, ipak ocekivati od najgorih sudija na svijetu, a u PL su takvi godinama, da to sprovedu kako treba u djelo je ipak previse.

                              Danas Siti, sjutra neko drugi, zamislite ovo se desi u odlucujucem mecu za titulu ili u finalu LS? Jer ono sto je Sitiju juce ponisteno, po strani cisti penal koji im VAR nije dosudio je vise da se prizna nego da se ponisti. I to je uzasno, jer ce sad ionako nedorasle sudije da imaju slobodno uvjerenje i pola-pola odluke donose kako im dune. A gol Zezusa cak nije ni pola-pola.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Ja sam ubedjen da ce se selektivno primenjivati, ovo je samo prvi dokaz.
                                U ciju korsit? Koga ce to da forsiraju?
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X