Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bilo sumnje da Vardi postiže gol danas. Devet zaredom, kakav ludak.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Izveo Maddison, samo izbacio loptu u gol aut. Da se ja pitam Ihenacho bi dobio suspenziju ne igranja fudbala mesec dana za ovaj potez.
      Bravo za Brendana sto ga je izbacio, mrs napolje govedo odvratno.
      Što, nije bio faul ili? Nisam video šta je bilo.

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Rhodes!!1 Hat-trick you beauty!

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Što, nije bio faul ili? Nisam video šta je bilo.

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          2igraca Norica su lezala na travi, i oni su izbacili loptu u aut. Onda je Lester izveo aut, a Ihenacho se zaleteo ka golu, a onda je neko iz Norica napravio faul nad njim. I nakon toga ga je Brendan izbacio iz igre, zbog tog poteza.
          Last edited by Brian McShtull; 14-12-19, 15:51.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Dajte mu zlatnu loptu... skoro godinu dana nije postigao gol i danas postize Hat-Trick.

            Last edited by belgrade_owl; 14-12-19, 15:53.

            Comment


            • Mekarti- Soareš, Bednarek, Stivens, Bertrand- Djenepo, Vord Praus, Hojbjerg, Redmond- Long, Ings.

              Gan skroz ispao iz tima posle one bruke od Lestera, Mekarti sasvim dobar. Verovatno i najjači sastav trenutno. Očekujem dobru partiju Ingsa i možda 2 gola.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                Mekarti- Soareš, Bednarek, Stivens, Bertrand- Djenepo, Vord Praus, Hojbjerg, Redmond- Long, Ings.

                Gan skroz ispao iz tima posle one bruke od Lestera, Mekarti sasvim dobar. Verovatno i najjači sastav trenutno. Očekujem dobru partiju Ingsa i možda 2 gola.

                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                Iz tvoje testature u božje uši.
                sigpic

                Comment


                • Jel moguce da Celsi gubi od Bornmuta kome je pola tima povredjeno, ja sam kontao da ce to biti rutinski mec.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Iz tvoje testature u božje uši. [emoji3]
                    Hahaha. Imam ga i ja u timu, ali meni je ipak više zbog opstanka u ligi. [emoji23]

                    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Bornmutu je izgleda Džoš King pola tima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ocajan Celsi, ne znaju da odrade dobijene meceve. Ali razumljivo, mlad tim.

                        Lester posustaje ali me ne bi cudilo da ga daju pred kraj, mozda nekog penala..
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Kako se provukao Lester sad a i onoj situaciji ranije kada je Puki bio sam na trenutak ispred Šmajhela. Ako dobiju ovo na kraju, svaka im čast.

                          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Jos dok je Celsi bio na vrhuncu naleta pisao sam da uskoro sledi strmoglavi pad kao sto je bio i slucaj sa Junajtedom.

                            Cudo je kako promena menadzera moze imati pozitivan impakt na ekipu, u nekim trenucima su delovali bas kao top ekipa, ali eto veliki problem je odrzati takvu atmosferu posle par losih izdanja.

                            Comment


                            • Svi su novi u PL, u Celsiju, neformirani mladi igraci. Pa i ozbiljnije grupe igraca imaju padove i uspone. Sve ocekivano, samo sto nekad treba pokazati volju da dobijes ekipu koja je objektivno slabija od tebe.

                              Sampion je poznat, idemo dalje sa pracenjem PL
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Ne zna se koji je gori poraz, ovaj ili protiv Vest Hema. Loš period, ali neće trajati puno nadam se.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X